Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Molba adminu -uvedite opciju "BLOK"

Molba za administratore sajta da nam omoguce da se zastitimo od nekulturnih,bezobraznih,nevaspitanih i bolesnih pojedinaca ovde Uvedite opciju blokiranja komunikacije Hvala
2022 11 14
Podržavam, trebalo je odavno to da se uvede
2022 11 14
I ja! To je odavnno trebalo uvesti.
2022 11 14
Podržavam! Apsolutno...
2022 11 14
👍
2022 11 14
Potpuno saglasna!!!! E,to bi bilo logično pravilo od strane odgovornih sajta,a ne deljenje "packi" i raznih "no,no" opomena članicama,koje se "usude" da obnove oglas ??? Pa,šta je tu loše?
2022 11 14
Bukvalno jedva čekam dan kad ću videti tu opciju.
2022 11 14
Podrzavam!
2022 11 14
Takođe
2022 11 15
Bravo za ideju!!!
2022 11 15
Ah, nije to to baš tako dobra ideja. ,:) Zamislite kako bi to bilo super za prevarante da vas bloknu? Bilo bi daleko više prevara i ne bi se moglo povezati koji profil je u pitanju… Samo ignore i to je to…
2022 11 15
Ne mogu vise da ignorisem,100× klik na zelim,100× dajem podatke za uplatu,rezervisem,cekam,pa nista. Traze nosene gace,carape Traze da im saljem paket,platice kad se uvere da im dobro stoji Ubedjuju-nisu prevaranti-majke mi Kukakaju za popust,salju dijagnoze,otpusne liste Kad ne das popust dobijes kletve,pljuvacinu i sve najgore Nude zamenu za rakiju,kore za pitu,svekrvinu protezu,nude muza(ni sa svojim ne znam sta cu) Aman..
2022 11 15
Hahahahahah 😂😂😂👏👏👏
2022 11 15
Mi svakako odlučujemo kome želimo da prodamo predmet a kome ne. Ako se javljaju jedni isti smarači sa upitima i slično, samo ignor, a ako postaju navalentni i šalju poruke uprkos neodgovaranju, onda pošaljite adminu skrinšot poruka i profil "smarača", pa nek vidi šta će 😀
2022 11 15
> Ninuskica: > Ne mogu vise da ignorisem,100× klik na zelim,100× dajem podatke za uplatu,rezervisem,cekam,pa nista. > Traze nosene gace,carape > Traze da im saljem paket,platice kad se uvere da im dobro stoji > Ubedjuju-nisu prevaranti-majke mi > Kukakaju za popust,salju dijagnoze,otpusne liste > Kad ne das popust dobijes kletve,pljuvacinu i sve najgore > Nude zamenu za rakiju,kore za pitu,svekrvinu protezu,nude muza(ni sa svojim ne znam sta cu) > Aman.. Pa Boze 🤣🤣🤣🤣 hit
2022 11 15
1 2