Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Molba adminu -uvedite opciju "BLOK"

> Ninuskica: > Ne mogu vise da ignorisem,100× klik na zelim,100× dajem podatke za uplatu,rezervisem,cekam,pa nista. > Traze nosene gace,carape > Traze da im saljem paket,platice kad se uvere da im dobro stoji > Ubedjuju-nisu prevaranti-majke mi > Kukakaju za popust,salju dijagnoze,otpusne liste > Kad ne das popust dobijes kletve,pljuvacinu i sve najgore > Nude zamenu za rakiju,kore za pitu,svekrvinu protezu,nude muza(ni sa svojim ne znam sta cu) > Aman.. https://mojekrpice.rs/ninuskica-19726 Baš si me nasmejala... 😂
2022 11 15
> MissDiva: > Ah, nije to to baš tako dobra ideja. ,:) Zamislite kako bi to bilo super za prevarante da vas bloknu? Bilo bi daleko više prevara i ne bi se moglo povezati koji profil je u pitanju… > Samo ignore i to je to… Bas tako... Ne mogu da verujem koliko ozbiljno shvatate ovaj sajt, iskreno se nadam da vam hleb ne zavisi od njega, ali ne vidim drugi razlog zasto bi se toliko nervirale oko svega ovoga... Ko mi iskulira poruku - ok nadjem neku stvar koja mi se vise svidja, ko mi postavi milion pitanja pa se ne udostoji napisati ni "hvala" - ok njegov obraz, nece ni meni kruna sa glave spasti, ko mi posalje ponudu da kupi moje nosene carape - obrisem poruku... Ne vidim sta je tu toliko tesko i stresno. Blok nikako nije dobra opcija iz mnogih razloga.
2022 11 15
Imam ideju!! (da ne otvaram temu novu :P ) Da se ukine opcija 'NOVO BEZ ETIKETE'!!!! 8-) Poyyy
2022 11 18
Zamislite da vas neko blokira zbog toga sto mu se ne svidja kako mu stoji,ili obuce jednom pa bi da vrati,ili zato sto mu je dosadno.Nije bas pametna ideja.Evo skoro se polemislo na forumu kako je clanica poslala pocepano/rasiveno i flekavo,pa da dobije blok zbog nekoga kome se vidi da je odredjena stvar mala,a takvih ima ovde koliko hoces.Podrzavam da se blokiraju prevaranti i lopuze koji nadju sto razloga da ne odu u postu da posalju/podignu pakete i oni sto uzmu pare unapred i nikad ne poslju predmet.Za njih je blok
2022 11 23
> stlead: > Imam ideju!! > (da ne otvaram temu novu :P ) > Da se ukine opcija 'NOVO BEZ ETIKETE'!!!! > 8-) > Poyyy Vidim da je ubcena opcija gde je rubrika stanje odlicno
2022 11 23
1 2