Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pravilno popunjavanje polja prilikom postavljanja predmeta

Kako da pravilno potpunim polja materijal i tagovi? Probala sam da napišem samo jednu reč, probala sam više reči razdvojene razmakom ili zagradom. U tagovima sam stavljala tarabe li bez njih i ne ide. Čak sam pokušala da polja ostavim ne popunjena. Jednostavno se polje oboji u roze i prikazuje da sam negde pogrešila.
2023 02 15
Au, ja mogu bez materijala da postavim to znam, ali sa tagovima nemam problema, uvek prihvati ali nikad vise od 2 😂 vidim da neke devojke imaju 5 tagova, kod mene nema sanse samo 2 i to je to
2023 02 15
Meni nije hteo vise od dva taga kad sam ih razdvajala zarezima. Sad ukucam jedan i kliknem van tog polja dok ga ne prihvati. Onda opet klinkem u polje za tag i unesem naredni. Tad mi prihvati i do pet.
2023 02 15
> Majda87: > Meni nije hteo vise od dva taga kad sam ih razdvajala zarezima. Sad ukucam jedan i kliknem van tog polja dok ga ne prihvati. Onda opet klinkem u polje za tag i unesem naredni. > Tad mi prihvati i do pet. I ja ovako postavljam
2023 02 15
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/470a94925e50cabfb42fbb0e5843282a.jpg) Ne vredi jednostavno neće ni jednu reč da prihvati a kamoli pet.
2023 02 15
To roze znaci da je prihvaceno. 🙂
2023 02 15
Probaj da napišeš samo tri tačkice, meni je tako jedino prihvatalo na početku
2023 02 15
Mislim da roze znači da nije prihvaćeno jer ne mogu da podelim objavu.
2023 02 16
Samo enter u prazan prostor kad upišete tag kao što je članica gore napisala. Možda vam ne dozvoljava jer tag ima dve reči. Probajte samo jednu reč po tagu. A proverite i ostala polja, možda nešto drugo nedostaje
2023 02 16
Probala sam Enter u prazan prostor i stavljala sam po jednu reč, ma ne ide nikako. Pre više meseci to je bio razlog da odustanem od sajta ali sad želim ponovo da probam.
2023 02 16
Nešto mi je palo napamet, da li ima veze što pokušavam da postavim preko telefona? Možda je bolje sa Lap topa. Mada ko će se setiti šifre, telefon je sam zapamtio a ja zaboravila.
2023 02 16
> MamaKo: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/470a94925e50cabfb42fbb0e5843282a.jpg) > Ne vredi jednostavno neće ni jednu reč da prihvati a kamoli pet. Ovo znači da je prihvaćeno kada je ovako roze... mozda vam se slike nisu učitale ako je sve ostalo u redu
2023 02 16
Napisete rec pa enter na tastaturi i ono se oboji tako u roze kao sto je na slici i to znaci da je dobro. Kada nije dobro ispod tih pravougaonika ce pisati da polje nije dobro popunjeno. Ovako kako ste poslali sliku da vidimo znaci da je to dobro. Ako i dalje nece verovatno je opis predmeta kratak. U svakom slucaju tu gde nece ispod polja za unos podataka pisace da ne valja i da se napise opet.
2023 02 16
> MamaKo: > Nešto mi je palo napamet, da li ima veze što pokušavam da postavim preko telefona? Možda je bolje sa Lap topa. Mada ko će se setiti šifre, telefon je sam zapamtio a ja zaboravila. Nema veze dal ubacujete preko telefona ili laptopa. Moguce da se slike nisu ucitale pa mora da se saceka malo jos.
2023 02 16
Hajde probaću još koji put. Sačekaću da se slika dobro postavi pa popunjavam ostalo. Ako uspemo časti pivo.
2023 02 16
1 2