Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ponovo oštećen predmet, ovo postaje sve gore i gore

Primetila je sigurno, to ne tvrdim, nego generalno skrećem pažnju na takav materijal. Iz tog razloga ne kupujem online mnoge slične stvari, nego samo sto mogu lično da pregledam. U sh radnjama takve haljine uvek budu oštećene, a i nove u radnjama budu sa takvim tragovima od probe.
2024 03 28
Pa jeste osetljiv materijal, ali evo ja imam 2 suknje od satena na profilu, kupila sam ih ovde, pa mi ne odgovaraju, i nisu kao da su ih macke grebale ,:) Imam i kosulje od satena, a kupila sam ovde i jednu bas polovnu haljinu koja nije nigde izgrebana. Hocu da kazem, jeste osetljiv materijal ali nije bas da ga samo pogledas i da se izvuku konci itd. Uglavnom pisala sam Adminu, ako moze da posreduje u dogovoru, jer niti mi je uplatila novac niti dalje pisala, mada mi deluje da ce se zavrsiti na negativnoj i mojim bacenim novcem.
2024 03 28
"Ne vracam novac zbog loseg iskustva" 🤣 uzas.
2024 03 28
Naravno da je ostavila osvetnicku negativnu, tragikomedija.
2024 03 28
Članica je dobila još jednu negativnu ocenu posle Vaše i takodje ostavila “osvetničku”.
2024 03 29
> emilyy: > Članica je dobila još jednu negativnu ocenu posle Vaše i takodje ostavila “osvetničku”. Ne cudi me uopste.
2024 03 29
Ja sam nedavno doživela da mi članica proda čizme koje su za smeće, a još je lepo pitam da li đon napukao jer je ufotkano tako da se vidi samo delić istog i nije bilo fotografije oba đona, a pritom je stanje bilo "veoma dobro". Uglavnom, članica nema vremena da radi dodatne fotke, pogotovo za artikle koji su jeftiniji kako kaže, ali da oštećenje koje mi se učinilo ne postoji već da je verovatno samo zagrebano. Ok, idem na reč pa kud puko! Čizme stigle, đon zinuo celom širiniom, drugi naprsao, a iznutra kod peta tkanina uništena. Kad sam joj poslala fotke sa pomenutim, dobijem odgovor da ne zna šta se u međuvremenu desilo i da je gotovo sigurna da su čizme bile bez oštećenja. Ej "u međuvremenu"?! U kom medjuvremenu Pa istog momenta čim su stigle i videla u kakvom su stanju, plus prašnjave, pustila sam poruku. Ok, rekoh najbolje lepim da probamo i sa te strane ispade ok delimično..Vratila mi je iznos za čizme, dostavu nije jer taj deo priče ni ne pomenuh, ali nema veze.. Rešile smo bar nekako, nego što ne shvatam da nekom možeš poslati čizme koje su za smeće i praviti se lud. Zaista nema smisla i izgleda da još uvek ima osoba koje sa namerom uvaljuju krš robu.
2024 03 29
> luciana: Užasno. Meni je I dalje nepojmljivo koliko devojke/žene nemaju ni malo srama i na šta su sve spremne za par hiljada dinara. Skoro je nemoguće naići na članicu sa imalo integriteta. Do sad sam stvarno dosta kupovala, iako sam imala 2 loše saradnje (isto sa ovakvim uvaljivanjem), ali više zaista ne znam šta da radim. Apsolutno svi imaju iste priče i izgovore, kao da su išli na neki kurs zajedno. (Pogotovo kad pogledamo na većem uzorku, razne situacije drugih članica na forumu i uvek i svuda ista priča). Imam 25 stranica Omiljenih i to su sve stvari koje sam planirala da kupim u nekom trenutku, ali više mi se smučilo da strepim kad mi stigne paket šta će mi stići. Posle se otvaraju teme na forumu "Zašto slabo ide prodaja?", evo zašto. Uvaljuju na sve strane i posle se prave lude, a kupci bacaju novac, koji im nije pao sa neba.
2024 03 29
> Her_Fashion: > > luciana: > Užasno. Meni je I dalje nepojmljivo koliko devojke/žene nemaju ni malo srama i na šta su sve spremne za par hiljada dinara. > Skoro je nemoguće naići na članicu sa imalo integriteta. > Do sad sam stvarno dosta kupovala, iako sam imala 2 loše saradnje (isto sa ovakvim uvaljivanjem), ali više zaista ne znam šta da radim. > Apsolutno svi imaju iste priče i izgovore, kao da su išli na neki kurs zajedno. (Pogotovo kad pogledamo na većem uzorku, razne situacije drugih članica na forumu i uvek i svuda ista priča). > Imam 25 stranica Omiljenih i to su sve stvari koje sam planirala da kupim u nekom trenutku, ali više mi se smučilo da strepim kad mi stigne paket šta će mi stići. > Posle se otvaraju teme na forumu "Zašto slabo ide prodaja?", evo zašto. Uvaljuju na sve strane i posle se prave lude, a kupci bacaju novac, koji im nije pao sa neba. Apsolutno! Mene najviše iritira kad se pravimo ludi, pa na kraju ispadne "nije do mene", što nema smisla - nema! Naravno, nikom od nas nisu novci pali sa neba i koliko god da sam platila artikal, neka je to i neka nazovi mizerija od cene, očekujem da ga dobijem u nosivom stanju, odnosno u stanju sa oglasa, a ne da je za đubre kao što je bio moj slučaj. I dalje ne mogu da shvatim da totalno neupotrebljiv artikal možeš nekom poslati i praviti se lud. Ja verujem da je tu i do vaspitanja, pa kako se kome zalomi.
2024 03 29
Ufff,jbt,pa sve neke manekenke,sve upotrebe za slikanje i prodaju,to im neki los fazon,prevaranti a mi jos ludji,sve skupe stvari kupujete od proverenih ili licno.
2024 03 29
> IvanaGak: > Ufff,jbt,pa sve neke manekenke,sve upotrebe za slikanje i prodaju,to im neki los fazon,prevaranti a mi jos ludji,sve skupe stvari kupujete od proverenih ili licno. Izgleda da ću morati drastično da smanjim kupovinu jer više nema smisla. Neretko kupim i od članica sa malo utisaka, i zaista je uglavnom sve lepo prolazilo, ali više stvarno ne bih da bacam novac. Šteta za poštene devojke koje moraju da počnu od negde, kao što smo i mi počinjali, ali koliko vidim sve je više i više ovakvih "slučajeva".
2024 03 29
Imala sam sličnu situaciju kao Vašu, i identičnu rečenicu od osobe koja me je prevarila, ,,vratila bih novac, ali sada ipak neću”. Zbog otvorene teme na forumu…. Katastrofa Hvata me jeza kada čitam ovo što se Vama desilo, razumem Vas i iskreno se iznerviram..
2024 03 29
To da bi vratile novac "ali" je da se operu, da mislite kako bi one zaista vratile, a svako sa gramom mozga zna da ne bi. Tvrdim da se na lep nacin moze resiti sa nekih 10% ljudi, sa svima ostalima morate na njihov nacin da resite. Na vasem mestu obavestila bih sve njene prijatelje online da se bavi prevarama na sajtu, kao i rodbinu, ako je mladja onda i roditelje. To ce ih osramotiti. Isla bih joj u kraj i polepila odstampane plakate da i komsije vide cime se bavi, svima bih i u sanducice ubacila, neka znaju sa kakvim olosem dele prostor. Ako ni to ne bi dalo rezultata onda bih je sa nekim sacekala i ocitala lekciju, platila bi ne samo za stvar nego i za sav dodatni trosak koji je prouzrokovala. Zao mi je sto kod pojedinaca samo ovako moze da se resi. Ne reaguju osim onda kad vide na sta ste sve spremni.
2024 03 29
@Danijela234 Ja sam imala ukupno 3 ovakve situacije, i bukvalno je kao sa istom osobom da pricam svaki put. Isti stav, isti izgovori pa cak i recenice. Jezivo. @Espirit21 Odmah sam u njenoj prvoj poruci videla o cemu se radi i da nema nameru da resava bilo sta jer je to svesno poslala. Zato sam i na kraju samo ostavila podatke i rekla da mi uplati i to je to. Gubljenje vremena da nekog moljakam 2 sata po Inboxu, a u samom startu i sa namerom je poslala haljinu takvu kakva jeste. Evo ne samo meni, vec je jednoj devojci poslala nacisto izgrebane naocare i to u istom danu. Na sve to mi jos ostavi negativnu bez blama i kaze da sam je vredjala, a ja sam objavila celokupnu konverzaciju koja dokazuje suprotno. PS. Ova negativna mi je najgora u celoj prici, bez blama mi to napisa. Edit: Obrisana mi je negativna, hvala Admin-u , Admin-ki 🌸 (Apsolutno ne znam kako ovo gramatički ispravno da sročim 😅).
2024 03 29
Samo sto ne kapiraju da ce im sutra neko zakucati na vrata,msm kad ucine tu prevaru,i prave se lude. Nije ovo pretnja.. Vec ne znas sa kakvim profilima ljudi saradjujes,i na sta je ko spreman,tu kada saljes pouzecem,pogotovo PE dajes svoju ličnu gde upisuju broj iste... I ja sam bila par puta prevarena i vec sagledavam mogućnost da li mi se i dalje isplati ovde da kupujem.... Kad vidim kako kupci prolaze.. Nove devojke misli da ako prodaju ovde stvari da prodaju kojekakve jer jelte,nisi kupila u radnji..a ta rečenica mi usi para...i jezi mi se koža...
2024 03 29
1 2 3 4 5 6 ... 8