Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ponovo oštećen predmet, ovo postaje sve gore i gore

Te cupkice se lako srede trimerom za odecu, a sto se tice kupovine, kupujte od onih sa kojima ste imali lepe saradnje
2024 03 29
Skartusa lazljiva. Cuj nju, ostavila sam kesicu zeni iz poste. Daaaa, postanska radnica je izvadila haljinu i nosila je po posti da je tebi posalje ostecenu, a od ove lazljivice je izasla u stanju boljem nego da je full nova. Ona je vrlo svesno poslala ovo smece izandjalo u kom se razvlacila ko zna gde i tako uspela da je unakazi. S obzirom da je doticna lopina, prevarant i skartusa, i da "prepoznaje" pretnje u tvojim porukama, po sistemu napad je najbolja odbrana, objasni joj da postoje stvari poput opomene pred utuzenje koju ce dobiti ako ne bude uzela svoju krpu za pod koja je nekada bila haljina i nek je ona nosi tako ofucanu ako zeli, a da tebi mora vratiti novac koji si joj dala za CEO neostecen predmet.
2024 03 30
> Esprit21: > To da bi vratile novac "ali" je da se operu, da mislite kako bi one zaista vratile, a svako sa gramom mozga zna da ne bi. Tvrdim da se na lep nacin moze resiti sa nekih 10% ljudi, sa svima ostalima morate na njihov nacin da resite. Na vasem mestu obavestila bih sve njene prijatelje online da se bavi prevarama na sajtu, kao i rodbinu, ako je mladja onda i roditelje. To ce ih osramotiti. Isla bih joj u kraj i polepila odstampane plakate da i komsije vide cime se bavi, svima bih i u sanducice ubacila, neka znaju sa kakvim olosem dele prostor. Ako ni to ne bi dalo rezultata onda bih je sa nekim sacekala i ocitala lekciju, platila bi ne samo za stvar nego i za sav dodatni trosak koji je prouzrokovala. Zao mi je sto kod pojedinaca samo ovako moze da se resi. Ne reaguju osim onda kad vide na sta ste sve spremni. OMG sačekuša i lekcija za oštećenu haljinu. Šta sve neću ovde da vidim. Ne podržavama šta se desilo ali ni prvi ni zadnji put, jako je diskutabilno šta ko kako ceni kao novo, polovno ili oštećeno, članica je nefer i nekorektna sa epilogom x puta viđenim ovde - da neće da vrati novac a baš je htela, ali obaveštavati prijatelje i rodbinu, lepiti plakate po kraju, ubacivati u sandučiće i na kraju sačekati e to je tek za krivičnu prijavu ukoliko nekome to učinite. Malo razuma nije na odmet, nije ovo krimi-džimi serija nego realan život, gde ukoliko nekome ovo radite, lepo vas policija privede za uznemiravanje a možda i fizičke povrede, pa se branite posle kako ste dobili oštećen predmet i kako vam novac nije vraćen pa ste tako reagovali. Žao mi je što si prevarena ali dešava se. I da, definitivno unosi sumnju za neke buduće saradnje i onda se ne treba čuditi što devojke često pitaju da li je oštećeno, da li ima izvučene niti (logično pitanje za ovakav sintetički saten), može li slika izbliza itd. Čuj, sačekuša.... Za to se ide na sud.
2024 03 30
Blokirana je. Adminima sam pisala samo da mi uklone tu ocenu, nisam mislila da će je blokirati jer vidjam milion takvih profila koji su još uvek aktivni, ali izgleda da su još tu jer ih niko nije prijavio. Javila sam se toj drugoj devojci kojoj je prodala izgrebane naočare da im piše (da joj obrišu negativnu), ona mi kaže "Ja sam im jednom pre pisala za nešto i nisu mi odgovorili", tako da verujem da dosta članica samo odustane i ostavi to nerešeno, pa ovakve uvaljivačice misle da su nedodirljive. Inače joj je ona platila 5000 za te naočare (miumiu) i kad je kontaktirala sa reklamacijom ova joj kaže " Znaš li ti koliko košta Prada?" Pakao 😂
2024 03 30
> srebrna: > > Esprit21: > OMG sačekuša i lekcija za oštećenu haljinu. > Šta sve neću ovde da vidim. > Ne podržavama šta se desilo ali ni prvi ni zadnji put, jako je diskutabilno šta ko kako ceni kao novo, polovno ili oštećeno, članica je nefer i nekorektna sa epilogom x puta viđenim ovde - da neće da vrati novac a baš je htela, ali obaveštavati prijatelje i rodbinu, lepiti plakate po kraju, ubacivati u sandučiće i na kraju sačekati e to je tek za krivičnu prijavu ukoliko nekome to učinite. Malo razuma nije na odmet, nije ovo krimi-džimi serija nego realan život, gde ukoliko nekome ovo radite, lepo vas policija privede za uznemiravanje a možda i fizičke povrede, pa se branite posle kako ste dobili oštećen predmet i kako vam novac nije vraćen pa ste tako reagovali. > Žao mi je što si prevarena ali dešava se. I da, definitivno unosi sumnju za neke buduće saradnje i onda se ne treba čuditi što devojke često pitaju da li je oštećeno, da li ima izvučene niti (logično pitanje za ovakav sintetički saten), može li slika izbliza itd. > Čuj, sačekuša.... Za to se ide na sud. Mislim da @Esprit21 nije bila ozbiljna 😅 A svakako ako nisam pravila sačekušu za torbu od 16000 neću ni za ovu haljinu 😂 Mislim da je htela da kaže da se sa takvim ljudima jedino može izaći na kraj na njihov način. A možda je i ozbiljna pa joj zato niko ništa ne uvali, hahah.
2024 03 30
Mislim da jeste. Nažalost sve su to rizici kupovine online koje svesno preduzimamo kada na taj način kupujemo od fizičkih lica. Uostalom, na toliko tvojih lepih saradnji, 3 loše su statistički okej i svakako će te u budućnosti naučiti nekom oprezu, makar kada kupuješ nešto od satena npr. Svaka devojka je manje ili više kroz to prošla nakon 100+ saradnji, nisu sve bile idealne i bila je nekada oštećena. Meni je ova ostrašćenost nerealna kao i kada sam nalazila na komentare prevarenih prodavaca gde žele kupcu da sebi ili detetu taj novac potroše na lekove, to mi je toliko strašno i degutantno da nemam reči, da želiš nekome bolest zbog para, manjih ili većih, nevažno... sebe kaljaš i tebi će se vratiti. Nije malo 2700, još manje je malo 16.000, i sama sam bila varana ali ako nisam uspela da rešim civilizovano, dala sam negativnu, rekla u sebi tebi na dušu i zatvorila to poglavlje u svojoj glavi. Okači je za 1000, navedi oštećenja i izvuci korisnu lekciju iz svega.
2024 03 30
Ma da, novac sam prežalila. Lično više sam bila "ostrašćena" nakon te negativane koju je imala obraza da ostavi. Razumem i Esprit, ne radi se o novcu već o bezobrazluku. O toj "nedodirljivjosti" takvih prodavaca i nepravdi. Ako me nešto "boli" u životu, to je nepravda, ne samo prema meni, već generalno. I da takve osobe koje ne prezaju ni od čega prolaze kroz život bez ikakvih posledica. Evo bar je blokirana, pa možda shvati da nije sasvim "nedodirljiva". Tužno je da neko proda obraz za par hiljada, bilo to 2 ili 16. Devojka koja mi je prodala tu preskupu oštećenu i smrdljivu torbu je imala skoro 700 pozitivnih, a ja tada svega 30ak. I mislila je da će joj proći jer "moji utisci govore o meni" i ostalo. Jednom mi se samo desilo da je devojka poslala haljinu sa flekama i postupila normalno, sa izvinjenjem i ponudom da mi vrati novac. Ono što nije normalno je da me oduševi nečiji sasvim realan i očekivan odgovor, koji bi trebao da bude standard. Bila je tema skoro o kupcima koji postavljaju 1000 pitanja i kako je to normalno gde sam ja tvrdila da nije. Evo I dalje tvrdim da nije. Ja sam pitala jel ima oštećenja, rekla je ne. Druga devojka je tražila i dodatne slike, pa joj je opet slikala tako da se ne vidi da su naočare izgrebane. Ako neko želi da uvali predmet, ne postoji pitanje koje će Vas od toga zaštititi.
2024 03 30
Ja imam takav princip da ne oprastam dinar, jednom skoro sam za jednu stvar napravila ustupak, prvi i poslednji put, pred novu godinu da doticna ima za paketice svojoj deci, jer verovatno tezak ocaj ju je naterao da izvara mene i moje dete slanjem necega van realnog opisa. Znaci, kod mene vazi blaza verzija psiho momenta sesti na kicmu nekome(a i to je mnogo, verujte) ako pokusa nesto poput prevare, skroz podrzavam post Esprit i shvatam sta je mislila. Dosta vise sa degenericnim kleptomankama svuda, koje umeju da odgovore, a znas li koliko kosta Prada, i sta si mislila, da je za te pare bez ostecenja? Treba vratiti Dusanov zakonik za sve, ne oprastati nekom ni dinar jer sto bi? Pouzdano znam da obe clanice daju i sakom i kapom i da nigde ne pisu o tome, jos neko da ih pljacka na primitivne fore, ne ide. A samo cu reci ovo. Odem na fb, ukacim se u neki live, kad vidim prodavac posle sa zadrskom komunicira sa mnom. Neka joj je rekla da sam to ja odavde i da vrlo pazi sta ce mi poslati, da koncic ne sme da viri van opisa. Imidz osobe koja ce nekom ruku odseci(metaforicki) za lopovluk nije los ni malo, jer zaista sa mnom konkretno moze mnogo lepo da se komunicira, osim da me neko pljacka na jajarske fazone, tu mi se pale lampice koje niko ne zeli da oseti na svojoj koži. bolje reci nemam, daj mi, nego da me
2024 03 30
@ Her Upravo je tako i upravo to i ističem, to je rizik kupovine online od fizičkih lica a naročito ovde na MK, gde nemaš ama baš nikakvu zaštitu za razliku od KP i LKO, dakle, budimo realni, svesno preuzimaš rizik odnosno sve je na "majkemi", proći ćeš nekada super, nekada ne. Ja ni temu ne bih otvorila, čemu, daš negativnu, prijaviš adminu i ćao. @Dzo i ti si ostrašćena i nemoj da praštaš i ne treba ako se tako osećaš a ako ćeš nekoga da biješ i čekaš, tvoja stvar ali, kako si napisala tzv. degeneričnih kleptomanki i kleptomana je bilo uvek i svuda, otkada je sveta i veka, evo već mesecima nasedaju ovde na prevare putem poruka, ma dragi ljudi moji, varaju vas i u radnjama dok dobro ne pogledate etiketu, kažu viskoza ili svila a ono 5% pa ne dižemo revolucije zbog toga. Dušanov zakonik je bio u XV veku, ovo je XXI, ne bih se vraćala 600 god unazad i sigurno ne bih sekla ruku lopovu, ali da bih volela da radi društveno-korisni rad i makar skuplja mesec dana pseća govna po ulici i čisti divlje deponije, to bih vrlo rado. Ali, to se mora dokazati, pa sudski proces pa sve. Preraspisala sam se, svako neka radi kako želi,, po svom moralu i savesti i podvlačim, sve je to rizik online kupovine. A to što neko daje, pouzdano ili ne, nažalost nije vakcina da neće biti prevaren.
2024 03 30
@Srebrna Otvorila sam temu najviše zbog prva 2 posta gde imam slike i prepiske, kad sam videla u kom pravcu ide cela priča. Nisam znala da li će mi Admini obrisati negativnu za 5 ili mesec dana i htela sam da imam javno dostupne informacije, pa kad mi neko pogleda negativnu da vidi o čemu se radi. (Naravno da sam znala da će mi ostaviti osvetničku, sve po klišeu) Znam da je većina digla ruke od ovog sajta, ali ja sam ovde od skoro tako da me "euforija" još nije prošla. Bitan mi je moj profil, ocene i pre svega ugled, pa samim tim i tema kao dokaz jer ne mogu da okačim 15 screenshotova u odgovoru na ocenu. Nadam se da mi se ovo više neće dešavati, ali ako se desi otvoriću temu svaki put. Samo mi je žao što nisam koristila forum u vreme kad se desio onaj incident sa torbom da i tad otvorim temu (ta osvetnička mi je stajala na profilu preko mesec dana).
2024 03 30
čovek uhvatio lopove na svom imanju usred krađe, oni ga napali, popili batine, pa tužili domaćina za nanošenje teških telesnih povreda. prekoračenje nužne odbrane, zamalo da robija. sve po zakonu. moraš paziti kako pričaš sa lopovima danas, trebalo je da im ponudi kaficu, zapakuje šta su ukrali, pomogne im da utovare, a ne da se brani kad su krenuli palicama na njega. ili, ako se već desilo, da ne priča po komšiluku i opanjkava individue, može, eventualno, inicijali samo. da se ne uvrede. normalno.
2024 03 30
Šta bi mi bez SBB koja se oglasi nakon 2 meseca i prosvetli nas presvetlim sarkazmom iz Narodnih bajki a može biti i iz Blica. Nije basna a nije ni hronika.
2024 03 30
> srebrna: A odakle ste doneli zakljucak da sacekati nekog znaci da cemo da ga bijemo? Internet je dao mogucnost i onima koji se ne bi usudili licem u lice da pljackaju da to rade ovako i niko od njih ne ocekuje da ce druga strana da reaguje na bilo koji nacin. Nebitno da li je poslata ostecena haljina ili su se "samo" posluzili nasim parama a nisu poslali nista, lopov je lopov. Drzava im je dala lufta do kog iznosa mogu da kradu, ali to ne znaci da ce se na tome zavrsiti. Ja sam rekla, i dalje tvrdim da sa 10% ljudi se ovo moze resiti lepo, a sa ostalima tek kad vide da ste ludji od njih. Juce prolazim pored ulaza jedne zgrade i vidim neko je sa kamere skinuo snimak osobe koja je setala psa, dopustila da se pas uneredi tacno ispred ulaza, nije to pokupio i komsije ga okacile svuda. Jesu li komsije lose i OMG, ili osoba koju zabole za sve osim mozda za svojih 30 kvadrata? Komsije ne bi morale to da rade kada bi postojao neko ko bi ovakve osobe sankcionisao. Tako ni mi koji ne bismo sedeli bas prekrstenih ruku ne mislim da smo OMG ako se usudimo da kontaktiramo prijatelje, rodbinu i roditelje ovih lopova, polepimo plakate i javno ih osramotimo makar u komsiluku. Ili kao sto EsBeBe kaze, ako zakon nalaze da im se ponudi kafica mozemo i da ih sacekamo pa odemo na tu kaficu da se ispricamo malo.
2024 03 30
@ ODAVDE Esprit21: "Ako ni to ne bi dalo rezultata onda bih je sa nekim sacekala i ocitala lekciju, platila bi ne samo za stvar nego i za sav dodatni trosak koji je prouzrokovala. Zao mi je sto kod pojedinaca samo ovako moze da se resi. Ne reaguju osim onda kad vide na sta ste sve spremni." Očitati lekciju u svakom slučaju možda ne znači batine a znači makar verbalnu pretnju, sigurno nećeš nikoga terati da radi sklekove ili skače lastiš ali ako ga terašmimo volje i to je povreda, pa ako već baš moram da glumim debila na forumu i crtam vama kojima je jasno, evo rado a ne znam ko je tu debil.... svaka pretnja podleže prijavi kod organa MUPa, pričam to za tvoje dobro jer očigledno nisi upoznata sa savremenim zakonodavstvom i ćerala bi se u tuđe ime. Čekamo te pa da vidimo. Da, da, da, sa svime se slažem ali si nešto dijagonalno prošla vidom kroz moje prethodne postove u kojim sam pisala da je ovo rizik online kupovine od fizičkih lica. Saberite se i vratite se u real. Ljude i njihove odnose određuju i uređuju zakoni, ne moral.
2024 03 30
Totalno ste kao onaj jadnik i šarlatan Miroljub Petrović "Pod mač Bato". Vidite drvo, ne vidite šumu, desilo se, jbga i dešavaće se i dešavalo se, moderna tehnologija to omogućava. Kada ti se bude desila neka prevara na MK, tebi što ni 40 nisi pretekla, baš nam javi kako si prošla sa lepljenjem plakata i sačekušom. Jaki na rečima kočoperke, večno nešto ljute na ceo svet. Niko ne spori krivicu nadležne ali saberite se malo i vratite se u normalan svet i vreme i ne savetujte članice šta bi vi i šta bi kada.
2024 03 30
1 2 3 4 5 6 7 ... 8