Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Cc paket poskupjenje, post ekspres ostao isti

Slanje cc paketa sa otkupom, konkretno u ovom slucaju 1650, 448 din, post expres nije poskupeo
2024 07 01
Postavila sam ja temu pre par dana,CC ide sa 200 na 340 do 3kg kad nema otkupa,Sa otkupom je naravno vise. Opcija ima za postexpres do 0,5kg isporuka u posti cena 200,do 1kg je 270
2024 07 01
Super 👍😊
2024 07 01
Da li je za isporuku u posti potrebno da unapred platimo postarinu, mi kao posiljaoci ili tih 200 dinara moze da plati primalac?
2024 07 01
> KristinaCa12: > Postavila sam ja temu pre par dana,CC ide sa 200 na 340 do 3kg kad nema otkupa,Sa otkupom je naravno vise. > Opcija ima za postexpres do 0,5kg isporuka u posti cena 200,do 1kg je 270 Super za tu opciju isporuka u Pošti, danas sam slala pakete, samo su mi napomenuli da je CC paket poskupeo, nisu mi ništa spomenuli za tu opciju isporuka u Pošti
2024 07 01
Meni su rekli da je isporuka u Posti 200 dinara, sto je ok opcija u svim silnim poskupljenjima...
2024 07 01
Takođe sam slala danas, ali je poštarina 448din za Cc kada pređe 1kg, a ne 3. Post express je u ovom slučaju skuplji oko 60din. Hvala na informaciju da postoji i opcija podizanja u pošti, nisam znala za to. 😃
2024 07 01
> Dancer: > Takođe sam slala danas, ali je poštarina 448din za Cc kada pređe 1kg, a ne 3. Post express je u ovom slučaju skuplji oko 60din. > Hvala na informaciju da postoji i opcija podizanja u pošti, nisam znala za to. 😃 340 do 3kg kad nema otkup...ako je glomazan paket ide dodatno na tih 340..
2024 07 01
> TijanaIvankovic: > Da li je za isporuku u posti potrebno da unapred platimo postarinu, mi kao posiljaoci ili tih 200 dinara moze da plati primalac? Nije potrebno da se unapred uplati postarina,Primalac placa
2024 07 01
> MarianneMary: > Kod mene u naselju u posti niko ne salje sa isporukom u posti, cak ni sluzbenica ne zna za tu opciju. Imala sam lose iskustvo zbog 150 din. zbog tog slanja na postu. Ceo dan se clanica raspravljala sa mnom u vezi toga, jer neko ne moze da shvati da je u manjim postama drugacije nego u Beogradu. Platila sam razliku, dobila je novu stvar sa etiketom, i naravno nije mi dala utisak. Zato ne saljem na postu. Onaj ko narucuje mora da zna u kojoj posti se radi isporuka na salteru,Ne radi svaka posta u Bg,pa ni kod mene u Ca. Mora da se zna postanski broj poste koja vrsi isporuku u samoj posti,Ja sam danas poslala jedan pakete da bude isporuka u posti.
2024 07 01
> Likilit: > > KristinaCa12: > > Postavila sam ja temu pre par dana,CC ide sa 200 na 340 do 3kg kad nema otkupa,Sa otkupom je naravno vise. > > Opcija ima za postexpres do 0,5kg isporuka u posti cena 200,do 1kg je 270 > Super za tu opciju isporuka u Pošti, danas sam slala pakete, samo su mi napomenuli da je CC paket poskupeo, nisu mi ništa spomenuli za tu opciju isporuka u Pošti A koliko je bese regularni PE... Mislim kad kurir donosi... i kad nema otkupa... Ja zaboravila...
2024 07 01
> Anja0404: > > Likilit: > > > KristinaCa12: > > > Postavila sam ja temu pre par dana,CC ide sa 200 na 340 do 3kg kad nema otkupa,Sa otkupom je naravno vise. > > > Opcija ima za postexpres do 0,5kg isporuka u posti cena 200,do 1kg je 270 > > Super za tu opciju isporuka u Pošti, danas sam slala pakete, samo su mi napomenuli da je CC paket poskupeo, nisu mi ništa spomenuli za tu opciju isporuka u Pošti > A koliko je bese regularni PE... Mislim kad kurir donosi... i kad nema otkupa... Ja zaboravila... 350 din do 0,5 kg
2024 07 01
> Likilit: > > Anja0404: > > > Likilit: > > > > KristinaCa12: > > > > Postavila sam ja temu pre par dana,CC ide sa 200 na 340 do 3kg kad nema otkupa,Sa otkupom je naravno vise. > > > > Opcija ima za postexpres do 0,5kg isporuka u posti cena 200,do 1kg je 270 > > > Super za tu opciju isporuka u Pošti, danas sam slala pakete, samo su mi napomenuli da je CC paket poskupeo, nisu mi ništa spomenuli za tu opciju isporuka u Pošti > > A koliko je bese regularni PE... Mislim kad kurir donosi... i kad nema otkupa... Ja zaboravila... > 350 din do 0,5 kg hvala!
2024 07 01
Postoji i mogućnost slanja PostExpress-om, da bude dostavljeno na paketomat. U tom slučaju je potrebno znati broj paketomata, i pošiljilac plaća dostavu. Cena dostave bez otkupa do 0,5kg je 220 dinara.
2024 07 02
> KristinaCa12: > > MarianneMary: > > Kod mene u naselju u posti niko ne salje sa isporukom u posti, cak ni sluzbenica ne zna za tu opciju. Imala sam lose iskustvo zbog 150 din. zbog tog slanja na postu. Ceo dan se clanica raspravljala sa mnom u vezi toga, jer neko ne moze da shvati da je u manjim postama drugacije nego u Beogradu. Platila sam razliku, dobila je novu stvar sa etiketom, i naravno nije mi dala utisak. Zato ne saljem na postu. > Onaj ko narucuje mora da zna u kojoj posti se radi isporuka na salteru,Ne radi svaka posta u Bg,pa ni kod mene u Ca. > Mora da se zna postanski broj poste koja vrsi isporuku u samoj posti,Ja sam danas poslala jedan pakete da bude isporuka u posti. Hej ako ti nije problem, malo nam ovo pojasni. Kako su poskupeli poštarine, trebaće nam i ova opcija. Dakle, hoću sutra da pošaljem paket koji kupac želi da preuzme u pošti. Moram biti sigurna da ta pošta ima tu opciju, nemaju sve pošte ako sam te razumela. I treba mi neki broj te pošte? To mi pretpostavljam može dati kupac? Hvala unapred!
2024 07 02
1 2