Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Biseri mojih krpica!

@MilicaMamlic...Ja sam postavila taj oglas,ne vredjam se ....Kazite mi sta je tu konkretno biser ,pa da ispravim?
2019 02 23
> Debela_devojka: > Jelka sigurno ne prodaje gornji deo četkice, koji se može zameniti :) Oh Debela,pa valjda se to podrazumeva!!..Bar se nadam,da se to zna
2019 02 23
Mislila sam da prodajes i gornji deo cetkice 😂😂 Moja greska
2019 02 23
Brisem komrntar greska je moja
2019 02 23
> MilicaMamlic: > Mislila sam da prodajes i gornji deo cetkice 😂😂 > Moja greska Sada mi je lakse..Pomislila sam da mislite da se ovaj mehanicki deo gura u usta ,:)Bar smo resile nesporazum.. :)
2019 02 23
> jelena2606: > > MilicaMamlic: > > Mislila sam da prodajes i gornji deo cetkice 😂😂 > > Moja greska > Sada mi je lakse..Pomislila sam da mislite da se ovaj mehanicki deo gura u usta ,:)Bar smo resile nesporazum.. :) Ma sinoc sam kasno gledala oglase i procitala i pomislila da prodajete i gornji deo uz opis da nijee puno koriscen Svakako moja je greska pa sam obrisala sliku 🙂🙂🙂🤗🤗🤗🤗🤗
2019 02 23
Милице...То би стварно било превише , па чак и за бисере са Крпица :')
2019 02 23
Hahahahaha 😂😂😂😂😂
2019 02 23
> BojanaMaza: > Jedino cudno je bilo kad su muskarci pitali za nosene carape, i koliko su nosene,i jel Sam ja nosila :D Hahahaha svaka dva meseca ista prica... Ako su nove onda sledi pitanje - a da li biste mogli da ih nosite, da budu nosene pa da mi ih prodate?
2019 02 24
Sve cesce se nedozvoljenih stvari ovde ljudi otarasavaju.
2019 03 17
Jednom prilikom , ima tu već dosta vremena da je prošlo, pročitah naslov da devojka prodaje obuću, skoro nove esKadrile ... 😃 Verovatno se neko i seća toga . 😃 Mi smo se toliko smejali , prepričavali, šalili u stilu " dodaj mi one moje esKadrile" ... da ja sad imam mali problem . Čim vidim u oglasu bilo koje espadrile, ne mogu normalo da pročitam , uvek mi iskače ono " ESKADRILE"... 😂 😂 pa proveravam kako je napisano ... 😎
2019 04 16
Da li ste mi poslala pamet? I od tog lapsusa vise rec "paket" ne koristim 🤣😂🤣😂
2019 05 17
Verovatno je slučajno dodala nulu, pretpostavljam da je bila 4000
2019 05 19
Devojka pise: " Popust na sve artiklove". A jedna pise " Indiska haljina". Necu staviti link da ne ispadnem zloca, ali bih volela da vide i da obrisu.
2019 05 22
> MARIJANA832: > Devojka pise: " Popust na sve artiklove". > A jedna pise " Indiska haljina". > Necu staviti link da ne ispadnem zloca, ali bih volela da vide i da obrisu. Artiklove sam videla I zaplakala od muke. A sto se tice indiske haljine moguce da je greska, ali postoji zaista I brend Indiska. E sad, da li je to bilo u pitanju ko ce znati….
2019 05 22
1 2 ... 59 60 61 62 63 64 65 ... 81