Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Biseri mojih krpica!

Na Limundu doduse kaze bunda duga, do cukljeva:)))) A isto tamo jedna prodaje bundicu, a razlog jer ne zeli nista od bivseg. Na Mk su najveci biseri cene krpica....
2018 12 28
Moram da napisem po meni biseri MK :) Skoro dobijem poruke od dva clana,koji me pitaju jesam li prevarant ili nisam hahaha.Dva udruzena clana koji su mi dali negativne prate sve moje oglase koje izbacim.I salju pm clanovima koji oznace da im se svidja ono sto prodajem. Zar to nisu biseri,naravno da jesu xD
2018 12 29
Hahaha.. "Tajly Vejly" .. :') :') Nekad davno , još na Limundu , pre 7-8 godina sam prodavala neke svoje parfeme ,uglavnom malo korištene vintage iz lične kolekcije i jedan lik me pita da li možda imam parfem " Mau-vau". Nikad čula .. Pitam da li je to miris za ljubimce ( i ja sam odmah uhvatila priključak za šalu .. o:) ,:) ) ali ne , on ozbiljno ponovi pitanje još dva puta , traži Mau-vau. imaš li Mau-vau ili nemaš??? Sav ozbiljan. I onda skontam .. Nekad je Krka ( ili sličan brend) pravio parfem " My way " , što je čovek lepo pročitao Mau-vau. Ko mi je kriv kad ne znam kako se to čita .. hihihi... :')
2019 01 15
> Maculi: > Hahaha.. "Tajly Vejly" .. :') :') > Nekad davno , još na Limundu , pre 7-8 godina sam prodavala neke svoje parfeme ,uglavnom malo korištene vintage iz lične kolekcije i jedan lik me pita da li možda imam parfem " Mau-vau". > Nikad čula .. > Pitam da li je to miris za ljubimce ( i ja sam odmah uhvatila priključak za šalu .. o:) ,:) ) ali ne , on ozbiljno ponovi pitanje još dva puta , traži Mau-vau. imaš li Mau-vau ili nemaš??? Sav ozbiljan. > I onda skontam .. > Nekad je Krka ( ili sličan brend) pravio parfem " My way " , što je čovek lepo pročitao Mau-vau. > Ko mi je kriv kad ne znam kako se to čita .. hihihi... :') Ahahahahahah joj Boze dragiiiii :')
2019 01 16
Prvi put pisem nesto, ali sam zaista u soku. 🙄 Poslala sam jednoj clanici poruku o razmeni, kojoj inace na profilu ne pise ne radim razmene, niti u opisu predmeta, vec samo u opisu profila ,, samo najbolje stvari'', na sta mi je odgovorila histericno, da ona ne radi razmene i da to pise. 🤔 Samo ne znam gde pise, ali ok. Inace, clanica ima jednu pozitivnu ocenu. Nadovezala se da svi ovde nudimo fuseraj i da ne zeli da odgovara na jezive poruke. Pokusala sam da joj objasnim kako ovaj sajt funkcionise, da naznaci ako ne zeli razmene i da sa 1 ocenom i takvim stavom nista nece uraditi, zapravo mi je bilo smesno na pocetku, ali je dvojka, zena toliko bezobrazna, da ja toliko zelim opciju block. Na kraju nastavlja da pise i kaze da ce me prijaviti za uznemiravanje, sreca sto cuvam poruke sve 🤣🤣🤣 Sve u svemu, dokaze imam, ali sam u cudu da izjavi kako smo jezive i kako imamo sve fus stvari 🤔🤣 Gooospodee Bozee, nadam se da nisam prva koja ima ovo iskustvo 🙄😏
2019 01 23
> NinaNi1: > Prvi put pisem nesto, ali sam zaista u soku. 🙄 > Poslala sam jednoj clanici poruku o razmeni, kojoj inace na profilu ne pise ne radim razmene, niti u opisu predmeta, vec samo u opisu profila ,, samo najbolje stvari'', na sta mi je odgovorila histericno, da ona ne radi razmene i da to pise. 🤔 Samo ne znam gde pise, ali ok. Inace, clanica ima jednu pozitivnu ocenu. > Nadovezala se da svi ovde nudimo fuseraj i da ne zeli da odgovara na jezive poruke. Pokusala sam da joj objasnim kako ovaj sajt funkcionise, da naznaci ako ne zeli razmene i da sa 1 ocenom i takvim stavom nista nece uraditi, zapravo mi je bilo smesno na pocetku, ali je dvojka, zena toliko bezobrazna, da ja toliko zelim opciju block. > Na kraju nastavlja da pise i kaze da ce me prijaviti za uznemiravanje, sreca sto cuvam poruke sve 🤣🤣🤣 > Sve u svemu, dokaze imam, ali sam u cudu da izjavi kako smo jezive i kako imamo sve fus stvari 🤔🤣 > Gooospodee Bozee, nadam se da nisam prva koja ima ovo iskustvo 🙄😏 O daleko bilo. O kome se radi? Niko nije lud da postavlja i prodaje nesto sto nije za upotrebu i nosenje,takozvani FUSERAJ.
2019 01 24
“Iz KOLEKCIJE gde su stvari bile prljave”. 🤣 Nema veze što su prljave, koštaju 2500 hiljade, 🧐 zato što su “Diesel”.😝
2019 01 25
> emilyy: > “Iz KOLEKCIJE gde su stvari bile prljave”. 🤣 > Nema veze što su prljave, koštaju 2500 hiljade, 🧐 zato što su “Diesel”.😝 Ali oni stvarno imaju kolekciju Dirty shoes, kao i mnogi neki brendovi. Jednom napadoše devojku da joj je Chanel torba štrokava, kad pogledasmo na netu, kolekcija Dirty Bags :)
2019 01 26
Kako god...fuj. Ja ne bih dala ni 100 din za ovako nesto.
2019 01 27
Pa, ja bih tu dirtY chanel torbu vrlo rado kupila i d:D i neke patike sam videla na isti fazon kao odrpane cele, pocepane, prljave, ludilo, koštaju 600$, baš su mi se dopale :D street dog style. Ja ne volim fenseraj, pa mi se sviđa taj ulični izgled :D
2019 01 27
Dobra ideja ces ti ili ja da napravimo temu?
2019 02 07
Ja ne znam da li je to neko vec negde pisao i da li je uopste za ovu temu ali sad sam procitala opis na jednom predmetu koji sam videla na vise mesta: "Velicina je S ali moze za S, M, L, XL..." pa moze sestro i za mog kera na kraju ako cemo tako ali nije realno... Ja sam nekada nosila S (sa 55kg) i sada sa 30 kg vise mi te stvari izgledaju kao da su za neko maleno dete, nema tog "oversize, baggy i sljampavog" modela u koji bih mogla da udjem... a i ako bi se na silu ugurala, stajalo bi mi kao piletu sise... Nije poenta da se proda po svaku cenu, poenta je da predmet zavrsi u pravim rukama, da neko zaista bude zadovoljan... To je kao da ja za cizme stavim da su broj 40 ali realno moze da ih nosi i 35, 36, 37, 38, 39, a mozda i 41 i 42...
2019 02 10
I meni smeta kad kazu za obucu 41 a moze i 40. To i startu odbacim, jer ja nosim pravi 41 nema 40 ni približno tako da si pravu ...
2019 02 10
Jooj, ja sam se toliko nakupovala stvari koje su mi velike bas zbog toga. Napisu M/L misleci da je oversized. Kad ono neki XL verovatno, na meni ne lici ni na sta. Trebalo je da napisu da je za one koji vole look "pokojnik je bio malo veci".
2019 02 10
Jelka sigurno ne prodaje gornji deo četkice, koji se može zameniti :)
2019 02 23
1 2 ... 58 59 60 61 62 63 64 ... 80