Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Biseri mojih krpica!

Da, sajt KupujemProdajem je prepun ovakvih...jer su brojevi telefona "na izvol'te"! Ma nisam izdržala ni 24h, sve sam pobrisala i pobegla. Ljudi moji, u životu me više nije muškaraca zvalo za štikle i haljine! Te "Ja sam član amaterskog pozorišta, treba mi za ulogu"...te "Ja hoću da iznenadim devojku da probamo nešto novo" (mo'š misliti iznenađenja i radovanja), te "Jel' znate nekog ko prodaje nošen veš ali sa dečijim motivima"..........
2017 04 01
"Jel' znate nekog ko prodaje nošen veš ali sa dečijim motivima".......... E ovo je već OPAKA bolest!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
2017 04 01
Dobro je da nisam tamo otvorila nalog.. Ionako mi je ruzan i nepregledan sajt.. Jednom sam samo preko njega kupila rucni sat momku, inace ga izbegavam.. A ovaj poslednji zahtev stvarno zvuci i suvise bolesno.. :o
2017 04 01
Kuku, dečiji motivi :o :o :o :o
2017 04 04
SELO RUGLO POKRAJ PUTA. RUGALO SE A I NJEMU SE RUGALI. TO JE VASA ZIVOTNA PRICA. IZADJITE U PRIRODU, CITAJTE KNJIGE, KUPITE KUCNOG LJUBIMCA, VOLONTIRAJTE ALI ZABOGA, NE SKRECITE PAZNJU NA SEBE OVAKVIM SREDSTVIMA. FUUUUUUUJ BLJAK BLJAK!!!
2017 04 16
> hotspot: > Da, sajt KupujemProdajem je prepun ovakvih...jer su brojevi telefona "na izvol'te"! Ma nisam izdržala ni 24h, sve sam pobrisala i pobegla. Ljudi moji, u životu me više nije muškaraca zvalo za štikle i haljine! Te "Ja sam član amaterskog pozorišta, treba mi za ulogu"...te "Ja hoću da iznenadim devojku da probamo nešto novo" (mo'š misliti iznenađenja i radovanja), te "Jel' znate nekog ko prodaje nošen veš ali sa dečijim motivima".......... Taj retard je sa istom pricom i mene zvao za halter carape ali je trazio da ih nosim i ..... Cista bolest 😒 morao je muz da intervenise sreca njegova sto nije iz NS -a mislim da bi ga samleo sa sve tim gacama i carapama. Strasno
2017 04 19
> POLUPANATEGLA: > SELO RUGLO POKRAJ PUTA. RUGALO SE A I NJEMU SE RUGALI. > TO JE VASA ZIVOTNA PRICA. IZADJITE U PRIRODU, CITAJTE KNJIGE, KUPITE KUCNOG LJUBIMCA, VOLONTIRAJTE ALI ZABOGA, NE SKRECITE PAZNJU NA SEBE OVAKVIM SREDSTVIMA. FUUUUUUUJ BLJAK BLJAK!!! A sta ti onda trazis ovde? Obozavam ove "nacitane" sto ceo dan volontiraju i citaju knjige i onda dodju na krpice da komentarisu druge kako su zaludni a pre toga iscitaju svaki delic foruma i svaki profil otvore. Samo ti produzi u to tvoje selo sto navodis a nas zaobidji sa tim moralisanjem. Tema je saljivog karaktera za razonodu. :D
2017 04 19
Jel se vama desava da pitaju da li je nesto original (u mom slucaju) novcanik koji je oko 1000rsd(ima natpis GUESS,aliiii???:) Njih ne znam koliko postavljaju to isto pitanje,ja znam cure koje se bave prodajom istih i one to naglas ponove da su u pitanju ORIGINAL STVARI i zna se cena za iste,zar ne,ja ne znam stvarno :) ODJEDNOM SVI "NOSE" ORIGINAL :)))
2017 04 26
> MaRa13: > Jel se vama desava da pitaju da li je nesto original (u mom slucaju) novcanik koji je oko 1000rsd(ima natpis GUESS,aliiii???:) > Njih ne znam koliko postavljaju to isto pitanje,ja znam cure koje se bave prodajom istih i one to naglas ponove da su u pitanju ORIGINAL STVARI i zna se cena za iste,zar ne,ja ne znam stvarno :) > ODJEDNOM SVI "NOSE" ORIGINAL :))) Ja sam na poklon od drugarice dobila jednu torbu na kojoj pise GUESS i nije original,ali mene toliko nervira ta trka za originalima da i ovu svoju sto je kao original okrenem sa natpisom prema sebi :))..ne mora ni da se vidi, meni se svidja torba kao torba, ne znak :))
2017 05 03
Iju
2017 05 12
Mene nervira kada neko u naslovu napise -letnje sandale- iskreno neznam da li postoje zimske sandale? :D
2017 06 18
Obožavam ovaj oglas 😂😂😁: "Original armani junior pantalone vrlo malo noŠene presle 15672 koraka nisam Špagu radio 😘"
2017 07 18
> smileyyy: > Meni su najveci biseri gramaticke greske,cesto vidim da pisu dobiJo,pogresiJo,dali,jeli,mesaju jer i je l',a o pisanju prideva odvojeno,a glagola spojeno sa recom ne da ne pricam. > Ili kad vidim da neko napise bukvalno 10ak recenica u jednoj,bez ijednog zareza,ili makar tacke,nema sanse da shvatim o cemu prica > Ali cesto se ovo desava,pa polako ucim [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:jezik] Bosanci pricaju dobiJo ,bas sam imala decka koji je tako pricao i bilo mi je bas cudno i grozno slusati :)
2017 09 02
lokibg ,osecam da poruke idu : Moze mere ? :') :') :')
2017 11 28
> TatCat: > lokibg ,osecam da poruke idu : Moze mere ? :') :') :') Hahahahahahha......a kaži što mu šljokice daju šmek, mislim da mu to dodatno doprinosi na efektu masiranja :') :') :') :')
2017 11 28
1 2 ... 56 57 58 59 60 61 62 ... 81