Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Biseri mojih krpica!

Jos hoce da mi salje svoje slike u gacicama, da bi mi bilo manje neprijatno... O, zivote :D
2016 11 14
Ko mi ostavi utisak uzvracam☺
2016 12 29
Mene je skoro kontaktirala clanica i raspitivala se o kaisevima. Onda je htela da joj posaljem slike kaiseva odvojeno. Poslala sam. Jedan dan nije odgovarala nista,onda sam je sutradan pitala da li joj odgovaraju kaisevi a ona mi je samo odgovorila "Lepe su slike." Mislila sam da je zanima kais a ne samo slike :)
2017 03 15
O Boze, kakvih cudaka ovde ima!! :) :|
2017 03 18
> NatasaSimrak: > Dobro je, sad mi je lakše što nisam jedina [:smejatise]
2017 03 18
> NatasaSimrak: > Dobro je, sad mi je lakše što nisam jedina [:smejatise]
2017 03 18
> tixtix: > Meni se javila gopodja, zeli da naruci kapu za dete (u vise boja, jako bitno). Pa me ovako pita "molim, koliko cvorica pravite kada izradjujete kapu"... > Ja prvo u cudu, tri put citam, pokusavam da shvatim sta me pita, i moj odgovor je bio "sta?"... > Ona opet "koliko cvorica pravite kada izradjujete kapu, koliko puta napravite cvor". Ja i dalje blenem u poruku, trazili su mi razne gluposti da merim, ali da brojim cvorove..... > "Pravim cvor na pocetku, i pri svakoj promeni boje, ili ako se jedna boja potrosi, pa treba da nastavim, i cvor na kraju?!", bila sam u cudu, osecala sam se kao da me pita nesto najnormalnije, a ja odgovaram "ORO"... > "Hvala, ali ne pada mi na pamet da mi dete nosi tolike cvorove na glavi"... > > ?!?!? :o Joj sada citam temu i ovo sam bukvalno oplakala 😂😂😂😂😂😂
2017 03 20
FRUICY! CONTURE! :') :') :') :') :') :') :') Auuuuu...... :') :') :') :') :') :')
2017 03 20
> lokibg: > FRUICY! CONTURE! :') :') :') :') :') :') :') Auuuuu...... :') :') :') :') :') :') :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :,'(
2017 03 20
Njoj su se neka slova samo pričinila hahaha.....što bi rekla jedna moja koleginica: "Pa izguglaj ga majku mu!" :') :') :') :')
2017 03 20
evo mog bisera od danas sa sajta lalafo stize upit za haljinu ja lepo i kulturno pitam da li ima dodatnih pitanja stizee odgovor ne ja sam musko samo gledam sta prodajes i po stvarima zakljucujem koliko si zgodna moj odgovor da si ti musko uzeo bi tu tvoju muskost sto nosis izmedju nogu ako je uopste imas pa bi izasao na ulucu da probas da koristis tu alatku koju ti bog dao a nebi blenuo po netu ko je zgodan a ko ne ne znam da li neko od vas ima nalog na lalafo ali meni je vise pun kufer tog sajta stizu mi raznorazne poruke onda me nadju na viber pa i tamo pisu blokiram ignorisem ali danas mi je bijo los dan tako da mi je bas naleteo i sto je najbitnije vise mi se nije javijo
2017 03 20
Taj sajt je horor. Mene su zvali u pola noći, jer ostaje vidljiv broj telefona, a nalog može da otvori ko hoće....
2017 03 21
> BabyPink: > Taj sajt je horor. Mene su zvali u pola noći, jer ostaje vidljiv broj telefona, a nalog može da otvori ko hoće.... ma katasrofa ja u zivotu ni na jedan sajt nisam dozivela toliko maltetiranja kao na tom sajtu
2017 03 21
> lidija18: > evo mog bisera od danas sa sajta lalafo > stize upit za haljinu ja lepo i kulturno pitam da li ima dodatnih pitanja > stizee odgovor > ne ja sam musko samo gledam sta prodajes i po stvarima zakljucujem koliko si zgodna > moj odgovor > da si ti musko uzeo bi tu tvoju muskost sto nosis izmedju nogu ako je uopste imas pa bi izasao na ulucu da probas da koristis tu alatku koju ti bog dao a nebi blenuo po netu ko je zgodan a ko ne > ne znam da li neko od vas ima nalog na lalafo ali meni je vise pun kufer tog sajta stizu mi raznorazne poruke onda me nadju na viber pa i tamo pisu blokiram ignorisem ali danas mi je bijo los dan tako da mi je bas naleteo i sto je najbitnije vise mi se nije javijo Ja imam nalog i tamo ali na srecu nisam imala nekih neprijatnih iskustava ali sam zato tamo imala najvise prodaja. E jedino me je pre jedno mesec dana zvao neki klinac pretpostavljam da je tamo video broj. Nesto lupetao,a sakrio je broj,dok meni nije pukao film pa sam mu rekla kako imam specijalan telefon koji razotkriva brojeve 😂i otici cu da ga prijavim ako nastavi da uznemirava. Vise se nije javljao. I pre par nedelja mi na viber u pola noci stize poruka samo tacka stavljena,a par min pre toga na lalafo poruka upit za parfem tako da pretpostavljam da je isti lik u pitanju. Nije strasno sto je on meni poslao tacku 😂 nego sto je na onoj groznoj slici na viberu izgledao kao neka avet obucena skroz u crno sa crnom pozadinom. Uplasila sam se za sebe,rekoh u sebi:kakav je ovo djavo dosao da te vodi 😂😂😂
2017 03 22
Auuuuu, strašno :o :) :) :)
2017 03 30
1 2 ... 55 56 57 58 59 60 61 ... 81