Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Biseri mojih krpica!

Neces verovati ,ali i ja sam prvo primetila te sljokice i malo se strecnula ... :-O :') :') :')
2017 11 28
Greska je u naslovu-- DZEMEPRCIC :) Ali opet kazem, nema razloga da se ljutite, iskreno mislim da je bilo totalno bezazleno i bez lose namere. U mojoj bivsoj firmi i dalje placu od smeha zbog jednog maila koji sam poslala shefu, a sadrzao je takav lapsus da me bilo sramota coveka da pogledam u oci mesec dana! :') :') :')
2018 01 26
Opusteno 👍 Verovatno ona i ja nemamo isti smisao za humor. 😏 Meni je npr.mnogo smesnije kada neko ne zna gde se i kada koriste znakovi interpunkcije.To se uci u osnovnoj skoli. Zato mislim da svako treba od sebe prvo da krene .🤫
2018 01 26
> Stanojevic: > Evo i jos jedne > Jel mozes jos par slika od puminih patika? > Ako moze ovako iznutra da uslikate, i ulozak posebno. I ako moze jos par slika ovako da ih obujete, najlakse da prekrstite nogu i onda tako uslikate, hvala :) > Recite mi, posto ja uzimam patike jer imam fetish na zenske patike, volim neprijatan miris nosenih patika, a po ovom ulozku rekla bih da se osete malo jel da? Mogu vam platiti i 2500 nije problem, nemojte misliti da vas nesto zezam molim vas :) Znam da je davno napisano ali se ja vec pola sata smejem na ovo hahhahhahahaahahhahhaha hit
2018 03 13
Aha,ha,ha zaboravila sam na ovu duhovitu temu :) Sto slucajni sto namerni lapsusi...:)
2018 04 05
Aaaaaa, zasto ranije nisam otkrila ovu temu... :D Toliko mi je sve simpaticno i smesno i posebno mi se svidja sto zaista nigde ne prepoznajem losu i zlu nameru, vec eto cisto da se nasmejemo. :) I naucimo po nesto. :)
2018 05 14
Meni je najveci biser kad vidim da neko slika sandale sa najlon carapama. Pa misa mu, ili ih skini, ili idi na pedikir, ili ne slikaj na nozi, transfer blama!
2018 05 17
> drajel: Zamalo da umrem, šta je ovo, sunce ti, hahahaha, pa ova devojka je genijalna. :D
2018 06 24
Evo upravo danas najnoviji biser, članica postavila DKNY sat na prodaju sa porukom "ponudite cenu, a ja ću odgovoriti da li prihvatam", a postavila jednu jedinu sliku sata da li sa zvaničnog ili nekog drugog sajta. Zašta da ponudim cenu, za sat koji nisam ni videla? :|
2018 07 17
> sladja1974: > Mene nervira kada neko u naslovu napise -letnje sandale- iskreno neznam da li postoje zimske sandale? :D A kad napisu zenska suknja... I zenska haljina...
2018 08 16
Hahahah najjace ovo : ruzni sat :D
2018 09 30
Ružni sat unusex :D
2018 09 30
:)
2018 10 21
Nova sam ovde i nemam pojma gde je taj inbox,nemam pojma ni kako ovo funkionise...pomagajteee
2018 11 05
Oplakah hhahahaha
2018 12 17
1 2 ... 57 58 59 60 61 62 63 ... 81