Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

potrebna mi je pomoc pomozite :(

dogovarala sam se sa clanicom oko jednog njenog predmeta, komunikacija je tekla savrseno, pitala sam je za dimenzije, stanje, sve mi j lepo i kulturno odgovorila i pitala sam je da joj uplatim novac post netom a da mi posalje postexpresom, ipak sam pristala i na to da joj prvo uplatim novac iako ja imam duplo vise utisaka od nje, poslala mi je svoje podatke i od jednom rekla da nije ona buvlja pijaca da poklanja stvari i da sve ona placa. u cudu sam, ona nema sta da plati ja njoj uplatim novac ona posalje ja podignem i platim postarinu i eto. ne razumem u cemu je problem. lepo sam joj objasnila posto je nova na sajtu i ona mi je na to odgovorila da je njeno pravo kome ce da proda stvar i da potrazim taj predmet kod nekog drugog prodavca. i jos podigne cenu tog istog predmeta za 200 din. zaista ne znam cemu takvo ponasanje, i da li da dam neutralnu ocenu ili sta vec. do saradnje nije doslo ali nije lepo takvo ponasanje i bezobrazluk. ako neko moze da me posavetuje sta da radim:(
2014 12 03
Koja clanica je u pitanju ?
2014 12 03
i mene zanima? To je malo ocena da bi joj uplacivala postnetom. [:vrtoglav]
2014 12 03
Ocigledno da ta osoba nije spremna za dobru saradnju, tako da je po meni ona zasluzila negativan utisak. To je moje misljenje.
2014 12 03
sada gledam utiske dva su od clanica bez utisaka, vrv lazni profilm, ali ostalih 10 su od proverenih clanica. ne znam sta da mislim.
2014 12 03
Ja bih joj dala negativnu. U poslednje vreme je jako brzo prodala dosta stvari i dobila 12 pozitivnih. Nekako mi je sve to sumnjivo, sta znam, a i od skoro je na sajtu a radi ko butik.
2014 12 03
Srecom sto joj nisi uplatila novac...takvim ponasanjem ona govori o sebi i predstavlja se u losem svetlu..u sustini negativna se daje samo ako je doslo do saradnje..Mada meni nije jasno sta joj bi odjednom da razgovor preokrene u tom smeru ako ste se oko svega vec korektno dogovorile... [:sokiran]
2014 12 03
ja sam 12 utisaka skupljala godinu dana, a ona pre neki dan napravila profil i vec ima toliko :D plasim se da ce da mi uzvrati negativnom, i umanji rejting ako i ja njoj dam. a njoj se njene negativne magijom brisu, pre neki dan je ima ili negativnu ili neutralnu nisam sigurna, naime prodala je predmet koji je jedna devojka htela da kupi razmenili podatke i malo pre nego sto je devojka uplatila novac vidi da je njen predmet prodat. i sada vidim tog utiska nema. sta se tu desava nemam pojama..ali eto neka obrate clanice paznju..
2014 12 03
budibiljana , pre 52 minuta zao mi je ja ne mogu na tolike zahteve i vase prohteve da odgovorim nelica22 , pre 49 minuta ne razumem sta ne mozete? budibiljana , pre 48 minuta da izadjem toliko u susret zao mi je vi biste sve a da nista ne platite zao mi je ja nisam buvlja pijaca nelica22 , pre 45 minuta sta ja to necu da platim? uplaticu vam novac postnetom a vi meni posaljete postexpresom i ja placam postarinu? ne razumem sta vi tu imate da placate?! budibiljana , pre 38 minuta nista to je i poenta prodaje slobodno potrazite model kod nekog drugog korisnika jer i moja prava su da odlucim koje zelim a kome ne da prodam svoj predmet nelica22 , pre 35 minuta to je jako bezobrazno sa vase strane, dogovorio se oko svega i onda vi odustanete. zaista ne znam na sta to lici. jos ste i sada podigli cenu predmeta sa 300 na 500din. kontaktiracu admina i ostale clanice da me posavetuje da li da dam negativnu ili neutralnu ocenu. pozdrav budibiljana , pre 24 minuta ne mozete jer nije doslo do saradnje lepota budibiljana , pre 23 minuta poljubac za Vas
2014 12 03
Svakako ne bi mogla da joj ostaviš negativnu, jer do saradnje nije došlo. To što je ona ispala nefer, nekulturna i ko zna šta još, ne zavredjuje ocenjivanje i sa takvima ćeš se sigurno i dalje sretati. Ne bi me iznenadilo i da ovde nije reč o pokušaju prevare, nego o neodgovornosti i nevaspitanju, a takve svakako treba izbegavati. Konačno, vidi se da je reč o klinkici, koja će takvim fotografijama kakve je ovde okačila, pre navući sebi nekog psihopatu, nego kvalitetnog kupca. Mislim, mala je slatka, ali to nije relevantno. Ako prodaje sandale, onda se ne slika na krevetu u bikiniju gde se pomenuti par obuće i ne vidi najbolje, tako da batali i zaboravi
2014 12 03
I ju iz minuta u minut menja raspolozenje [:sokiran]
2014 12 03
Možda ima poremećaj ličnosti
2014 12 03
Totalno uvrnuto [:sokiran]
2014 12 03
Moram da se ukljucim jer vidim da se radi o osobi koja je mene "zavrnula" na isti nacin..dogovorile smo se za predmet i kad sam je sutradan pitala da li dogovor ostaje ona je rekla da ostaje,da ce mi poslati predmet i da ce ona platiti postarinu sto je meni bilo malo cudno ali ajde..nije se radilo o velikom iznosu..do saradnje nije ni doslo jer mi predmet nikad nije stigao a posle sam videla da je oznacen kao prodat,naravno nekom drugom...ja nisam nista platila pa nisam prevarena za novac..nisam htela da joj ostavljam neg jer bi mi uzvratila a posto sam nova ovde to bi bilo jako lose po moj prosek..takodje sam primetila da je clanica imala neg iz istog ovog razloga,tj.jer je dogovoreni predmet prodat nekom drugom,ali te negativne sada nema i ona je 100% pozitivna pa mi nije jasno kako???? [:tuzan]
2014 12 03
I ja sam videla tu negativnu, i toj clanici je uzvratila negativnom ocenom...ja sam je kontaktirala u vezi nekog predmeta ali odgovor nisam dobila...i bolje [:osmeh]
2014 12 03
1 2 3 4 5 ... 12