Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

*****Morala sam da zapazim nesto...

Slazem se sa sva tri posta od reci do reci. Ovo oko boje, neke boje je tesko ufotkati, ja ako moram da obradim fotkicu, uvek i naglasim da je to uradjeno i trudim se da ubodem bas identicnu boju. Izbegavam uopste da muckam boje u programu, ali bar naglasim. Skoro sam gledala nove predmete, ono pink sako, divan, kad u opisu pise, inace je crvene boje. Pa sunce mu, ubodi bar priblizno jbt.
2015 11 15
Da, to je tacno za boje, meni su crvena i crna ponekad bas teske za slikanje. A danas mi ni zelena nije bas ispala kako treba na dva predmeta, ali bar naglasim u opisu i pokusam da docaram.
2015 11 15
svaka boja generalno moze da se ubode, uz savrseno svetlo, a svakako, uvek moze da se uradi neka fotka napolju, makar spotan predmet, radi boje.
2015 11 15
E to.hiljadu puta nadjem nesto lepo,crveno,a onda udjem i vidim da je roze,narandzasto i ostale boje.Bas sam skoro okacila dzemper koji je tamno zeleni ali je na slikama stalno ispadao siv,pa sam ga provukla kroz filtere da bude zelen da kupac zna tacnu boju koju kupuje,a one koje to mrzi nek bar napisu u opisu.Tako samo sebe dovode u potencijalnu situaciju reklamacije kada neko dobije neku totalno levu boju. Mesecevab upravo to,i ja cesto slikam stvari slozene cisto da bi stale u kadar,ali uvek uvek okacim fotku kako izgleda cela,dok neke okace samo 1 sliku, kosulje npr koja je slozena gde se ne vidi nista osim kragne.I onda ja isicimam prodavca da mi uslika celu kad ono kosulja do pupka.Samo sam dzabe potrosila i svoje i njeno vreme. To,i rotiranje slike me jako nervira,pa zasto je vama tesko kliknuti ono za rotaciju,nego ja moram da zaokrecem glavu ili lap top.
2015 11 15
meni je dosla jednom majica, bas taj problem roze/crveno, mislila sam da je pink, ono doslo crvena, pitam clanicu prodavca oko toga, kaze ona, pa pise u tagovima da je crvena, ne moze da se slika lepo.
2015 11 15
Pa da,to za tagove im je nova fora,taj prostor ne sluzi da se tamo pisu vazne informacije niti iko tamo gleda,ali sluzi da se one ograde i kazu: pa pise
2015 11 15
Da ne spominjem koliko puta teget boju predstave kao crnu,a slikano u pecini otprilike,nista se ne vidi
2015 11 15
Meni su i dalje favoriti mutne slike predmeta, sa opisom "prelepa". Srce mi zaigra.
2015 11 15
... sa razlikom sto je lepota u oku posmatraca, i skoro svuda gde sam videla takav opis, meni su te stvari dosta nekako... Van tog opisa [:osmeh] [:osmeh]
2015 11 15
Slažem se Dzo, lepota je u oku posmatrača...svi vidimo drugačije...ali sestro mila, krš je krš, mutno je mutno, izandjano je izandjano [:isfrustriran] Volim neobični stvarčice i neobično slikane...za razliku od mene [:smejuljitise] Ja sam perfekcionista i mora baš predmet koji je na prodaju da se dobro vidi, da se obrati pažnja baš na taj predmet...ali..... bela pozadina, sve je jasno [:tuzan] Malo mi Jorgovanka odvlači pažnju ali jbg.... Par puta mi je Hati upao u kadar, mota se oko Jorgovanke [:smejuljitise] ...naravno, te slike sam odstranila...a sada mi žao...trebao je da ostane [:osmeh]
2015 11 16
ma to je komentar na konto tih prelepih stvari [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] ono, zamisli napises prelepa, predivno mi stoji, pa koji djavo to nesto prodajes? [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 16
Hati voli dobre zeMske [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 16
Pa ugojila se [:sokiran] , samo je zaboravila da napiše da joj je dobro stojala u pluskvamperfektu [:smejuljitise] __________________________________________________________________________ Aaaaaaaaa i to ove štrkljave i krakate od 180 i kusur - zeMske [:smejuljitise]
2015 11 16
Jorgi ima i periku jbt........ Daj, uradi joj neki balayage, da bude moderna macka [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Evo preporucicu joj mog frizera [:jezik]
2015 11 16
Svašta, nestao mi post [:sokiran] Poblentaveo forum [:vrtoglav] Jorgi [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] Nije ni očešljana a ti bi da mi smestiš frizera [:smejatise] Vezaću joj rep ili napraviti pundju i biće mačka [:smejuljitise] A ne znaš da je ovo prirodna kosa [:stidljiv]
2015 11 16