Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

> OlgaAN: > > tanjicanovisad: > > A tek ova glupost da do 18-te stranice moram da idem 5 po 5..Šta će biti kad bude 50 stranica u jednoj temi??? > Mnoge od vas se zale da je listanje tema sa 100 i vise str. nemoguca misija i to je tacno. Ali ,postoji brz i lak nacin da dodjete to poslednje str. takvih dugackih tema...udjite na temu,na str.br.2...dva puta levi klik na link teme , OBRISETE broj 2& i napisete broj koji vam treba ili najblizi broju zadnje str, ukoliko ne znate tacno.( trenutno za ovu temu je br.18..unesete 18&... Na Crnoj listi je, cini mi se,trenutno br. 182...unesete 182&) .... i kliknete na Enter ...i to je to :D Hvalaaaaa puno :)
2016 01 13
:D <3
2016 01 13
Ne može da se postavi predmet niti može da se menja
2016 01 13
Moze, samo moraju da se ispune svi odeljci, OBAVEZNO .." materijali" i ne sme vise od 5 tagova.
2016 01 13
> MajaSchatz: > Na forumu ima brda zanimljivih tema koje pratim, stare su i po 2 godine ali kada uđem u te teme pojavi mi se prva, dakle početna, strana i da bih došla do poslednje iskreno me malo mrzi da vrtim 160+ strana, pa me zanima da li je i to bug modernizovanog sajta ili i tu postoji neka misterija koju treba otkriti (kao npr. da se MORAJU popuniti sve stavke prilikom postavljanja predemeta, to sam jutros otkrila)? Procitaj 4 post iznad tvog.
2016 01 13
Da li se na novom sajtu vidi broj poruka u temi? Ako se vidi onda racunanjem, ako ide 10 poruka po strani onda otprilike najpriblizniji broj.. Bice svakako lakse nego po 5 Problem cu imati ja i meni slicni koji sajt kotistimo uglavnom preko telefona.. Ja sam preko kompa ulazila jednom u 2-3 nedelje
2016 01 13
Ne otvara mi poruke, nemogu da ih citam I odgovaram.:((((((((
2016 01 13
Ne samo sto nemogu da kliknem na razgovore nego nemogu nista.Klik na jedno otvara drgo. :'(
2016 01 13
Ne znam ko Vam je radio novu verziju sajta, ali katastrofa je. Ne samo sto je nepregledno i lose osmisljeno, nego i sve baguje. Niti se vide poruke, kada se klikne na predmet potpuno je sve iskomplikovano, ne moze lepo da se podesi u pretrazi sta se trazi, makar meni se ne vidi vise ono redjanje predmeta skoro dodato/prema ceni itd.
2016 01 13
Kada želim da izmenim opis predmeta, traži mi veličinu, tipa vel. za prsten je univerzalna (tj. podesiva) a ja to ne mogu da napišem jer ne prihvata a neće da mi sačuva izmenjen predmet ako ne stavim to..
2016 01 13
Sad sam na jednoj temi procitala mala uputstva i pomoc oko nove verzije sajta, napisala je clanica sa MK.HR, nije bas pracena tema i verovatno je neke nisu videle, a mozda pomogne nama svima. ********************** Ako se zelite vratiti sa nove stranice na staru, obrisite cookies u povijesti ili cijelu povijest, tada se vratite na stranicu i ne klikcite onaj prozorcic za nove. Obrnuto isto vrijedi. Ako zelite vidjeti kome se vas predmet sviđa, izlogirajte se sa krpica, te idite na svoj profil i predmete izlogirane, tada se vidi. Ako zelite doci na kraj dugih tema sa mnogo stranica, jednostavno na prvoj stranici u odgovor stavite tocku, odgovorite, i eto vas na pisljednjoj stranici. Naravno poruku sa tockom izbrisite ili editirajte. ********************************* Tagova za dodavanje novih predmeta moze biti max 5. Ova nova verzija je rađena samo za kompjutere, a ne za mobitele i tablete (potvrdila adminka). Posljednjih tema (mislim da se u vas kaze skorasnje) ima samo 8. U teme zakljucane na starim krpicama, na novoj verziji mozete pisati, cak tamo adminka ne moze zakljucati! ******************************** Kada otvarate novu temu, sliku nemojte ucitavati u uvodni post, nego post poslije uvodnog, i slika ce biti vidljiva Jos jedan novitet, na novoj stranici se mogu ubacivati slike prilikom ostavljanja utisaka, sto prije nije moglo.
2016 01 13
Od kad se promenio izgled sajta gotovo nista ne funkcionise! Ne mogu se obrisati predmeti, niti izmeniti niti oznaciti kao prodati... Kada ce se to resiti, radi li se tome?
2016 01 13
Molim vas ne mogu da citam poruke nece da mi ih otvori kad kliknem.Upomoc
2016 01 13
> Miskic: > Ne radi mi ona lupica za pretragu u gornjem levom uglu. Ni meni ne radi za pretragu...
2016 01 14
Može li mi neko objasniti kako da udjem u podkategorije? Znači, hoću npr. da kupim majicu, kliknem na odeću i izađe mi sva moguća odeća, nema nikakvih podkategorija. Nema ni filtera, tj. napredne pretrage, po veličinama, ceni, gradovima? Šta se ovo događa? Nemogu sebi da oprostim što sam prešla na novi dizajn.
2016 01 14
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 110