Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

> divlop: > hej, nisam sve citala, ali ja recimo ne mogu da izmenim predmete.. > htela sam na jednom da menjam fotku a neke da prebacim da budu pokloni, i nece nista da mi izmeni... nastavilo se i posle devet dana od Vaše prijave.... :-(
2016 01 17
Ne mogu da obrisem prodate predmete.
2016 01 17
ne mogu da dodam predmet u omiljeni ni da listam slike, vidi se samo prva.......
2016 01 18
Niti mogu da dodam nov predmet,pošto me pri dodavanju prve fotografije odmah izbaci,a do tagova nisam ni stigla...niti mogu da otvorim poruke-ni stare,ni nove.
2016 01 18
Takodje imam problem sa ubacivanjem novih i izmenim starih predmeta na novoj verziji.Na staroj verziji takodje ne mogu da dodam nove fotografije,pise fotografija mora biti u jpg formatu sto i jeste ali nece da se sacuva.Danas mi se sam izbrisao predmet,nisam dugo ulazila na forum mozda se nesto promenilo sto se tice slika,kao pocetna fotogradija stajala je slika sa interneta ostale su bile moje pa kontam da je zbog toga predmet obrisan... Bilo bi dobro kada bi ispod profilne pisalo odakle je clan kada se udje u predmet,ovako samo kada odem na profil vidim...
2016 01 18
Dakle...ne radi puno toga..blago je frustrirajuce. Kad gledam svoj profil, fotke su prevelike i zaklapaju opcije izmene, brisanja i sl., ne radi pretraživac predmeta ni po ceni, ni po mestu, ni po bilo kom kriterijumu...nemam opciju Traži - po kljucnim recima, plus sve ono na šta su se devojke žalile. Meni je promena vrlo, vrlo, vrlo, vrlo, vrlo loša!
2016 01 19
Zaboga, sta ste uradili sa sajtom??? Osim sto je vizuelno lepsi, potpuno je nefunkcionalan. Ne mogi da listam slike, da postavim predmet, a nekad ne mogu ni najosnovnije: da posaljem poruku i oznacim da mi se predmet svidja!
2016 01 19
Isti problem sa postavljanjem novih predmeta.... Hoce li to i ostalo neko resiti uskoro?
2016 01 19
Kada se ulazi na sajt preko telefona i pretrazuju se stvari,ne moze se oznaciti npr velicina stvari,ili grad,niti tagovi
2016 01 20
ne znam sta da kazem i da li ce ovo neko da procita , da li je moralo da se menja dizajn , tesko se brisu , postavljaju predmeti , manjak utiska ......po jedna slika ucitava samo , izmene ne prihvala , sta reci , smor
2016 01 20
Nova verzija sajta ne dozvoljava dopunu/izmenu postojecih fotografija. Ako sam imala npr.3 stare fotke i zelim da dodam jos 2 nove ne moze, moram sve da izbrisem i onda mogu da dodam samo te nove znaci dopuna/izmena slika ne funkcionise.
2016 01 20
ne mogu nista da izmenim. Dugme za sacuvaj izmene ne radi.
2016 01 20
Poštovana Admin, Ja već danima ne mogu da vidim ni jednu fotografiju! Ni na početnoj strani niti kod bilo koje članice,a ne vidim ni profilne slike članica. Vidim samo naslove,opise,nickname,cene....ali fotografije nikako! Dve članice mi već 5-6 dana ne odgovaraju na poruke, a stalno su on-line, ali mislim da je to samo zato jer im ne stižu poruke. Imam utisak da se ovaj sajt (sa novim dizajnom i promenama) sve više ruši,propada,gubi smisao..Izgubio je nešto što smo,predpostavljam, sve članice volele, a to je prelep i jedinstven izgled sajta, savršena funkcionalnost, dobar pregled strana..i još puno toga.. Sa novim dizajnom dobile smo: ružan, klasičan, nezanimljiv i sasvim običan dizajn, nepreglednost, bagovanje, komplikovanost.. Sve razbacano, nabacano, izmešano, ispretumbano, komplikovano.. Jednom rečju---OVO NAM UOPŠTE NIJE TREBALO!
2016 01 20
Ne mogu da postavljam nove predmete niti da menjam opis starih.
2016 01 20
Ok, sajt je modernizovan i respekt sto zelite da levelujete, ali funcionalnost na prvom mestu. Taj programer/frontender vas je pokrao i napravio totalnu pometnju na sajtu,...sto pre reklamirajte, ne bi trebalo vise od nedelju dana da se to sredi... Meni nista ne funkcionise, stize mi 5x ista poruka u inboks, ne mogu da izmenim predmet, niti da oznacim kao da je prodat, takodje ne mogu da listam slike. Ukoliko budete pravili izmene, sto bi trebalo da bi sajt ponovo radio, smanjite slike, kada su ovako velike nije pregledno....i totalno je nepotrebno.
2016 01 21
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 110