Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Nisu obrisani, samo se ne računaju u ukupnom broju utisaka, isto kao na Kupindu
2016 02 02
i meni je stari sajt bio bolji, ovaj je ocaj ocaja, ko da ga je slep pravio. najsmesnije postoje tagovi koji ne rade ocito je neko ubacio kao evo ovo vam je tag to sto nije implemntirano nema veze
2016 02 03
pretraga ocajna, ne postoji pretraga clanica sto je jako bitno
2016 02 03
Sajt mi sam brise fotgrafije! Popravite to!!!!!!!!!!!!!
2016 02 03
Ne mogu da izbacim oglas, stalno pise da upisem nesto u kvadratice (vec dva dana tako),a ja popunim sve sto treba, isto tako novi predmeti ih nema, pretraga losa, predmeti koji su tu su nepregledni
2016 02 03
Imam problema sa ubacivanjem predmeta, tačnije očitavanjem slika.
2016 02 03
Ne mogu da promenim profilnu sliku, izbacuje da nije odgovarajućeg formata iako jeste (JPG). Probala sam sa 10 različitih slika i opet neće.
2016 02 03
> CookieMonster: > Ne mogu da promenim profilnu sliku, izbacuje da nije odgovarajućeg formata iako jeste (JPG). Probala sam sa 10 različitih slika i opet neće. Predji na novi dizajn.
2016 02 03
Smeta mi to sto ne mogu da pretrazujem po tagovima , npr. da kucam " crno " , vec mi izbacuje neke svoje predloge koji mi ne odgovaraju . Takodje, poslednji login je netacan i to mi smeta . Tako nemam uvid u to da li je devojka videla upit koji sam joj poslala pa ne odgovara , ili uopste nije ni bila na sajtu iako pise da jeste . Takodje, kada pogledam svoj profil neulogovana pise da mi je poslednji login bio pre npr. 47 minuta a ja sam u to vreme recimo spavala i sasvim sigurno nisam bila na sajtu .
2016 02 04
Da li se jos nekome desava da ne moze da ubaci predmet? tj slike nece da se ucitaju
2016 02 04
Na novom dizajnu sam i radi probe sam ubacila jedan predmet ali kada sam naknadno htela da sa onim strelicama promenim redosled slika, ta opcija funkcionise, ono sto ne funkcionise je to da kada treba da sacuvam izmene ne sacuva, nego ostane prvobitno uneto.
2016 02 05
Mene interesuje kako funkcionisu liste tj. grupe, kako da dodamo novododate predmete u grupu ili se oni sami prilikom postavljanja predmeta smestaju u grupe, mada mislim da nije tako, ne znam nema uopste opcije dodavanja ili izbacivanja, samo postoji opcija brisanja i opcija izmene naslova. *Odnosi se na Vip clanstvo*
2016 02 05
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Postovana Adminka, meni ne radi vec dva dana sajt kako treba, ne mogu da ubacujem nove slike,time ne mogu postaviti novi predmet. Molim za pomoc. Ide vikend, ne mogu da ubacim nove predmete i bas mi je krivo.
2016 02 05
Kada se dodaje novi predmet u kategorij odeca-majice iz podkategorije pise *kratkih rukoava*
2016 02 05
> meditacija: Nekome funkcionise a nekome ne, ja sam licno probala sa svih mogucih pretrazivaca, sa raznih operativnih sistema , telefonima i nisam imala uopste problema. Ako sajt ne reaguje kada popunite sve i zelite da sacuvate izmene, sigurno nesto dobro niste uradili. Nece da ucita slike velikih formata, morate ih smanjiti na primer 600x 900
2016 02 05
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 110