Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

I da li ce biti prilagodjen za telefone posto ja ne koristin komp vec samo telefon! Kako cu da ubacujem predmete ako ne mogu preko tel???
2016 02 10
Zdravo , Imam veliki problem u funkcionisanju na novoj stranici , od pre nekoliko dana ne vidim slike uopste , ni na svom profilu ni na drugim profilima . Molim za pomoc ako se to moze resiti - Unapred Hvala <3
2016 02 10
Ne mogu da postavim i korigujem predmete
2016 02 10
Prvo da kazem da nisam zadovoljna kako izgleda i funkcionise sajt sada,ako znaci nesto moje misljenje. Drugo,kako da otvorim poruke? M nema oznake da je poruka stigla em ne mogu da udjem da poruke procitam. Hvala!
2016 02 10
Meni je tek danas promenjen novi dizajni nikako ne mogu da postavim predmet,uploudujem slike sva polja popunim ali prosto nece da mi sacuva predmet.
2016 02 10
Kako da vidim i postavim temu za razmenu i rasprodaju stvari.. I kako da gledam npr. Haljine samo l velicinu a ne sve velicine...
2016 02 10
Ne mogu da postavim predmet.
2016 02 11
Ne mogu nijedan predmet da dodam u "omiljene" i takodje nekad kliknem na dugme "zelim" i nista.
2016 02 11
Poštovani, ja ne mogu da vidim svoje razgovore nijedan od započei, a bilo ih je dosta.A naročito što imam neke kupljene predmete pa čekam da mi jave da li je poslat paket. :-)
2016 02 11
Nece da mi ucita slike, nije do tagova probala sam prvo slike da ubacim i uopste nece da ih ucita..
2016 02 11
Ne mogu da postavim predmet jer mi stalno prijavljuje gresku kada popunim polje materijal???Zaista puno stvari fali ili ne znam da ih nadjem i samo se mucim i vrtim u krug.Jel zaista ne moze da se vrati stari sajt sa kojim je verujem,vecina nas bila zadovoljna???
2016 02 11
Neutralni utisci se ne prikazuju, kako onda ostaviti utisak za vise saradnji sa jednom clanicom jer meni to ne uspeva? Znaci da mi je 20 mukotrpnih saradnji i utisaka palo u vodu zbog ove nove verzije sajta. Nebuloza
2016 02 11
ZASTO NEMOGU DA SE POSTAVE SLIKE NOVIH PREDMETA
2016 02 12
Zvezdica za pracenje tema: ne ide ODPRATI, nego OTPRATI.
2016 02 12
To sto je ogranicen broj tagova i zabranjena upotreba razmaka izmedju istih, nikako ne znaci da je resen problem tagova, dakle, to je i dalje veliki problem. Resite problem sa kolekcijama, ne mozemo da ih napravimo niti vidimo nase licne, osim ako se ne udje u predmet koji cini odredjenu kolekciju i to sa proslog dizajna, posto, kao sto napisah, sada ih je nemoguce napraviti.
2016 02 12
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 110