Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Ne znam po koji put u kratkom vremenskom periodu pokusavam da dodam predmete, ne prihvata dodavanje, stara verzija je bila puno bolja, moglo je samo po nesto da se koriguje na staroj verziji, niti dodajemo niti nalazimo sta nas zanima Sto rece zena iznad- svaka Vama cast na trudu, ali nama ne ide u prilog ovo uopste
2016 02 06
Meni ne rade tagovi kako treba od danas. Hocu da stavim u tagovima npr. "naocare za sunce" , i kad stavim to tako sa razmakom, bez zareza, otkuca mi kao 3 taga, umesto kao jedan, a maksimalno je 5. I pritom i da stavim to kao tri taga, u pretrazi ne moze da se pronadje pod tim nazivom. Ne razumem. A posle dajete negativnu za "lazne tagove"...
2016 02 06
ja nikako ne mogu da dodam novi predmet, kada sve ubacim i kliknem ono poslednje sacuvaj, javlja mi neku gresku na mrezi :( pre par dana sam uspesno ubacivala predmete, ali kada sam htela da dodam poslednji, tad mi je prvi put javilo gresku, i od tada ne mogu da dodam nista
2016 02 06
ja nikako ne mogu da dodam novi predmet, kada sve ubacim i kliknem ono poslednje sacuvaj, javlja mi neku gresku na mrezi :( pre par dana sam uspesno ubacivala predmete, ali kada sam htela da dodam poslednji, tad mi je prvi put javilo gresku, i od tada ne mogu da dodam nista
2016 02 06
ja nikako ne mogu da dodam novi predmet, kada sve ubacim i kliknem ono poslednje sacuvaj, javlja mi neku gresku na mrezi :( pre par dana sam uspesno ubacivala predmete, ali kada sam htela da dodam poslednji, tad mi je prvi put javilo gresku, i od tada ne mogu da dodam nista
2016 02 06
Pozdrav! Meni se mnogo dopada novi dizajn, sve je pregledno i lako za snalaženje. Međutim, imam problem kad je u pitanju korekcija cene nekog od artikala, ta opcija ne radi. Unapred se izvinjavam ako je neko već ukazao na taj problem, nisam čitala sve komentare:) o:)
2016 02 06
Poštovane, nadam se da ste primetile da su mnoge greške ispravljene, ali i dalje se radi na usavršavanju. Još par informacija: - sajt nije prilagođen za telefone - proverite tagove i materijale, jer uglavnom tu grešite i onda krivite sajt da ne radi, tj da ne radi postavljanje novih predmeta - ograničen broj tagova je nastao zbog zloupotrebe istih - takođe, izbačena je upotreba razmaka u jednom tagu, takođe zbog zloupotrebe tagova Dakle, rešen je problem lažnih tagova.
2016 02 06
Ja nemam opciju da menjam,relativno skoro sam presla na novi dizajn sajta,pitala sam ostale clanice njima se pojavljuje da stikliraju t opciju meni ne,ne mogu da vidim ni kategoriju,ni velicinu nista....
2016 02 07
Pri logovanju pise NETOČNO ime ili lozinka ... :|
2016 02 08
Ne mogu da vidim slike koje clanice postavljaju u temama na forumu. Umesto slike se pojavi neki dugacak kod pun brojeva. Sve ostalo mi je ok.
2016 02 09
> AdminRS: Pitanje za Admina :Kako da posaljem poruku nekoj clanici da je pitam za opis predmeta nema svugde mere ili broj ili sastav materijala upisan...posto ne mogu da saljem poruke ni za sta da bih pitala a ne usudjivam se zelim stisnuti makar da probam jer me stah od negativne ocene ,,,isto ne mogu obrisati prodano,ne mogu da nadjem kao ranije imali ste naprednu pretragu ,sad ako ukucam baletanke izadju mi 2oo i nesto starnica i kako onda imati zivce sve to gledati objasnite cemu nov dizajn ako se ne snalazim i ne radi i cak sta vise sreca sto sam stavila mobilni inace ni mene ne mogu kontaktirati samo one clanice od ranije ...a i cemu sve to pisemo jedna drugoj o svakodnevnici kad dalje od svog profila ne merem:) pozdrav i pokusajte vratiti one lepe ruzice i naprednu pretragu i sve kako je bilo u starome dizajnu ...usput vidla sam puno clanica poznam po robi su presle na drugi sajt kojiima naprednu pretragu...mislim da nov dizakn ne radi mozda je lepo nekom ali one ruze i ona preglednost i brzina nalazenja sta mi treba to sad fali jako.pozdrav
2016 02 10
> AdminRS: > Poštovane, nadam se da ste primetile da su mnoge greške ispravljene, ali i dalje se radi na usavršavanju. > Još par informacija: > - sajt nije prilagođen za telefone > - proverite tagove i materijale, jer uglavnom tu grešite i onda krivite sajt da ne radi, tj da ne radi postavljanje novih predmeta > - ograničen broj tagova je nastao zbog zloupotrebe istih > - takođe, izbačena je upotreba razmaka u jednom tagu, takođe zbog zloupotrebe tagova > Dakle, rešen je problem lažnih tagova. Ja uvek, ali uvek ulazim preko mobilnog i sada pokusavam da postavim predmet ali nece. Do malopre sam bila na starom i postavljala i pred sam kraj, da dodam jos jedan predmet gde je opis poprilican, ne jedna recenica- on me izbaci pa sve ispocetka na novom i nece da prihvati. Malo je reci da sam se iznervirala. Onda pokusam opet i nece. E sad, kaze materijal i tag nije dobar, crveni mi tamo. Kako to? Stavim pamuk i stavim samo pantalone. Nece!
2016 02 10
Ne mogu da ubacujem nove predmete jer ne prihvata sajt iako su u istom formatu kao vec ubaceni.Ne mogu da udjem u razgovor,tj.kada mi neko posalje poruku,da bi procitala i odgovorila,ponudjene opcije vidim samo do Torbe i novčanici.Sve to je preko mobilnog telefona jer najvise tako ulazim na sajt.
2016 02 10
kada ce se resiti problem filtera? trenutno je sajt prkticno neupotrebljiv. tako da nije trebalo da nas prebacujete na novi, dok ne resite sve probleme,a ovaj nije mali. inace, sajtu pristupam sa racunara.
2016 02 10
Definitivno nema najnovijih predmeta, tako? A najnovijih tema na forumu?
2016 02 10
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 110