Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Vratite nam stari dizajn!!! Ovo je opterecujuce! Masa stvari ne funkcionise... Da li vam je to u interesu?
2016 01 29
Pročitaj više .... o članu nije u funkciji. Ne mogu se pogledati sve postavljene fotografije. Logičnije je da vam poslednji komentari budu na 1. a ne na 29. strani.
2016 01 30
Ja iskreno ne znam ni jedan forum na svetu na kome je poslednja stranica označena kao 1. :/ Sve te opcije meni rade od početka, takoda će sigurno i tebi proraditi :)
2016 01 30
Sve radi sem prikazivanja poruke kad stigne.. Ostalo je sve proradilo.. Jedino to, da bih videla dal imam neku poruku u "razgovorima" moram da osvezim stranicu.. Drugacije ne moze..
2016 01 30
stari dizajn je bio zakon, ali sta je tu je sad. Otkako je uveden ja tek sad prvi put hocu da postavim novi predmet i ne mogu:( Ne znam gde gresim? Da li se tagovi upisuju kao ranije ili? Sve sam popunila , ali nece da mi sacuva, tj nista se ne desava:( Polje tagovi i materijal su mi oznaceni crvenim. Molim za pomoc. hvala
2016 01 30
Materijal je obavezan i ne smeš da staviš više od 5 tagova
2016 01 30
Sajt sam brise slike predmeta, ja ubacim opet, on opet obrise.
2016 01 31
Preko tel je nemoguce otvoriti poruku I to je jako lose...
2016 01 31
Zelim admina da pitam odakle mu pravo da brise predmete pre nego sto pita? Ja sam model i iskljucivo svoje slike izbacujem na kojima se vide lepo stvari koje prodajem ovo je vec drugi put i stvarno nema smisla..niti sam prevarant niti bezobrazna ali molim licno da se to ne ponovi..jako je ruzno ne pitati zar ne vidite da sam ja na svim slikama..
2016 01 31
Meni ne moze da uploaduje nove odevne predmete na novi sajt sa telefona
2016 01 31
Ne vidim ni jednu sliku (koristim Mozilu) kad probam da Vas kontaktiram izbacuje me, kad probam preko linka 'pomoć' odvede me na Google
2016 02 01
Ne znam da li je već napisano u ovih 30ak stranica teme, ali ono što sam ja primetila je sledeće: Kada se logujem na sajt, ukoliko postoji istorija pregledanja pa se moj nick pojavljuje čim počnem da ga kucam, kada ga izaberem, prozor za logovanje nestaje i moram ponovo kliknuti na njega da bih ukucala lozinku. Pošto pretpostavljam da je sajt predviđen kao mobile frinedly, napomenuću i to da kada ga koristim preko telefona ne uspevam da otvorim ni jedan od postojećih razgovora kako bih odgovorila. Otvori mi se lista razgovora, ali svaki pojedinačno ne može da se otvori, bar u mom slučaju.
2016 02 01
Da li neko ima problem sa ubacivanjem slika? Ne mogu da postavim novi predmet jer nece da upload-uje sliku, samo je ucitava, probala sam da brisem pa da postavim ponovo, isto se desava celo vece. Slike su manje od 200kb i koristim Operu.
2016 02 01
Ne mogu da postavim fotografiju predmeta. Samo je prvi predmet koji sam postavila ocitan, sledici nece. Samo ga ,,vrti,,. A sve isto radim kao i kod prvog redmeta. Nova sam na sajtu. Hvala
2016 02 02
Slike su prevelike i sajt je ovako potpuno nepregledan :( Stari izgled mi je lepsi i funkcionalniji.
2016 02 02
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 110