Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Kako mogu da izbrisem tj. promenim sadrzaj odgovora koji sam ostavila na neciju ocenu? Na starom sajtu je postojala mogucnost da se izbrise ili izvrsi promena sadrzaja odgovora na neciju ocenu. Da li postoji ta mogucnost i sada? Hvala
2016 02 13
Ni sa telefona ni sa kompjutera ne mogu da postavim nove artikle, kada ćete to popraviti? pozdrav
2016 02 13
Zanima me kada cete resiti problem postavljanja slika?
2016 02 13
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Moolim Vas postovana za pomoc.Danima vec ne mogu da postavim nijedan predmet na novom sajtu.Uvek mi kod materijala prijavljuje gresku i vraca na isto mesto.Zaista ne znam kako da funkcionisem???Na starom sajtu sam to radila bez problema ali ovde nikako..
2016 02 13
nikako ne mogu da ubacim slike,ulazim preko telefona,ranije je bilo mnogo lakse,sad nece nikako,bas bezveze,sta da radim
2016 02 14
jednostavno ajd nekako i ubacim slike al kad kliknem sacuvaj predmet tad izbacuje
2016 02 14
Greska je sto se ne vidi kada stigne nova poruka I koliko ih ima,takodje nmg da trazim nista u pretragama kao pre sto sam radila. Npr da ukucam patike I da mi izbaci sve oglase. Gore levo postoji ikonica za to ali kada kliknem,ne pokazuje nista
2016 02 14
> monikam: > Greska je sto se ne vidi kada stigne nova poruka I koliko ih ima,takodje nmg da trazim nista u pretragama kao pre sto sam radila. Npr da ukucam patike I da mi izbaci sve oglase. > Gore levo postoji ikonica za to ali kada kliknem,ne pokazuje nista Kada ukucas u pretragu sta te zanima kliknes na tastaturi enter i pretrazice, dugme ne radi kada se klikne. Ali nema pretrage po velicini, gradu, da li je za razmenu...
2016 02 14
Ja ne mogu da dodam novi predmet, ni preko kompa, ni preko telefona. Popunim sve, ubacim slike, ali ona opcija dodaj predmet uopste ne funkcionise..
2016 02 14
Ne mogu slike da okrenem, ne mogu predmet da dodam, sve sam ubacila, klikcem na postavi predmet vec pola sata, ovo je uzas, bolje da se nista nije menjalo!
2016 02 14
Ne mogu da se ulogujem sa pocetne stranice,tj. mojekrpice.rs; kad kliknem izbacuje gresku. Logujem se tako sto prvo otvorim neku kategoriju, pa se tek onda logujem.
2016 02 14
Ne mogu da dodam nov predmet nikako,ne znam sta da radim >:(
2016 02 14
Mogu slobodno da kazem - sajt krpice je uništen. Moramo da tražimo novi sajt za prodaju, ovde je sve puklo. Dajte neki predlog gde možemo da oglašavamo naše krpice
2016 02 15
Ja sam mislila da nece da mi se svidja novi dizajn ali nije lose,nisam se sama prebacila,cekala sam zadnji trenutak,verovatno su sada svi na novom dizajnu.Jedino sto ne mogu da uradim je da izmenim predmet ,ostalo sve mogu,u pocetku nisam znala da ubacim,nije hteo da se ubaci predmet,popunim sve ali na kraju nece sve dok nisam izmenila tagove,mozda je u tome problem.Mozda je fora da se sve lepo popuni kako treba.Srecna sam sto nije onako kako sam mislila da ce biti.Isto mislim da sve poruke stizu samo treba da se osvezi strana da bi se prikazala poruka :)
2016 02 15
Vec dva puta mi se desilo da saljem poruke za predmet koji zelim i ne dobijem nikakav odgovor, pa se sad tripujem jel neki bug sa porukama ili me clanice ignorisu? :p Da li jos neko ima problem sa porukama?
2016 02 15
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 110