Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Ne mogu da menjam slike na predmetu, ima ih 4, a mogu da vidim samo prvu sliku.
2016 01 21
Ne mogu da korigujem cene na artiklima koje sam postavila za prodaju, kao da ne radi opcija "sacuvaj izmene" ili kako sve je vec nazvali.
2016 01 21
Takodje,ne mogu da menjam cenu artiklima tj da sacuvam izmene :/
2016 01 21
I dalje ne vidim nijednu sliku/fotografiju, ama baš ni jednu! Znači,ne vidim ni jedan predmet, ni na svom, ni na drugim profilima, niti na početnoj strani. Mogu samo da čitam naslove, opise predmeta i cene, forume, teme... PREDUZMITE NEŠTO, SREDITE VEĆ JEDNOM OVAJ SAJT DA OPET FUNKCIONIŠE KAO NEKADA.
2016 01 22
Ne mogu da obrisem predmet niti da posaljem sliku kada udjem na sajt preko telefona
2016 01 22
Ne mogu da postavim artikal kada ulazim preko telefona jer ne mogu da kucam materijal i tagove, jednostavno kao da te rubrike ne postoje, uopste mi se ne pojavljuje tastatura
2016 01 22
Jedino dobro na novom sajtu je sto ste razvrstali predmete i uvecali slike, mada mi je tako nepregledno, bolje da nista niste dirali. Kako da promenim cenu predmta i da postavim jos neki, sve sam lepo popunila i kad kliknem na - Postavite predmet nista se ne desava!?
2016 01 22
Uvećali su slike na početnoj, ali kad se uđe na profil i klikne na određeni predmet slika je manja nego što je bila ranije
2016 01 22
Ja već danima pokušavam da promenim profilnu sliku , a takođe i odeljak "O meni" , i ne uspevam. Ili me samo vrati nazad , ili piše A problem. :(
2016 01 23
Taj problem se meni dešavao i na starom sajtu
2016 01 23
Smajliji se ne učitavaju sem srca :)
2016 01 23
Kako mogu kad trazim neki predmet,da sortiram po ceni od najnize? :)
2016 01 24
> marijafmnis: > Kako mogu kad trazim neki predmet,da sortiram po ceni od najnize? :) Na novom sajtu nema mogućnosti sortiranja po ceni...bar ne još, nadamo se da će i to da isprave :")
2016 01 24
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Ja ne mogu da postavim novi predmet, ne znam u cemu je problem
2016 01 24
Ako ikoga uopšte zanima, evo šta mene smara i šta mi smeta u vezi novog sajta, rezime: 1. Estetski apsolutno bezveze i amaterski odrađeno. 2. Slike predmeta se ne vide lepo kad se uđe na profil prodavca. 3. Smara me što ne mogu da vidim svoj rejting. 4. Smara me što ne vidim ko je koliko poruka napisao na forumu do sad. 5. Ranije je moglo da se vidi koliko strana neko ima "Omiljene" predmete, sad čak ne može ni da se lista nego mora iznova da se ulazi na profil da bi se pojavile nove stvari koje su u favoritima. 6. Kolekcije koje su totalno nebitne su istaknute na početnoj. Toliko od mene za sad...
2016 01 24
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 110