Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Postovana, dugme sacuvaj izmene i postavite predmet ne rade, nemogu nikako ni da izmenim ni da postavim predmet vec mesec dana... Zahvalna,
2016 01 14
Kako moze da se vrati na stari izgled , dizajn je super ali ne mogu da ubacim predmet niti da otvorim poruke :(((
2016 01 14
Samo kad bi ste sredili da mogu da otvorim I procitam poruke
2016 01 14
Uspela sam da postavim predmet :)
2016 01 14
Uspela sam, smanjila sam tagove na 5. Moja greska, nisam videla obavestenje :)
2016 01 14
Cao,zanima me zasto na mojim oglasima ne mogu da dodam pored cene da moze i razmena ??? Kad god pokusam apsolutno nista ,niti ucitava niti bilo sta? Negde sam u naslovu proizvoda stavila jer ne moze kod cene ali sad ne moze ni to??? pozdrav
2016 01 14
ne mogu da procitam sta pise clanicama u delu o meni ne mogu da obrisem predmete ne mogu da listam slike kad otvorim neki oglas, znaci samo mi prikazuje prvu sliku postavljanje oglasa funkcionise samo na starom modelu sajta ne mogu da vidim mesto odakle su clanice sto mi predstavlja bas problem...mislim moze da se vidi ali samo ako otvorim predmet pa odatle udjem da pogledam ceo profil clanice predugo ucitava utiske smajliji su suplji 😦
2016 01 14
Mora ovo sa listanjem stranica u temama da se dovede nekako u red. Nemoguce je da listamo po preko 70strana u pojedinim temama i to 5 po 5..pogotovo sto ne znamo koliko strana tacno ima neka tema. Primer : crna lista ima pitaj Boga koliko strana...tesko da ce bilo koja od nas ici na poslednju stranu da vidi najnoviji post.
2016 01 14
Ne mogu ništa da pretražim na ovom sajtu,šta god da ukucam-pretraživač kao da ne funkcioniše. Zašto?
2016 01 15
ne mogu da sacuvam rotirane slike ,ostanu naopacke :(
2016 01 15
Imam problem sa postavljanjjem slika -priajavljuje pogresan format a istu sam sliku vec koristio..Ima li neko slican problem ili mozda resenje?Hvala
2016 01 15
Ne dozvoljava mi da pregledam sve slike predmeta. Kada kliknem, vrati me na istu stranicu i osim prve, ne mogu da se izlistaju sve fotografije, sto prilicno otezava kupovinu...
2016 01 15
Meni nece da se doda predmet :(
2016 01 15
Ne mogu da odgovaram na poruke ,ni da ihpročitam..Takodje nemam pretragu!
2016 01 15
Uvedite da na forumu moze da se odmah predje na poslednju stranicu, a ne 5 po 5 od prve... Takodje kad se kod nekog klikne na utiske napravite opciju da mogu da se vide i pojedinacno samo pozitivni i samo negativni kad se klikne na palac gore, palac dole, a ne samo da se vide svi utisci redom kad se klikne.
2016 01 16
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 110