Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Predrasude o razmenama!

Nadam se da je okej sto sam stavila ovu temu u ovaj forum, jer se tice koriscenja ovog sajta koji sadrzi i razmene, ako nisam izvinite.. :( Zelela bih da podelim misljenje sa Vama.. Ne znam zasto sve vise nailazim na clanice koje nikako ne rade razmene, ne odgovaraju na takve poruke, iskljucivo prodaja itd (tako im pise u opisima) a da pritom nisu ni pogledale ponudu drugih clanica.. Iskreno ja sam na pocetku bila protivnik dok nisam pocela da gledam tudje profile i stvarcice, te razmene su mi itekako oslobodile orman zato sam sam dala nesto sto ko zna kad bi doslo na red a uzela ono sto mi koristi i sto mozda u tom trenutku ne bih mogla da kupim.. Mnogo puta mi se desi da ne smem da posaljem clanici poruku o razmeni jer je tako naglaseno na profilu, a da sam sa druge strane sigurna da imamo isti ukus i da bi joj se nesto dopalo kod mene..
2016 07 28
Slazem se, obozavam da radim razmene jer za minimalnu postarinu dobijes prelepu I kvalitetnu odecu a oslobodis se garderobe koju vise ne nosis ili ti iz nekog razloga ne odgovara. Mislim da bi clanice koje ih nikada nisu radile mozda mogle pokusati kada naidju na nesto sto im odgovara, naravno. Razumem I to da vise volite da prodate pa za taj novac kupite sebi sta vam treba ali krpice po prodavnicama su cesto veoma skupe I dok ne sakupite dovoljno novca prodajom stvarcica mozda ovde mozete naci slicnu stvarcicu I menjate se pri tome se resite necega sto prodajete a platite samo 150 din postarinu :)
2016 07 28
Takodjeee :") :")
2016 07 28
Ja sam se za toliko lepih stvarcica menjala da ne mogu to da opisem, uredila sam svoj orman maksimalno od kad radim razmene, jer da se ne lazemo nema se toliko para kao nekad.. A i to da je po radnjama mnogo skuplje i to ste u pravu.. U radnji najobicnija majica je na snizenju 600 dinara, ne izlgeda ni malo lepo, a ovde se u tom iznosu menjam nekad i za haljinice ili neke pantaloni ili sta god.. :) drago mi je da se slazete sa mnom..:)
2016 07 28
Slazem se potpuno,ja cak vise volim da menjam nego da prodam...bas sato sto znam da za taj novac ne mogu da kupim u radnji nesto tako dobro...:)
2016 07 28
P0st0ji par razlicitih kateg0rija- ili cene sv0j predmet vise neg0 predmet drugih clanica ili ne veruju da ce d0biti predmet u ist0m stanju ka0 st0 deluje na slikama ili zele nest0 n0v0, a na sajtu retk0 k0 nudi n0v predmet u razmeni. M0zda jedn0stavn0 imaju specifican ukus ili specificnu gradju, da m0raju garder0bu da pr0baju u radnji i retk0 je kupuju Mn0ge ne zele razmene u p0cetku, ali shvate da je t0 k0risna kateg0rija, d0k sa druge strane, neke clanice imaju negativna iskustva sa razmenama- da d0biju nest0 p0gresn0 0pisan0 ili l0sijeg kvaliteta 0d njih0vih stvari, pa 0dluce da ih vise ne rade, jer ima perfektnih slika u 0dn0su na predmet, a 0pet- ima i l0se uslikanih predmeta u mn0g0 b0ljem izdanju uziv0. D0gadja se da nece da se razmene ni za predmet k0ji su stavili u '0miljene', cak ni da 0dg0v0re na pitanje 0 razmeni za isti. A, ima i clanica gde se ukusi p0kl0pe, a misle da druga strana ne radi razmene, pa im je glup0 da pitaju. Pitaj svakak0, ak0 nisu bas drsk0 napisale da ih ne rade, a na njima je da 0dg0v0re ili ne 0dg0v0re ;)
2016 07 28
podržavam sve gore rečene, i nemam problem da uradim razmenu kadse sklope kockice, ali samo donekle, tj u situacijama kada članica koja mi predlaže razmenu ili kojoj ja nudim razmenu ima slične stvari, sličnog kvaliteta i sličnih cena.. Vrlo često članice koje najviše predlažu razmene, nabudže cene za krpice koje su iskreno govoreći nikakve.. Stare, iznošene, demode ili no name, za neku moju krpicu koja je sa etiketom ili vrlo malo nošena, moderna, brendirana i slično, i još se ispostavi da bih ja trebala da doplatim razliku jer su njoj cene do neba..i mislim da zbog toga članice masovno odbijaju i da pogledaju poruku ili ponudu članice koja nudi razmenu, jer je mnogo puta pre toga dobila bezveze ponude..
2016 07 28
Ja sam se, takodje, u pocetku protivila, ali sam uvek gledala profile. U principu volim razmene zaista i mnogo mi je zao uvek kad nekoga moram da odbijem jer ne nadjem nista sto mi odgovara. Cak i kada ne radim razmene (uvek je naglaseno na mom profilu kad ih radim, kad ne), uljudno odgovorim na poruku i obavezno pogledam profil. Ne volim kad vidim to - ne odgovaram na poruke o razmeni i slicno. Svako ima pravo da pita, a ovde je toliko stvari i toliko profila da se nikad ne zna na sta sve covek moze da naleti :)
2016 07 28
I ja volim razmenu :)
2016 07 28
Razmene rules :D Ja sam se ponovila kao nikada kroz razmene, a verujem i usrećila druge devojke. Kad se ukusi poklope, sjajna obostrana radost. :)
2016 07 28
Bas to, sa svima se layem za sve sto ste napisali.. Naravno bitno je da se ukusi poklope i sto puta se desavalo i da ne nadjem nista pa nikom nista, ali mi zao kad devojke odmah na svom profilu napisu i saseku druge da im posalju poruku a nikad se ne zna sta bi sve nasle... Obozavam ovaj sajt, konacno u ormanu imam ono sto mi treba i verujte sladje mi ovde da se menjam ili kupim nego u prodavnicama.. :)
2016 07 28
Ja sam dugo na sajtu ali sam bila neaktivna. Cesto putujem pa je tesko uklopiti sve ovo. Licno, ne bezim od razmena ali mi ih uglavnom nude devojke koje u ponudi imaju stvari M i L velicine a ja sam XS :) . Razmena koja se poklopila bila je na obostrano zadovoljstvo. Sa nestrpljenjem ocekujem nove saradnje :")
2016 07 28
Pa, sve xxs/xs-ice, jedva vas cekam na razmene :D Zelim vam svima divne saradnje, i da se za sto manje para svi isponavljamo :) I, naravno, da budu lepe, lake i pouzdane saradnje :)
2016 07 28
Razmene su sjajne i nekada sam ih radila...vise ne jer imam previse garderobe i prodajem novu garderobu, tako da tesko pronadjem nekoga ko ponudi razmenu-"novo za novo" i da mi bas to treba...ali, ko zna :D Mozda "naletim" na nesto kada mi ponude razmenu...
2016 07 28
Razmene su sjajne i nekada sam ih radila...vise ne jer imam previse garderobe i prodajem novu garderobu, tako da tesko pronadjem nekoga ko ponudi razmenu-"novo za novo" i da mi bas to treba...ali, ko zna :D Mozda "naletim" na nesto kada mi ponude razmenu...
2016 07 28
1 2 3 4 5