Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

> MiciZara: > > jevrosima1: > > Ko je crnka ? > Moja devojka a i dečko mi je crn.. 😂😂😂😂
2018 12 13
> LadyBlye: > > MiciZara: > > > LadyBlye: > > > > MiciZara: > > > > > LadyBlye: > > > > > Ja vas volim sve- jeste, baš sve, dobro sam napisala i nije greška- život je previše kratak i brz da nebismo pružali razne vrste ljubavi...pa čak i prema onima koji nas ne vole. 😉😊 > > > > > Ja inače preferiram plavuše, ali svakako vas opet sve volim. 😉😊😁😁 > > > > Slažem se sa tobom i ne zameram nikome ništa.. > > > Ni ja, nikome i ništa, ali zaista. > > > Takođe, smatram da ne treba više biti onakvih komentara kao pri početku teme....ne treba biti ogorčen ni na koga, ni zbog čega (osim, daleko bilo, onih prevara)... Niti poznajemo jedni druge, možda se nikada ni videti nećemo, i zaista ne trebamo biti "teški" jedni prema drugima. Svi mi imamo svojih kako mana, isto tako i vrlina. Svi smo različiti, i to je super. I, najbitnije, svi smo mi ipak samo ljudska bića. > > Tako je Ledy.. > Ja za predsednika, oooo'ma!!! 😂😂😂 Ti i niko drugi, to se podrazumeva.. A ja ću biti tvoja zamenica... 😂
2018 12 13
Ja- Vule, a Mici- Brnabićka 😂😂😂😂😂😂😂😂
2018 12 13
> LadyBlye: > Ja- Vule, a Mici- Brnabićka 😂😂😂😂😂😂😂😂 Da da... 😭😜😎 Jevrosima neka bude ministarka za kulturui omladinu.. 😉
2018 12 13
> MiciZara: > > LadyBlye: > > Ja- Vule, a Mici- Brnabićka 😂😂😂😂😂😂😂😂 > Da da... 😭😜😎 > Jevrosima neka bude ministarka za kulturui omladinu.. 😉 😁😁😁
2018 12 13
Molim vas da se zalozite za zabranu distribucije lakih droga ispred skola i na javnim mestima i forumima Da javnom sektoru isplate 13. Platu i 14. Ako moze😀(fali mi za paketice) Da ne vredjaju zene novinare na javnim medijima Povecaju poreze i carine na markiranu robu kako bi Krpice bolje radile... ... Dodajte dalje,spava mi mozak
2018 12 13
> LadyBlye: > > MiciZara: > > > LadyBlye: > > > Ja- Vule, a Mici- Brnabićka 😂😂😂😂😂😂😂😂 > > Da da... 😭😜😎 > > Jevrosima neka bude ministarka za kulturui omladinu.. 😉 > 😁😁😁 Pa da.Venogel mi ke upropastio emisiju edukativnu.
2018 12 13
Reklame a krpicu nisam nasla neg9 vas i ovo pisanje..makar ste se poixvinjavale pa se volite amen sad dte pileći kokosji nije ublazile ste
2018 12 13
> *STARS*: > Molim vas da se zalozite za zabranu distribucije lakih droga ispred skola i na javnim mestima i forumima > Da javnom sektoru isplate 13. Platu i 14. Ako moze😀(fali mi za paketice) > Da ne vredjaju zene novinare na javnim medijima > Povecaju poreze i carine na markiranu robu kako bi Krpice bolje radile... > ... > Dodajte dalje,spava mi mozak Da da baš taj predlog usvajamo 1 aprila.. A 13 plata se podrazumeva, što se 14 tiče i to će biti oko prvog aprila.. .. Samo prvo imamo sastanak sa Arapima.. 😭😘 Od toga nam zavisi sve.. 😎
2018 12 13
> jevrosima1: > Reklame a krpicu nisam nasla neg9 vas i ovo pisanje..makar ste se poixvinjavale pa se volite amen sad dte pileći kokosji nije ublazile ste Tako je ma šta god da si htela da kažeš.. Laku noć i tebi😘
2018 12 13
Piletina nego sta!😂 Time se ponosim,jos koju godinu..,.
2018 12 13
Niko de ne drogira ja ne ..hvala na laznji venogel je ponovo imam vremena
2018 12 13
> MiciZara: > > jevrosima1: > > Reklame a krpicu nisam nasla neg9 vas i ovo pisanje..makar ste se poixvinjavale pa se volite amen sad dte pileći kokosji nije ublazile ste > Tako je ma šta god da si htela da kažeš.. Laku noć i tebi😘 Da ste pileci sad ste se poizvinjavale malo 😿lnoc
2018 12 13
Mici, Lady, Stars ova raapodela u parlamentu me oraspolozila za ceo dan. Hvala! ;)
2018 12 13
> AppleRed: > Mici, Lady, Stars ova raapodela u parlamentu me oraspolozila za ceo dan. Hvala! > ;) Evo me sada baš zamišljam sebe, ne kao "glavnog baju", nego skromno u skupštini... 😁😁😁 Lele, ala bismo tamo mlatile lepe pare, a "ič" ne radiš, divota... 😁😁😁
2018 12 13
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16