Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

> MiciZara: > > LadyBlye: > > > *STARS*: > > > > MiciZara: > > > > Ova crnka mi se sve više sviđa 🤣😘❤️ > > > Jel ja??? 😂😂😂 Dozivotna crnka😊 > > Ne ti, nego crnka...objasnim ti u box... 😁😁😁 > Da, daaaa.. > Ne znam nekada da li sam došla ili polazim... > A crnke volim pogotovo kad su otkačene.. I onaj moj pevac je crn... 😎😉 I moj kurir je crn.... Mmmmm :")
2018 12 13
> LadyBlye: > Ja vas volim sve- jeste, baš sve, dobro sam napisala i nije greška- život je previše kratak i brz da nebismo pružali razne vrste ljubavi...pa čak i prema onima koji nas ne vole. 😉😊 > Ja inače preferiram plavuše, ali svakako vas opet sve volim. 😉😊😁😁 Slažem se sa tobom i ne zameram nikome ništa..
2018 12 13
> MiciZara: > > *STARS*: > > > MiciZara: > > > Ova crnka mi se sve više sviđa 🤣😘❤️ > > Jel ja??? 😂😂😂 Dozivotna crnka😊 > Ti mi se oduvek đasvi kao i Ledy.. Fala😊 Fala😊 10% popusta
2018 12 13
Ko je crnka ?
2018 12 13
> jevrosima1: > Ko je crnka ? Moja devojka a i dečko mi je crn..
2018 12 13
Da da tako je prevod je..ijo5? Ni ja ne znam sta je to ladyblue ili kako vec nik ide
2018 12 13
> *STARS*: > > MiciZara: > > > *STARS*: > > > > MiciZara: > > > > Ova crnka mi se sve više sviđa 🤣😘❤️ > > > Jel ja??? 😂😂😂 Dozivotna crnka😊 > > Ti mi se oduvek đasvi kao i Ledy.. > Fala😊 Fala😊 10% popusta Fala na popustu ali kartice su mi do 21 prazne... Ako primaš čekove eto me.. 🤣😎
2018 12 13
> jevrosima1: > Ko je crnka ? Jaaaa😂😂😂😂 A mozda i tiiiii🤔
2018 12 13
> MiciZara: > > *STARS*: > > > MiciZara: > > > > *STARS*: > > > > > MiciZara: > > > > > Ova crnka mi se sve više sviđa 🤣😘❤️ > > > > Jel ja??? 😂😂😂 Dozivotna crnka😊 > > > Ti mi se oduvek đasvi kao i Ledy.. > > Fala😊 Fala😊 10% popusta > Fala na popustu ali kartice su mi do 21 prazne... Ako primaš čekove eto me.. 🤣😎 Cekam te do 21. Nemas frke Zara😉
2018 12 13
> MiciZara: > > LadyBlye: > > Ja vas volim sve- jeste, baš sve, dobro sam napisala i nije greška- život je previše kratak i brz da nebismo pružali razne vrste ljubavi...pa čak i prema onima koji nas ne vole. 😉😊 > > Ja inače preferiram plavuše, ali svakako vas opet sve volim. 😉😊😁😁 > Slažem se sa tobom i ne zameram nikome ništa.. Ni ja, nikome i ništa, ali zaista. Takođe, smatram da ne treba više biti onakvih komentara kao pri početku teme....ne treba biti ogorčen ni na koga, ni zbog čega (osim, daleko bilo, onih prevara)... Niti poznajemo jedni druge, možda se nikada ni videti nećemo, i zaista ne trebamo biti "teški" jedni prema drugima. Svi mi imamo svojih kako mana, isto tako i vrlina. Svi smo različiti, i to je super. I, najbitnije, svi smo mi ipak samo ljudska bića.
2018 12 13
> *STARS*: > > MiciZara: > > > *STARS*: > > > > MiciZara: > > > > > *STARS*: > > > > > > MiciZara: > > > > > > Ova crnka mi se sve više sviđa 🤣😘❤️ > > > > > Jel ja??? 😂😂😂 Dozivotna crnka😊 > > > > Ti mi se oduvek đasvi kao i Ledy.. > > > Fala😊 Fala😊 10% popusta > > Fala na popustu ali kartice su mi do 21 prazne... Ako primaš čekove eto me.. 🤣😎 > Cekam te do 21. Nemas frke Zara😉 Cmok za tebe...
2018 12 13
> LadyBlye: > > MiciZara: > > > LadyBlye: > > > Ja vas volim sve- jeste, baš sve, dobro sam napisala i nije greška- život je previše kratak i brz da nebismo pružali razne vrste ljubavi...pa čak i prema onima koji nas ne vole. 😉😊 > > > Ja inače preferiram plavuše, ali svakako vas opet sve volim. 😉😊😁😁 > > Slažem se sa tobom i ne zameram nikome ništa.. > Ni ja, nikome i ništa, ali zaista. > Takođe, smatram da ne treba više biti onakvih komentara kao pri početku teme....ne treba biti ogorčen ni na koga, ni zbog čega (osim, daleko bilo, onih prevara)... Niti poznajemo jedni druge, možda se nikada ni videti nećemo, i zaista ne trebamo biti "teški" jedni prema drugima. Svi mi imamo svojih kako mana, isto tako i vrlina. Svi smo različiti, i to je super. I, najbitnije, svi smo mi ipak samo ljudska bića. Tako je Ledy..
2018 12 13
> jevrosima1: > Da da tako je prevod je..ijo5? Ni ja ne znam sta je to ladyblue ili kako vec nik ide Ijo5 = opet. 😉😊😁 Lady = Lejdi 😉😊😁 Blue = Plavo, Plava... 😉😊😁 Vidiš koliko sam ja dobrica, sve hoću da objasnim. 😁😁😁 A ovo Y u nazivu profila je greška, trebalo je biti U (Blue, a ispade Blye greškom). 😁😁😁
2018 12 13
> MiciZara: > > LadyBlye: > > > MiciZara: > > > > LadyBlye: > > > > Ja vas volim sve- jeste, baš sve, dobro sam napisala i nije greška- život je previše kratak i brz da nebismo pružali razne vrste ljubavi...pa čak i prema onima koji nas ne vole. 😉😊 > > > > Ja inače preferiram plavuše, ali svakako vas opet sve volim. 😉😊😁😁 > > > Slažem se sa tobom i ne zameram nikome ništa.. > > Ni ja, nikome i ništa, ali zaista. > > Takođe, smatram da ne treba više biti onakvih komentara kao pri početku teme....ne treba biti ogorčen ni na koga, ni zbog čega (osim, daleko bilo, onih prevara)... Niti poznajemo jedni druge, možda se nikada ni videti nećemo, i zaista ne trebamo biti "teški" jedni prema drugima. Svi mi imamo svojih kako mana, isto tako i vrlina. Svi smo različiti, i to je super. I, najbitnije, svi smo mi ipak samo ljudska bića. > Tako je Ledy.. Ja za predsednika, oooo'ma!!! 😂😂😂
2018 12 13
> *STARS*: > > jevrosima1: > > Ko je crnka ? > Jaaaa😂😂😂😂 > A mozda i tiiiii🤔 Ja znam da ja nisam. Ja sam blue 😁😁😁
2018 12 13
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 16