Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

A, Vi niste smrtnik Jevrosima1, 2 ili 3? 😁😁😁😁 I, kako admin može biti pevac kada je žensko? I, da li je i ona smrtnik, ili Gorštak? Ko je ustvari ovde ko? 😂😂😂
2018 12 13
> LadyBlye: > > MiciZara: > > > LadyBlye: > > > > branimira: > > > > Ovo moze biti samo trolovanje sa nekog multija, ja odbijam da ovo prihvatim kao stvarno :) > > > Cirkus, svega mi 😂😂😂😂😂😂 > > Nikako da joj objasnim da je pevac na klanju.. > Sanjaću kokoške 😁😁😁 > Šta znači kada sanjamo kokoške? Zna li neko? 😁😁😁 Ogovaranje- kucaj na netu *sanovnik- kokoska*
2018 12 13
> jevrosima1: > Smara to odgovaranje svakom pojedinacno.Znaci.Vi ste smrtnici i prodavci.JA I JOS NEKO OVDE POMENUT,je kupac.Za Mici:VAS-se odnosi na to da ste VI prodavci a da smo MI (kupci) i kad sma rekla eventualni prodavci takodje sma mislila na sebe.A petao je tu misim radi svoj posao stize za dva sata jbg on je iz vase fele cek do dodje do grada ..al na putu je..bice veceras akcije👅😨😊 I ja kupujem dušo, a ne da prodajem samo. A i kad prodajem i to neću svakome.. Što se pevca tiče bitno je da će večeras biti akcije kako kažeš😭Aj pa uzdravlje, i javi kakva je piletina bila..
2018 12 13
> LadyBlye: > A, Vi niste smrtnik Jevrosima1, 2 ili 3? 😁😁😁😁 > I, kako admin može biti pevac kada je žensko? I, da li je i ona smrtnik, ili Gorštak? Ko je ustvari ovde ko? 😂😂😂 Ma pevac nije admin nego čovek stiže za dva sata.. Ima perije da leti...
2018 12 13
Ova crnka mi se sve više sviđa 🤣😘❤️
2018 12 13
> *STARS*: > > LadyBlye: > > > MiciZara: > > > > LadyBlye: > > > > > branimira: > > > > > Ovo moze biti samo trolovanje sa nekog multija, ja odbijam da ovo prihvatim kao stvarno :) > > > > Cirkus, svega mi 😂😂😂😂😂😂 > > > Nikako da joj objasnim da je pevac na klanju.. > > Sanjaću kokoške 😁😁😁 > > Šta znači kada sanjamo kokoške? Zna li neko? 😁😁😁 > Ogovaranje- kucaj na netu *sanovnik- kokoska* E, onda odbijam da sanjam kokoške. 😁😁😁
2018 12 13
> LadyBlye: > Iiiiii....evo ga ijo5 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 5 je š i guess😨😨
2018 12 13
> MiciZara: > > LadyBlye: > > A, Vi niste smrtnik Jevrosima1, 2 ili 3? 😁😁😁😁 > > I, kako admin može biti pevac kada je žensko? I, da li je i ona smrtnik, ili Gorštak? Ko je ustvari ovde ko? 😂😂😂 > Ma pevac nije admin nego čovek stiže za dva sata.. Ima perije da leti... Samo da ne ostane "očerupan" 😂😂😂😂
2018 12 13
> jevrosima1: > > LadyBlye: > > Iiiiii....evo ga ijo5 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 > 5 je š i guess😨😨 Molim najlepše za titl (prevod)- zahvaljujem. 😁😁😁
2018 12 13
> MiciZara: > Ova crnka mi se sve više sviđa 🤣😘❤️ Đa mi se ooopasno... 😍😍😅😅
2018 12 13
> MiciZara: > Ova crnka mi se sve više sviđa 🤣😘❤️ Jel ja??? 😂😂😂 Dozivotna crnka😊
2018 12 13
> *STARS*: > > MiciZara: > > Ova crnka mi se sve više sviđa 🤣😘❤️ > Jel ja??? 😂😂😂 Dozivotna crnka😊 Ti mi se oduvek đasvi kao i Ledy..
2018 12 13
> *STARS*: > > MiciZara: > > Ova crnka mi se sve više sviđa 🤣😘❤️ > Jel ja??? 😂😂😂 Dozivotna crnka😊 Ne ti, nego crnka...objasnim ti u box... 😁😁😁
2018 12 13
> LadyBlye: > > *STARS*: > > > MiciZara: > > > Ova crnka mi se sve više sviđa 🤣😘❤️ > > Jel ja??? 😂😂😂 Dozivotna crnka😊 > Ne ti, nego crnka...objasnim ti u box... 😁😁😁 Da, daaaa.. Ne znam nekada da li sam došla ili polazim... A crnke volim pogotovo kad su otkačene.. I onaj moj pevac je crn... 😎😉
2018 12 13
Ja vas volim sve- jeste, baš sve, dobro sam napisala i nije greška- život je previše kratak i brz da nebismo pružali razne vrste ljubavi...pa čak i prema onima koji nas ne vole. 😉😊 Ja inače preferiram plavuše, ali svakako vas opet sve volim. 😉😊😁😁
2018 12 13
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 16