Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

> branimira: > Procitajte pozdravnu poruku da dobijete jos veci napad smeha :D Koju tačno? Joj, suze mi krenuše, ne vidim ni šta pišem.... 😂😂😂😂😂😂
2018 12 13
> MiciZara: > Kome se nesviđa nek ne čita i ptomeni sajt... A ne da naziva kokoškama žrne, hoću reći u istom smo kokošincu.. Kokodačemo kako koja ume i zna.. Znas kako kao prvo ja sam strastveni pasionirani kupac a ne dakle prodavac.Nemojte Vi meni govoriti gde cu ja.VI STE OVDE ZBOG NAS i nas eventualnih prodavaca!!!
2018 12 13
> jevrosima1: > > MiciZara: > > Kome se nesviđa nek ne čita i ptomeni sajt... A ne da naziva kokoškama žrne, hoću reći u istom smo kokošincu.. Kokodačemo kako koja ume i zna.. > Znas kako kao prvo ja sam strastveni pasionirani kupac a ne dakle prodavac.Nemojte Vi meni govoriti gde cu ja.VI STE OVDE ZBOG NAS i nas eventualnih prodavaca!!! Kojih vas?
2018 12 13
Ovo moze biti samo trolovanje sa nekog multija, ja odbijam da ovo prihvatim kao stvarno :)
2018 12 13
> branimira: > Ovo moze biti samo trolovanje sa nekog multija, ja odbijam da ovo prihvatim kao stvarno :) Cirkus, svega mi 😂😂😂😂😂😂
2018 12 13
> LadyBlye: > > branimira: > > Ovo moze biti samo trolovanje sa nekog multija, ja odbijam da ovo prihvatim kao stvarno :) > Cirkus, svega mi 😂😂😂😂😂😂 Nikako da joj objasnim da je pevac na klanju..
2018 12 13
> LadyBlye: > > jevrosima1: > > > GagaEarthian: > > > > jevrosima1: > > > > > > Hvala ..😊 > > Dugo sam ali nikad nisam koristila admina.Cak i kad sifru zaboravim. > > > > > Izvinjavam se, ali meni je ova rečenica toliko smešna.. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 > Kako to mislite "Nikad nisam *koristila* admina"? 😂😂😂😂😂😂😂😂 > Izvinjavam se, dobija napad smeha 😂😂😂😂😂😂😂😂 Ma nema problema.Kako da Vam kazem nisam imala potrebe to je nazovi kao funkcionisalo ustvari ja NISAM ZNALA sta je ,dakle.Ovo.Gledas pretrazujes sopingujes i ovde putem fb grupe dogovarate.E sad tad sam ja slucajno videla naziv neke teme i od tada sam zastala onda zaboravim sifru😆i odustanem...
2018 12 13
Sto ce biti supa?!!!
2018 12 13
> *STARS*: > Sto ce biti supa?!!! Čorba od petlića..
2018 12 13
Sto jes'- jes' , volim salu, segu, posalicu :)
2018 12 13
Morala sam izaći iz teme, ne mogu da prestanem sa smehom... 😂😂😂😂
2018 12 13
> MiciZara: > > *STARS*: > > Sto ce biti supa?!!! > Čorba od petlića.. Biti će supa masna, ali slasna 😁😁😁
2018 12 13
> MiciZara: > > LadyBlye: > > > branimira: > > > Ovo moze biti samo trolovanje sa nekog multija, ja odbijam da ovo prihvatim kao stvarno :) > > Cirkus, svega mi 😂😂😂😂😂😂 > Nikako da joj objasnim da je pevac na klanju.. Sanjaću kokoške 😁😁😁 Šta znači kada sanjamo kokoške? Zna li neko? 😁😁😁
2018 12 13
Iiiiii....evo ga ijo5 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2018 12 13
Smara to odgovaranje svakom pojedinacno.Znaci.Vi ste smrtnici i prodavci.JA I JOS NEKO OVDE POMENUT,je kupac.Za Mici:VAS-se odnosi na to da ste VI prodavci a da smo MI (kupci) i kad sma rekla eventualni prodavci takodje sma mislila na sebe.A petao je tu misim radi svoj posao stize za dva sata jbg on je iz vase fele cek do dodje do grada ..al na putu je..bice veceras akcije👅😨😊
2018 12 13
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 16