Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

> *STARS*: > Piletina nego sta!😂 > Time se ponosim,jos koju godinu..,. Sve u svemu, ipak smo nekakva "pernata stvorenja"... 😂😂😂
2018 12 13
Jelena u pravu si, izvinjavam se, protest je u subotu naravno! (Premor uradi svoje, mislila sam da je juce petak) Lady kako kakav protest?! 😁 Protest svih nas (iole) normalnih u ovom izgovoru od zemlje gde si niko i nista bez partijske knjizice (I ovo sam se potrudia da vrlo fino srocim, rekla bih sve i svasta)
2018 12 13
> jelena2606: > Tebe Spotter,ova prica ovde zabavlja????!!! A sta da radi drugo zena/devojka 😂 Da se raspravlja,pa ne moze se svakome ugoditi to je jasno onda bolje da se zabavlja nego da place od muke i da nervira sebe. Procitala tek delic teme,ne znam sta da kazem,prosto sam iznenadjena vecinon komentara,i napadanja medjusobnog,ne bih o nikome od aktera iznosila pojedinacno misljenje,sa nekin osobama sam imala divne saradnje,divnu komunikaciju(ne nikog ne branim samo iznosim svoje misljenje iz licnog iskustva),i nadam se da cu ih imati i dalje. U forumski zivot clanica i medjusobne rasprave ne zalazim,ali da sam neprijatno iznenadjena,jesam. Ono sto radi Spoter sam uvek podrzavala,javno nikada,ali onako za "svoju dusu"da jer verujem da je mnogim clanicama koje u forum nisu upucene spasila novac. A kao sto neki od onih koji su stalno na forumu znaju,da i ja sam jedan od svojih profila,tacnije drugi koji sam imala,da manje utisaka resila da "zrtvujem"zarad komercijalne prodaje,dobila blok,ali sam znala tu da se zaustavim,pa sta onda treba li bilo koga da mrzim zbog toga. Ko je meni kriv sto sam krsila pravila sajta. Zato mi je nepojmljiva i ta zavera da na sajtu postoje klanovi ovakvi ili onakvi. Aman zene zar ovo ne bi trebalo da bude sajt za kupovinu i razonodu,a pretvorio se u bojno polje . Strasno
2018 12 13
> TinaKris: > Jelena u pravu si, izvinjavam se, protest je u subotu naravno! (Premor uradi svoje, mislila sam da je juce petak) > Lady kako kakav protest?! 😁 > Protest svih nas (iole) normalnih u ovom izgovoru od zemlje gde si niko i nista bez partijske knjizice (I ovo sam se potrudia da vrlo fino srocim, rekla bih sve i svasta) Meni je sve ok Tina, a ono što mi nije trenutno ok za to nebi mogla nijedna "partija" da mi pomogne..tačnije niko osim mene same, ako uopšte i budem uspela. 😊😉 Juče je Tina sreda bila, danas četvrtak...ne pravim se pametna, nego sam pogledala u kalendar jer se i ja često pogubim sa danima... 😁😁😁
2018 12 13
I evo neka i mene neki slobodno razapnu ako misle da treba,ja na forumu ne zivim,i ne zalazim u to kakav je ko. Ali vidim da se mnogi razapinju ovde,pa prosto osecam potrebu da iznesem i svoje iskustvo,cisto da vidite da nije sve bas tako crno. Doticna clanica Loki koja je ovde toliko razapeta,ja o njoj imam sasvim ok misljenje,drugacije me mogu ni da imam kada je zena posle samo jedne moje kupovine kod nje i sa malim brojem mojih utisaka meni napisala za predmet koji sam zelela da ce mi ga rado poslati i bez novca pa da joj uplatim kada imam jer mi je hitno trebalo. Eto,ja na osnovu takvih stvari imam svoja misljenja ovde jer ovo je sajt za kupovinu i prodaju,i bitno mi je da sa ljudima u koje imam poverenja i koji ga imaju u mene mogu da obavim kupovinu/prodaju,a ne da bih vodila forumski zivot i na osnovu toga donosila zakljucke o nekome. Bas sam neprijatno iznenadjena ovom temom
2018 12 13
@ElenaPt...Ovakve rasprave ,nisu nesto sto bi trebalo da bilo koga uveseljava...Posebno posto je ovo vec ne znam koja tema po redu,gde se biju besmislene bitke,gde se clanice vredjaju itd....Ovde se uopste nije vodila prica o prevarantima i krsenju pravila,nego o necemu sasvim drugom....A takodje ste napisali da ste neprijatno iznenadjeni temom..Zasto vas onda iznenadjuje moje pitanje upuceno Spotter?
2018 12 13
Elenapt,vrlo se slazem sa tobom po pitanju Loki. Ja postujem ljude ako su ljudi prema meni. A sto je ostra na jeziku,pa ni ostale clanice nisu bezazlene. Nedaj boze da je mene neko opleo. Naravno ipak pored svega mislim da licne stvari treba raspravljati u inboxu ,a ne javno i biti vecernja zabava. Zato... Izadjite napolje,samo sto nije Nova godina,prija mi kiceraj po ulicama,osecam se kao dete u luna parku. Na trgu prodaju kuvano vino. 😀
2018 12 13
> jelena2606: > @ElenaPt...Ovakve rasprave ,nisu nesto sto bi trebalo da bilo koga uveseljava...Posebno posto je ovo vec ne znam koja tema po redu,gde se biju besmislene bitke,gde se clanice vredjaju itd....Ovde se uopste nije vodila prica o prevarantima i krsenju pravila,nego o necemu sasvim drugom....A takodje ste napisali da ste neprijatno iznenadjeni temom..Zasto vas onda iznenadjuje moje pitanje upuceno Spotter? Nisam rekla da me je iznenadilo vase pitanje 😊. Samo,ne znam kako bih objasnila,ja sve ovo nekako zamislila onako u realu,pa mislim da bih isto tako odreagovala u fazonu:Ajde se vi svadjajte kada ste poceli a ja cu da cutim i posmatram,kao bioskop😂 Eee,ali posle sam procitala i ostatak teme pa koliko sam skapirala ovde postoji daleko veca pozadina svega pa da se ne mesam dalje,posto nisam 24h na forumu,udjem tek povremeno pa nista ja tu skapirala dalje nisam ni pohvatala 😂😂ko je ko,ko je sta...a nije ni bitno Meni je i dalje najbitnije da sto bezbedije obavim svoje saradnje,i da imam korektnu komunikaciju.
2018 12 13
Najiskrenije, umorila sam se od ovakvih pisanja u forumu. I, ne želim više da učestvujem u takvoj vrsti pisanja. Članica ElenaPt ima apsolutno puno pravo za sve što je napisala, slažem se sa tim, iako sam i ja sama bila "učesnik". Ne, nikako "ne pobijam" samu sebe i iza svake svoje reči stojim, samo sam sinoć jednostavno sama shvatila da sve to zaista nema baš nikakvog smisla. Prepiranja, netrpeljivost i sl. Zbog čega? Život je isuviše brz i kratak da bismo širili negativnost, ja sam evo pre za to da barem na trenutak zavolimo jedni druge, i da živimo lepo i u miru. Opet ću napomenuti da ni protiv jedne članice ovde lično zaista nemam apsolutno baš ništa, ali ne želim više jednostavno da iznosim svoja mišljenja na onakve načine, sa tom "pričom" ću sama sa sobom završiti ovoga trenutka. Previše toga propuštam lepog i korisnog u životu, ne želim da to radim i dalje. Želim da se "čvrsto uhvatim" za sve ono što me čini srećnom, i da usrećujem druge. Naravno, ne očekujem da me svi vole, ali kao što sinoć napisah već u svoja dva komentara- volim ja vas sve, i jako mi je drago što smo toliko različiti koliko zapravo i jesmo, bilo bi previše dosadno da imamo svi iste poglede na svet.
2018 12 13
Tu sam i vracam se . Odmorila sam neko vreme uvidevsi ko je ok ko nije . Tu sam za sve dobre ljude ,da pomognem u svako doba . Spotter
2018 12 13
> LadyBlye: > Najiskrenije, umorila sam se od ovakvih pisanja u forumu. I, ne želim više da učestvujem u takvoj vrsti pisanja. Članica ElenaPt ima apsolutno puno pravo za sve što je napisala, slažem se sa tim, iako sam i ja sama bila "učesnik". > Ne, nikako "ne pobijam" samu sebe i iza svake svoje reči stojim, samo sam sinoć jednostavno sama shvatila da sve to zaista nema baš nikakvog smisla. Prepiranja, netrpeljivost i sl. Zbog čega? Život je isuviše brz i kratak da bismo širili negativnost, ja sam evo pre za to da barem na trenutak zavolimo jedni druge, i da živimo lepo i u miru. Opet ću napomenuti da ni protiv jedne članice ovde lično zaista nemam apsolutno baš ništa, ali ne želim više jednostavno da iznosim svoja mišljenja na onakve načine, sa tom "pričom" ću sama sa sobom završiti ovoga trenutka. Previše toga propuštam lepog i korisnog u životu, ne želim da to radim i dalje. Želim da se "čvrsto uhvatim" za sve ono što me čini srećnom, i da usrećujem druge. Naravno, ne očekujem da me svi vole, ali kao što sinoć napisah već u svoja dva komentara- volim ja vas sve, i jako mi je drago što smo toliko različiti koliko zapravo i jesmo, bilo bi previše dosadno da imamo svi iste poglede na svet. Love is in the air!
2018 12 13
Lady meni je vec nedelja, i to utorkom, a cetvrtak je relativan 😆 😁 Otkad ne radim i nemam fiksne obaveze u tom smislu pojma nemam ni koji je dan, ni datum, bas uzasno. Znam samo da mi pijaca ne radi ponedeljkom 🙄😁
2018 12 13
> Spotter: > Tu sam i vracam se . Odmorila sam neko vreme uvidevsi ko je ok ko nije . Tu sam za sve dobre ljude ,da pomognem u svako doba . > Spotter Amin 🤘
2018 12 13
> Volimpink: > > LadyBlye: > > Najiskrenije, umorila sam se od ovakvih pisanja u forumu. I, ne želim više da učestvujem u takvoj vrsti pisanja. Članica ElenaPt ima apsolutno puno pravo za sve što je napisala, slažem se sa tim, iako sam i ja sama bila "učesnik". > > Ne, nikako "ne pobijam" samu sebe i iza svake svoje reči stojim, samo sam sinoć jednostavno sama shvatila da sve to zaista nema baš nikakvog smisla. Prepiranja, netrpeljivost i sl. Zbog čega? Život je isuviše brz i kratak da bismo širili negativnost, ja sam evo pre za to da barem na trenutak zavolimo jedni druge, i da živimo lepo i u miru. Opet ću napomenuti da ni protiv jedne članice ovde lično zaista nemam apsolutno baš ništa, ali ne želim više jednostavno da iznosim svoja mišljenja na onakve načine, sa tom "pričom" ću sama sa sobom završiti ovoga trenutka. Previše toga propuštam lepog i korisnog u životu, ne želim da to radim i dalje. Želim da se "čvrsto uhvatim" za sve ono što me čini srećnom, i da usrećujem druge. Naravno, ne očekujem da me svi vole, ali kao što sinoć napisah već u svoja dva komentara- volim ja vas sve, i jako mi je drago što smo toliko različiti koliko zapravo i jesmo, bilo bi previše dosadno da imamo svi iste poglede na svet. > Love is in the air! Upravo tako. 💞💞💞
2018 12 13
> Spotter: > Tu sam i vracam se . Odmorila sam neko vreme uvidevsi ko je ok ko nije . Tu sam za sve dobre ljude ,da pomognem u svako doba . > Spotter 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
2018 12 13
1 2 ... 11 12 13 14 15 16