Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

> emushka: > > lokibg: > > Emushka, gospođo draga, pomešala si me izgleda sa nekim. Ali zato ja tebe nisam ,:) > > Osoba koja je otkrila identitet Spotter i još jednog multija je PrincessX. I nastavila Zemlja da se okreće oko Sunca i posle toga... > Nisam loki, ništa ja nisam pomešala, baš iz tvog posta sam saznala ko je Spotter. To je bitno, IZ TVOG POSTA, koji je bio ciničan i izuvijan u zilion providnih i ukrasnih papria, a dovoljno da se ukapira "KO".....Znači, nije bitno "KO je ona", bitno je "KO" je IZDAO, ko je ispao dvoličan.... > Jesi cinik i dvolična si (zaboravila si tvoju prepisku o Olgi, ne moju, TVOJU) davnih dana... žena bi se baš razočarala... > > A ova tvoja izjava: "Ali zato ja tebe nisam...." > Nisam ni ja tebe, i neću nikada.... mnogo si mi zla nanela baš preko tih tvojih dvoličnih prepiski i copy-paste.... znaš, sve sazna i sve je došlo do mene.... > Zato nemoj da nastavljamo dalje... BRAVO EMUSHKA ....APLAUZ OD MENE !!
2018 12 12
> lokibg: > Emushka, gospođo draga, pomešala si me izgleda sa nekim. Ali zato ja tebe nisam ,:) > Osoba koja je otkrila identitet Spotter i još jednog multija je PrincessX. I nastavila Zemlja da se okreće oko Sunca i posle toga... > Lady, nemoj molim te da počneš da mi se uvlačiš u "nešto drugo"-ne bih sigurno to izdržala! > :') :') :') :') Sigurna sam da nebi iako si i teže od mene izdržala, jaka si ti žena. ;) :) No, sasvim si bezbedna po tom pitanju i uopšteno po pitanju mene. ;) :) Na kraju krajeva, ja sam samo "Psić koji laje, a ne ujeda", i samnom je barem uvek sve lako i krajnje jednostavno. ;) :)
2018 12 12
Tu sam ja ,sve Vas posmatram i gledam pojedince koliko su jadni ,gledam ko je ko ovde kada me navodno nema . Neko me je odusevio ,neko razocarao ali Boze moj ....misljenja su to . Nastavite ....upravo sam iskokala kokice ... 8-) 8-) 8-)
2018 12 12
I, sada ću biti još i nepismena jer su mi se izbrkala slovca... 😂😂😂 Ako, ako ..uvek je dobro ponešto novo spoznati kod sebe... 😁😁😁
2018 12 12
Tebe Spotter,ova prica ovde zabavlja????!!!
2018 12 12
> jelena2606: > Tebe Spotter,ova prica ovde zabavlja????!!! A sta da radi!? Da plače?
2018 12 12
> jelena2606: > Tebe Spotter,ova prica ovde zabavlja????!!! Naravno da me zabavlja ...Smejem se ,evo umalo da se udavim od kokica...Treba da placem zbog komentara na moj racun ...? Jelena ,jelena .....koji si ti ''preletac '' .Razmisli . Toliko od mene za sada ... Ljubi vas Spotter
2018 12 12
> AppleRed: > > jelena2606: > > Tebe Spotter,ova prica ovde zabavlja????!!! > A sta da radi!? Da plače? placem ,da .... :')
2018 12 12
Zašto je ovde različito mišljenje uvek problem.. Problem je i to kako je to mišljenje upakovano.. Itekako reagujem da drskost provučenu između redova, pa mi je kulturno, perfidno niko ne može upakovati.. Znači vređam te na podao, perfidni način pritom ti pominjem mamu i tatu koji te vaspitali nisu, da si niko i ništa bez ukusa i da nismo na istom nivou... Licemerno i na finjaka ću te postaviti na tvoje mesto fazon ko razume shvatiće.. Redovno je ovde prisutna neka teorija zavere.. A ja sam bunđžija i galamđžija.. Pa šta što je iko izneo svoje mišljenje o Loki.. Ima pravo na to.. Iznela je i ona o meni, a ja o njoj.. I kraj priče.. Ja ću da napišem uvek svoje mišljenje pa me briga za vaše komentare... Što se tiče dotične Ledy devojčice jako mi se sviđaju njeni komentari kao i od Emushke i Tine..
2018 12 12
> emushka: > > lokibg: > > Emushka, gospođo draga, pomešala si me izgleda sa nekim. Ali zato ja tebe nisam ,:) > > Osoba koja je otkrila identitet Spotter i još jednog multija je PrincessX. I nastavila Zemlja da se okreće oko Sunca i posle toga... > Nisam loki, ništa ja nisam pomešala, baš iz tvog posta sam saznala ko je Spotter. To je bitno, IZ TVOG POSTA, koji je bio ciničan i izuvijan u zilion providnih i ukrasnih papria, a dovoljno da se ukapira "KO".....Znači, nije bitno "KO je ona", bitno je "KO" je IZDAO, ko je ispao dvoličan.... > Jesi cinik i dvolična si (zaboravila si tvoju prepisku o Olgi, ne moju, TVOJU) davnih dana... žena bi se baš razočarala... > > A ova tvoja izjava: "Ali zato ja tebe nisam...." > Nisam ni ja tebe, i neću nikada.... mnogo si mi zla nanela baš preko tih tvojih dvoličnih prepiski i copy-paste.... znaš, sve sazna i sve je došlo do mene.... > Zato nemoj da nastavljamo dalje... Znas Loki mnogo duze od nas ....i sve si napisala ono sto moze da primeti i poslednji registrovani clan ovog sajta .Nije poenta koliko nekog dugo znas ,vec koliko se taj neko lose maskira . hhhaha ( sada se ja ironicno smejem ) Emush ....svaka ti cast . <3
2018 12 12
> LunaLuBeka: > Meni cak ni ne smeta to sto si Lady napisala o Loki, sta ces jednom si morala da "olaksas dusu", to sto su to misli onakve kakva ti je dusa to eto govori o tebi. Fascinatno mi je kako se uvek odvazis da "kazes nekom u lice" sta mislis tek onda kad neko drugi krene u prozivku. A samo par komentara pre si me uveravala da nemas nista protiv zene, neces da se mesas u licno, nisi aludirala na "grupicu" koja je "oterala" Spotter, pa pljas "jedna si od onih kojima Spotter zastasujuce smeta", malo koncentracije nije na odmet. 😉 A ti ces sad da pomislis da te "razapinjemo", nemoj slucajno da se zapitas ima li smisla ono sto napises. > Stvarno ima toliko lepih stvari u zivotu da bi se bavile ovim bljuvotinama, ja se nisam napumpala ovakvom negativnom energijom jos od bombardovanja, presedose mi i cipele jbt, a ne da su lepe 😁 Razapinjanje je ovde stara pesma . I nije mene niko oterao ,tu sam ja ...upravo citam tvoj komentar ..i ovaj i svaki predhodni ...Mnogi ovde imaju nesto protiv Loki ...mozda i ti sama ,samo se krijes ...ko zna . I tako je ... Ona je jedna ....od ONIH kojima ja zastrasujuce smetam .. To je istina . Pokretac svega ....Vi ste samo njeni sledbenici .... o:) ]:)
2018 12 12
To se Spotter, sto ti radis zove manipulacija...."Zavadi pa vladaj"..Volis da se clanice svadjaju oko tebe?A ti smekerski grickas kokice iz prikrajka i smeskas se,dok vredjaju jedna drugu.....Pocni sama da bijes svoje bitke!...Bila sam tvoj veliki "fan",dok se nisam najezila na tvoju pretnju onoj clanici Bilji...A sada se jezim i na ovo tvoje nasladjivanje,dok se clanice prepiru...Volis da se prica o tebi?..Naravno!..Cena je nebitna,sve dok si glavni lik u prici...Ruzno je!...
2018 12 12
> jelena2606: > To se Spotter, sto ti radis zove manipulacija...."Zavadi pa vladaj"..Volis da se clanice svadjaju oko tebe?A ti smekerski grickas kokice iz prikrajka i smeskas se,dok vredjaju jedna drugu.....Pocni sama da bijes svoje bitke!...Bila sam tvoj veliki "fan",dok se nisam najezila na tvoju pretnju onoj clanici Bilji...A sada se jezim i na ovo tvoje nasladjivanje,dok se clanice prepiru...Volis da se prica o tebi?..Naravno!..Cena je nebitna,sve dok si glavni lik u prici...Ruzno je!... Zasto pricate o meni ,ko vas tera ? Smesni ste .Prvo i osnovno je ruzno pricati o nekome kada nije tu ,tako da o tome sta je ruzno ti ne govoris molim te .Drugo ,ko ti je prevrnuo mozak ....i zasto si tako labilna da te ljudi mogu okrenuti protiv nekoga u njihovu korist .Imas li ti svoj karakter jelena ? Do juce si obitavala u mom inboxu ....pricale itd ...danas pevas drugu pesmu ...Verovatno si najzad uvidela ko je spotter ,ne poznajuci ga jel ? Neko ko ''misli ''da me zna ti je servirao tacnu i ti si je prihvatila ...Budi lider Jelena ,ne sledbenik .....Ali ,vrv ti je slab karajter za tako nesto pa moras da se priklanjas jacima ...Ok ...sve ok ...ne zameram ti ..budi ono sto jesi 8-)
2018 12 12
I TAKO JE ! Uvek cu se smejati glupostima zenskog roda ,koje jedino sto znaju je zavist ,tracarenja ,ogovaranje ,zloba ,ljubomora ....na nekoga ko im moze ugroziti nesto vama vazno u zivotu . To vi radite . Pricate o osobi koja nije tu ,a u isto vreme govorite o kulturi ponasanja ....Jadni ste i smesni .
2018 12 12
I jos nesto Jelena .. Moji komentari koje sam uputila drugima su sitna riba u ovom moru plavom naspram onih upucenih meni ..tako da ...jezi se ti i dalje ....na moje komentare ....i podrzavaj ono sto zelis . Imas moju podrsku . A to da li uzivam kada se prica o meni ,to je tacno .....Saznam bar neke stvari o sebi koje ni sama nisam znala ...hahaha... Virtuelni svet ....daje najbolju sliku o coveku ..Da ,kako da ne ...Pricajte vi i dalje .....Tako i ja saznajem mnogo o vama .... 8-) ....
2018 12 12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 16