Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je Spotter?

O cemu smo ja i ti pricale uinboxu?Lepe i opustene pricice,koliko se ja secam..Cini mi se da nismo pricali ni o jednoj clanici.Ne secam se ogovaranja po inboxu..Ispravi me ako gresim.Takodje sam te i kontaktirala kada si objavila svoje povlacenje sa sajta..Nisi mi nista odgovorila..Imam dovoljno godina,a nadam se i pameti da samnom niko ne moze da manipulise..A odrasla sam i u urbanoj sredini tako da sam se nagledala svega i svacega..Mnoge stvari na ovom sajtu me ne uznemiravaju...Sto se tebe tice...Tvoj "lov"na prevarante cu uvek da podrzim,ali pretnje ne, ne tvoje nego bilo cije,kako u realnom zivotu tako i ovde ,necu...Mozes da mi budes najsimpaticnija na svetu,ali postoje granice dokle moze da se ide..Spotter,nisam ja iz te price,koju si navela gore,Taj nacin komunikacije kod mene stvarno ne prolazi.Ako si htela da me uvredis,nisi uspela.Stavise zamara me,gore navedeni stil pisanja.I ako zelis da nastavis komunikaciju u tom pravcu,necu nista odgovoriti,posto nisam u osnovnoj skoli.Imas veliko postovanje clanica na sajtu,gledaj da tako i ostane..
2018 12 12
Juuuu, kad pre nakucaste toliko poruka :)
2018 12 12
> jelena2606: > O cemu smo ja i ti pricale uinboxu?Lepe i opustene pricice,koliko se ja secam..Cini mi se da nismo pricali ni o jednoj clanici.Ne secam se ogovaranja po inboxu..Ispravi me ako gresim.Takodje sam te i kontaktirala kada si objavila svoje povlacenje sa sajta..Nisi mi nista odgovorila..Imam dovoljno godina,a nadam se i pameti da samnom niko ne moze da manipulise..A odrasla sam i u urbanoj sredini tako da sam se nagledala svega i svacega..Mnoge stvari na ovom sajtu me ne uznemiravaju...Sto se tebe tice...Tvoj "lov"na prevarante cu uvek da podrzim,ali pretnje ne, ne tvoje nego bilo cije,kako u realnom zivotu tako i ovde ,necu...Mozes da mi budes najsimpaticnija na svetu,ali postoje granice dokle moze da se ide..Spotter,nisam ja iz te price,koju si navela gore,Taj nacin komunikacije kod mene stvarno ne prolazi.Ako si htela da me uvredis,nisi uspela.Stavise zamara me,gore navedeni stil pisanja.I ako zelis da nastavis komunikaciju u tom pravcu,necu nista odgovoriti,posto nisam u osnovnoj skoli.Imas veliko postovanje clanica na sajtu,gledaj da tako i ostane.. Ko je rekao da smo pricale o clanicama ? Ti, upravo ,ne ja ...Naravno pricale smo o lepim stvarima ,slazem se .Nisam ti nista odgovorila o povlacenju sa sajta jer sam videla koga sledis ,citajuci neke od tvojih komentara na forumu . Nisam imala nameru da te uvredim Jelena i nemam potrebu za time . Ruzno je to ,sto posle ''lepih i opustenih pricica '' u inboxu ,nisi mene nista pitala ...vec se precutno okrenula nekim drugim stranama ...ali dobro ...ne zameram ti . Ipak ,svako dobro ti zelim .
2018 12 12
Draga, mila, slatka, kuco, maco, jaaaaooo sto me je ****** iznenadilaaaa sa neocekivanim paketooooom, joooj, nema divnije zene i clanice, boginja, gospoja- ljubim ruke. E, meni je to BLJAK.B-LJ-A-K
2018 12 12
Spotter...Ja te jesam kontaktirala u inbox!Ti si ta koja nije htela da odgovori...Ja se ovde nikome ne okrecem., upravo sam ti i dala objasnjenje sta mi se ne svidja,u postovima iznad.Pobogu kakve su to price!!!Ti treba kao neko, ko je na ovom sajtu itekako cenjen,da se izdignes iz situacije i da smirujes bure ...A ne da rasplamsavas vatre....Nisam se ja okrenula nikome.Individualac sam i u privatnom zivotu,ne zivim u coporu ili od copora... Sa vecinom clanica i na forumu i na sajtu imam veoma lepu komunikaciju,zato sto itekako pazim sta pisem i na koji nacin to pisem..Da vecina clanica,ne sve,itekako umeju da budu veoma zabavne i duhovite,.Nekada se sa njima slozim ,a nekada ne..Ali to ne znaci da ja biram strane...To znaci da se trudim da sajt i forum koristim na najbolji moguci nacin...
2018 12 12
> Spotter: ....upravo sam iskokala kokice ... 8-) 8-) 8-) Ja grickam čvarke i razmišljam da li da se uključim...
2018 12 12
Emushka od tebe se ovakav vid komunikacije izgleda očekuje-zavadi pa vladaj, a na to su me još odavno upozoravale starije članice sajta kada sam tek otvorila profil i otkrila forum. Tada sam mislila da je u pitanju preterivanje...... Spotter i ja sam danas štucala ali mi ništa na kraju nije bilo. A ti pazi sa tim kokicama da se ne zadaviš, ume da bude gadno kad se smeješ pa se zaglave u grlu a nema nikoga da pomogne, izvede neki Hajmlihov zahvat, šta god....sve što sam imala da ti kažem rekla sam ti u porukama u inboxu . Mislim, da ne bude da pišem o nekome ko nije tu....
2018 12 12
Ovaj, ova tema nije bila namenjena ovoj grupnoj raspravi, klanovima za i protiv. Tema se brise, ovo je stvarno ruzno.
2018 12 12
> TinaKris: > Lady ti si svojim postom gore popljuvala Loki, ali bez uvreda kako ti kazes, pa je to ok? (Mada je meni iritantna i prevrtljiva svakako uvreda) > Da se razumemo, nisam ni na cijoj strani, isto bih to rekla Loki da je napisala tebi. > Ovo nije tema "Sta mislite o Loki". Ni meni se ovde ne dopada kako neke clanice iznose svoje stavove (ima nas mnogo, to je logicno), ali to nije razlog da dajem sebi za pravo da pisem ovakve stvari > Mnogo negativnosti ovde ima, bas mnogo. Loki moze slobodno da pljuje druge dok nju niko jel ? Zasto ? Naravno ,treba da se otvori tema "Sta mislite o Loki" i to je odlicna ideja . Nista Lady nije napisala sto je neistina . Iritantna ,prevrtljiva jeste i to su najblaze reci koje nju mogu opisati ,stoga uz duzno postovanje Tina Kris ali nema potrebe da se zamera i zataskava istina . Svi znamo ko je Loki ..stare clanice pogotovo ,imala sam priliku od jedne stare da cujem mnogo toga ( davno bese) ..tako da ,mislim da se od tada nista nije promenilo . Tako da ...Lady je rekla ono sto jeste ...a Vi svi koji zmurite ...nastavite . Mozda ,bolje po vas.
2018 12 12
@Volimpink...Ja bih volela da tema ostane...Zbog toga kada se pokrene sledeca,slicna,a bice ih sigurno...Clanice koje se ukljucuju budu u toku,eto nekih stvari...Naravno tema je Vasa,tako da je odluka na Vama.
2018 12 12
Ok 2013 ja mislim..je dat predlog za aplikaciju u inbox na fejsu.Uzecemo u razmatranje??Em slse uzelo u razmatranje em jbg saznas da je second hand na sajtu😲😲😲em i prevara zbog ugrozeno egzistencionalnih zivota... Dakle. . .
2018 12 12
Ko je Loki,ko je Spotter,ko je Srebrna,ko je Lady,ko sam ja....Da li stvarno bilo ko na forumu moze da prica o tome...Tj ko je lice sa druge strane?
2018 12 12
> jelena2606: > Ko je Loki,ko je Spotter,ko je Srebrna,ko je Lady,ko sam ja....Da li stvarno bilo ko na forumu moze da prica o tome...Tj ko je lice sa druge strane? Samo sam iznela svoje lično mišljenje koje sam do sada stekla. Nisam naišla na to da mi je Loki nakon toga bilo šta napisala, osim onog dela za "uvlačenje", tako da smatram da je to ni najmanje nije dotaklo- naravno da je takav stav sasvim ok, i ja bih Isto tako reagovala na nečije mišljenje o sebi, uostalom kao što i nisam reagovala na ono da sam "psiho", kompleksašica, uvlakuša, nenormalna, dokona, zaludna, jadna, bedna i sl.- e, to su uvrede! Ne vidim apsolutno nijedan jedini razlog da se bilo ko drugi ovde nešto "potresa" o mom ličnom mišljenju o Loki. Hvala Bogu, žena je i zdrava i prava, nije glupa, mozak i prste ume da koristi, pa prema tome kako ona sama nije odreagovala "ič" na moj komentar (mišljenje) koje se tiče samo nje inače, tako smatram da niko drugi uopšte nema baš nikakve potrebe da na bilo koji način "reaguje" na to. Ako bi ovde iko imao to "pravo" da mi napiše nešto po tom pitanju onda je to lično i personalno Loki, ostali "dušebrižnici" ne. Nikoga od vas ostalih nisam pomenula, samo napisah "Sledbenice od Loki linčujte me sada slobodno!", i vidim da su se neke prepoznale u tom tekstu- ovde ne mislim na tebe Jelena, vidi se ko je, šta i kako komentarisao. Nikada svoje mišljenje o nekome neću zadržavati za sebe, barem ne više. Dok sam ćutala i "gutala" bila sam svima ok, sada sam od početka oktobra (zna se veoma dobro zašto baš od tada) najgora veštičara. Ok, neka sam, ne smeta mi ni najmanje takvo mišljenje većine o meni baš iz tog razloga što ipak svako ima pravo da iznosi svoja mišljenja, i sve dok to nisu "niske" uvrede/psovke to je nešto što mene lično ni najmanje ne dotiče.
2018 12 12
Ja ne znam ko je Loki, ne znam ni ko je Spotter, ni ko je Emushka, ni ko je Jelena, ni ko je Lady, ovo je samo sajt Moje krpice. (Izvinjavam se ako sam nekoga zaboravila, ne poznajem vas) Odavno sam naucila da se ovde drugarstva ne prave, srecom, na tudjim primerima. Ima ovde clanica koje su mi manje i vise drage i to je to, svako zblizavanje na kraju dovede do ovakvih stvari. I ne, ne moze niko nikoga da vredja, to je odvratno, kako god bilo upakovano ili ne, na stranu sto ta vredjanja govore samo o nama samima. Posto se tema pretvorila u show za siroke narodne mase ja vise nisam zelela da komentarisem, ali evo posto sam citirana, da kazem sta mislim o svemu. Mada vidim da se ovde izvlace neke diskusije od pre sto godina u koje nisam upucena, pa ne znam ni sta bih rekla. Tema je otisla u jako ruznom pravcu.
2018 12 12
> jelena2606: > Ko je Loki,ko je Spotter,ko je Srebrna,ko je Lady,ko sam ja....Da li stvarno bilo ko na forumu moze da prica o tome...Tj ko je lice sa druge strane? Inače, one malopre navedene uvrede (pojedine o tih) doživela sam od osobe koja me lično poznaje, a za koju sam ja mislila da poznajem. Na sreću, ili ne, pravo lice se ipak pokazalo. A ja nisam ni u privatnom životu ni sa kim na "cile-mile", pa tako ni ovde. Znam da često delujem pregrubo (najblaže rečeno), ali bolje biti pregrubo direktan sa svim svojim manama, nego dvolična tračara. Ne prozivam nikoga- da se neko nebi slučajno opet pronašao u mom mišljenju/komentaru, ili nekoga pronašao. Samo sam iznela svoje mišljenje uopšteno, i ništa više od toga, zaista.
2018 12 12
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 16