Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li je realno i sta mi predlazete da uradim?

Molim vas da procitate,necu dugo :) Uglavnom meni treba jedna haljinica na jedno vece,Diline haljina je u pitanju koja kosta 200e.Jednu devojku koja prodaje tu haljinicu sam pitala jel bi mogla da je iznajmi i koja bi bila cena.Ona je rekla polovina od toliko koliko kosta,i ja sam rekla da je to okej i da cu da se javim pre mature jer mi je potrebna za maturu za cerku.Javila sam joj se danas i pitala jel jos stoji dogovor i ako moze jos slika.Ona je rekla da stoji dogovor ali da cu morati da joj uplatim ceo iznos haljine,pa kad joj vratim haljinu da ce mi vratiti polovinu novca.Ja nisam pri tolikim parama,a i plus ta devojka ima 16 pozitivnih utisaka i 1 negativan dok ja imam 52 pozitivnih.Ne znam sta da radim,a haljina mi je preko potrebna.
2019 01 27
Ja bih za te pare pre našla dobru šnajderku, nego iznajmila :D ne znam šta bih vam rekla, lično nikad ne bih toliko novca dala unapred
2019 01 27
Nezgodna situacija.Razumem i nju i Vas...Za tu sumu novca,bih zahtevala licno preuzimanje...To je ozbiljna suma novca.
2019 01 27
> jelena2606: > Nezgodna situacija.Razumem i nju i Vas...Za tu sumu novca,bih zahtevala licno preuzimanje...To je ozbiljna suma novca. Razmisljala sam i o tome.Zivimo bas bas daleko tako da...:/
2019 01 27
Ja na to sigurno ne bih pristala! Ima ovde jedna devojka koja iznajmljuje haljine, ne znam da li je to ta, mislim da je imala "NS" u korisnickom imenu, pa mozda da pogledate i tu. U krajnjem slucaju, 100e za iznajmljivanje haljine mi je nekako uzasno mnogo, iako znam da nije to pitanje 😁 Pre par godina (ili malo vise hahaha) na nasoj maturi nikoga nije bilo briga ko se kako obukao, tj u koju marku, bas smo isli da se provedemo.
2019 01 27
Mislim da bi njoj trebalo da se isplati da Vam cak i licno dostavi za tu sumu novca....Mislim to je bingo za prodavca ,da iznajmi haljinu za 100e...
2019 01 27
Ja bih joj ponudila da kupim haljinu za taj novac koji sam odvojila za iznajmljivanja pa ako hoce, ok, ako ne nista.Videh da se te haljine krecu od 5000 pa do 17000 ovde na sajtu.Za taj novac mozda mozete naci i kvalitetnije i lepse...
2019 01 27
Bezobrazluk, to što neko menja dogovor na koji je već pristao jer je video da Vam je stalo do stvari koju prodaje, govori Vam dovoljno o osobi s kojom ulazite u saradnju. Ko Vam garantuje da Vam posle neće reći da ste joj oštetili haljinu, naći neko nepostojeće oštećenje i odbiti da vrati ostatak novca. Ukoliko imate toliko novca na raspolaganju, srdačan savet je da prečešljate i druge sajtove gde se prodaju svečane haljine i nađete neku drugu haljinu. Pozdrav!
2019 01 27
Razumem i jednu i drugu stranu . Nepoverenje je opravdano . Da sam na Vasem mestu , pocela bih da sa cerkom trazim haljinu koja je sigurno nova , odgovarajuca i koju moze nositi kasnije . Nikada ne bih iznajmila haljinu po toj ceni ...Pa sve da je zlatna.Iskreno i dobronamerno Vam to preporucujem .
2019 01 27
Ja bih volela da vidim tu haljinu... Da me neko ne shvati pogrešno, ,,pregurala,, sam dve male i dve velike mature sa svojim ćerkama i samo jednom smo dale za sve zajedno 11000 dinara i to u Zari u sezoni, cipele, palazzo panalone i top. Nijedna nije htela da dajemo toliko novca za nešto što će obući samo jednom. Cene tih haljina su mi besmislene. Ja zarađujem već 30 godina, verovatno kao i Vi i nikada ne bih dala toliko, možda da idem na dodelu Oskara. Razumem da devojke žele da budu lepe, posebne, drugačije ali sigurna sam da sa tim nivcem možete naći prelepe haljine. Mislim da je najbolje da gledate baš sada, kada je prošao doček, u aprilu podivljaju sa cenama. Što se Vašeg pitanja tiče, ja sam odmah zamislila i Vaš stres da ćerka ne uništi haljinu i da ne dobijete polovinu novca kao i prodavca da dobije haljinu koju ne može da proda. Previše brige, ja se ne bih upuštala. Nadam se da ćete uživati u šopingu sa ćerkom pa posle na kaficu :-)
2019 01 27
Suz i ja mislim da nece vratiti polovinu novca,nazalost. U neku ruku razumem je zbog njenog rizika,ali mislim da imas i ti manje rizicne opcije,kao sto devojka rece precesljaj sajtove,radnje,fb ,naci ces nesto. Daj ovde sliku sta cera trazi,mozda mi imamo ideju gde ima tog tipa haljina ili je prekopiraj,krojacica sa sve materijalom ce ti uzeti 50e.
2019 01 27
Ogroman novac je u pitanju, 😰zašto davati tolike pare samo za iznajmljivanje?!😱 Lepo kaže Debela Devojka, sašijte haljinu, bar će je imati da obuče još neki put, za neku svadbu, ili neku drugu svečanu priliku.🙂 A i ovde na sajtu ima baš lepih haljina, kao novih, po vrlo pristojnim cenama, zar mora baš ta, toliko skupa?🤔
2019 01 27
Na stranu utisci.Prvo ovako ludilo je dati za iznajmiljivanje haljine preko 5000 dinara u koje je uracunato hemijsko ciscenje.Drugo nikad ne mozete biti sigurni sta ce biti sa haljinom(dal ce neko progoreti,pocepati,isflekati).Na vasem mestu evo najiskrenije vam kazem ako smatram da je moje dete zasluzilo skupila bih pare za celu haljinu,pa nek joj stoji uvek je moze prodati za 100 evra.😊😊😊
2019 01 27
Na stranu utisci.Prvo ovako ludilo je dati za iznajmiljivanje haljine preko 5000 dinara u koje je uracunato hemijsko ciscenje.Drugo nikad ne mozete biti sigurni sta ce biti sa haljinom(dal ce neko progoreti,pocepati,isflekati).Na vasem mestu evo najiskrenije vam kazem ako smatram da je moje dete zasluzilo skupila bih pare za celu haljinu,pa nek joj stoji uvek je moze prodati za 100 evra.😊😊😊
2019 01 27
> majam888: > Bezobrazluk, to što neko menja dogovor na koji je već pristao jer je video da Vam je stalo do stvari koju prodaje, govori Vam dovoljno o osobi s kojom ulazite u saradnju. Ko Vam garantuje da Vam posle neće reći da ste joj oštetili haljinu, naći neko nepostojeće oštećenje i odbiti da vrati ostatak novca. Ukoliko imate toliko novca na raspolaganju, srdačan savet je da prečešljate i druge sajtove gde se prodaju svečane haljine i nađete neku drugu haljinu. Pozdrav! E bas to!Ne razumem zasto nije odmah napomenula da mora cela cifra da se uplati?
2019 01 27
1 2 3