Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARENA SAM! pomoc

Clanica @Dijanaa_M. Narucila sam Nike duks, na slici je bio kao nov, nikakvo ostecenje naznaceno. Kada mi je stigao duks, imala sam sta da vidim, toliko prljav duks, neprijatan miris, oprala sam da vidim da li ce se skinuti, medjutim fleke od masnoce su ostale, jos vidim da je pocepan na nekoliko mesta. Obratim se clanici da mi vrati novac, ona kaze kako nema. A dan pre toga joj je stigla uplata. Kazem da zamenimo onda za nesto od sminke, ona kaze da nema sminke. Nema sminke, nema novca, a prodaje dior puder.. Pritom kaze da je pogresila ali nije ubila coveka? 🙄 i da se ja izivljavam sto trazim svoj novac nazad? nisam ocekivala tako prljavu stvar i pocepanu, imam i slike. Videla sam da ima negativnih i da su bas zbog toga. Recite mi sta mogu da uradim?
2019 02 01
Ne odgovara na poruke! a aktivna je po ceo dan
2019 02 01
Zašto ste poručili of članice koja ima više negativnih i to za isti problem?
2019 02 01
Da nije to ona čuvena Dijana Marinković, čini mi se da se tako zove
2019 02 01
Ne znam ime, bacila sam kesu u kojoj je bio paket. Videla sam 94 pozitivne i negativne sam zanemarila. Jos preti da ce me prijaviti za uznemiravanje! Kakav bezobrazluk samo zeli da se izvuce..
2019 02 01
da li se joj ostavili negativnu?
2019 02 01
Nisam jos uvek.. Uopste nece da mi vrati novac, kaze da moze najvise 250 din. dogovorile smo se da joj posaljem trenerku a ona meni paletu i primer. I sada nece ni paletu, vidim da je oznacila da je prodata...
2019 02 01
Ostavite link
2019 02 01
Ostavite profil clanice da vidimo ko je u pitanju.Svakako svaki prodavac bi trebao vratiti novac,mada mislim da je ona bila svesna sta salje cim se tako vadi...
2019 02 01
Da, da, kaze da je pogresila ali nije ubila coveka. Ja je ne osudjujem, samo zelim svoj novac nazad. Sada ce ona meni ostaviti negativnu sigurno.
2019 02 01
Na profilu članice piše da ne šalje dodatne fotografije. Zašto ne bi slala dodatne fotografije, ako je sa predmetom sve u redu?🤔 Pri tom, za ovaj “Nike” duks je postavila samo jednu fotografiju. Sve to je odmah trebalo da Vam bude sumnjivo....🧐 Sumnjam da ćete uspeti nešto da uradite, nažalost, ovo neka Vam bude za nauk za drugi put.😶
2019 02 01
Trebalo bi da ima više negativnih, sudeći po utiscima. Drugi put ne budite lenji, pa prečešljajte sve utiske pre poručivanja, da znate šta da očekujete
2019 02 01
Eto, dobili ste i negativan utisak.😩
2019 02 01
Ostavite slike duksa u temi,on na njenom profilu izgleda savrseno. To je stvarno sramota ako vam je podvalila iscepanu i smrdljivu stvar, Boze me sacuvaj dokle ovaj svet ide
2019 02 01
Ja samo da kazem da sam sokirana recnikom i uvredama koje pojedine clanice upucuju jedne drugima. Ne mogu da verujem. Zar je jedan odevni predmet od par stotina dinara vredan da se takve reci upucuju osobi koju ne poznajete. Uzas. Pogledala sam sta je ta clanica napisala ovoj clanici kada joj je dala negativan utisak. U soku sam. Pa valjda moze lepo da se napise sta nije bilo okej i da se opise situacija normalnim recnikom. Sam negativan utisak daje na znanje da nesto nije okej. Zar su potrebne ovakve reci. Katastrofa. Sto se tice ove teme, ne bih se mesala, mogu samo da kazem da mi je jako zao ako vas je prevarila. Morala sam da prokomentarisem u vezi ovih uvredljivih reci i negativnog utiska.
2019 02 01
1 2 3 4 5 ... 9