Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ivana kako si ovo sve otkrila??
2019 07 02
Ja sam u šoku.
2019 07 02
Ladalu, ne ulazim u to da li je sposobna da prevari, ono što sam ja od nje doživela, nema veze sa prevarom, ali je podjednako jadno i odvratno. Što se tiče psihološkog profila njenog, moje lićno mišljenje je da je, svakako, vrlo proračunata, a na šta je sve spremna, to stvarno ne znam. Nisam je baš toliko dovro upoznala, sva sreća na vreme se odala, malar što se tiče odnosa sa mnom
2019 07 02
> Esperansa: > Meni samo jedno nije jasno LadyBlye je koliko se secam rekla da joj se izgubio paket vredan 300 e, zasto se menjala u vrednosti za 10 000 dinara? Stvarno ne branim nikoga , Ivana je u pravu trazi svoje, LadyBlye kuka za izgubljenim paketom i nema je da se oglasi. Vi se prepucavate bzv, a resenja i dalje nema na vidiku :( Bas ovo htela da napisem, Lady je na temi koju je obrisala pominjala paket od 300 ojra.
2019 07 02
> Ivana19999: > > Piglet993: > > Kako mi je drago zbog ovih clanica sto su je branile, sazaljevale i trazile opravdanja sto si ovo nasla > Ovo sam cekala, PRAVDA je dostignuta.. Ivana, po Vama je pravda ovim dostignuta? Ako ste Vi zadovoljeni time, onda sam ja pogresno shvatila temu. Mislila sam da Vi pokusavate da resite problem i budete obesteceni, a ne da dokazujete nesto na forumu, ljudima koji ne poznaju licno ni Vas ni clanicu sa kojom ste u sporu. I dalje niste ostavili negativnu...….
2019 07 02
> MARIJANA832: > > Esperansa: > > Meni samo jedno nije jasno LadyBlye je koliko se secam rekla da joj se izgubio paket vredan 300 e, zasto se menjala u vrednosti za 10 000 dinara? Stvarno ne branim nikoga , Ivana je u pravu trazi svoje, LadyBlye kuka za izgubljenim paketom i nema je da se oglasi. Vi se prepucavate bzv, a resenja i dalje nema na vidiku :( > Bas ovo htela da napisem, Lady je na temi koju je obrisala pominjala paket od 300 ojra. Ojra :')
2019 07 02
Stranica sa parfemima koliko sam ja razumela je od te njene jetrve a ona samo promovise i prodaje? A nema je na fb,vrv je obrisala nalog. Bas mi je zao ako je ovo prava istina,nisam nikad imala lose misljenje o njoj.
2019 07 02
Zlatamna,poslate slike Ivani od strane ladi su skinute sa interneta.Sve.!Zasto bi neko skidao slike sa neta ,ako parfeme ima??Nije to garderoba pa da se skine slika manekenke,da se vidi koji je model.Mislim da ovde vise nema prostora za"ako"
2019 07 02
Klasična prevara, igralo se na kartu neiskustva i naivnosti mlade članice. Lukavo smišljen plan, verujem da nije prvi put realizovan, ali sa manjom štetom, pa posledica nije dospela u javnost. Međutim, ovoga puta se igrač preigrao. Dno dna. Za prijavu policiji, svakako.
2019 07 02
Branila sam LB na početku jer sam bila sigurna da ce se javiti jer nešto. Sad sam sigurna da je s namerom da prevari ušla u sve ovo. Kraj. Ivana, tužba i povraćaj novca ili razvlačenje po netu i lična satisfakciju, ne vidim treće.
2019 07 02
Kad god sam pomislila da sajt ne moze dublje da potone, ispostavilo se da sam pogresila :o
2019 07 02
Bas kao sto sam i mislila da su slike sa neta,zato je i pravila kolaze.A svo ono njeno kukanje od pre mesec dana kako su joj se zagubili parfemi u posti su definitivno bili nacin da se unapred opere sto je neka clanica i konstatovala.Zaista tuzno da se zena koja je navodno u drugom stanju(ili je pobacila?) i ima zdravstvene probleme sluzi ovakvim stvarima. Obraz bi joj bio cistiji da je zamolila za pomoc od clanica ukoliko je u teskoj materijalnoj situaciji kao sto je to navodno cinila za komsinice. Ovako upitno je da li je uopste i bila trudna i da li zaista ima zdravstvene probleme,kao i da li je zaista i pomagala komsinicama trazeci ovde pomoc ili je radila u svoju korist. Ivana19999 svaka cast sto ste uspeli da pronadjete fotografije sa neta,ovako nema nedoumice da je bila u pitanju prevara.
2019 07 02
@HMgarderoba Baš tako, pitanje je šta je sve bilo istina, odnosno dokle je išla ova laž.
2019 07 02
> jelena2606: > Zlatamna,poslate slike Ivani od strane ladi su skinute sa interneta.Sve.!Zasto bi neko skidao slike sa neta ,ako parfeme ima??Nije to garderoba pa da se skine slika manekenke,da se vidi koji je model.Mislim da ovde vise nema prostora za"ako" Ma ukapirala sam to odmah, nego stranica Eminy sa fejsa, mozda ima stvarno veze sa tom jetrvom i njenim parfemima.. Ima i kontakt tel,ne znam za gde je ono pozivni nisam guglala.. Neverovatno prosto
2019 07 02
Zlatana mislim da ona nema veze sa tim parfemima,to je puka slucajnost sto se ona zove Emina i postoje Eminy parfemi.
2019 07 02
1 2 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 70