Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Esperansa: > > HMgadreroba: > > Zanimljivo sto je Lady pravila kolaz fotografije parfema.Ja obicno kad slikam i saljem u pp nekoliko dodatnih fotografija,slikam iz vise uglova bez pravljenja kolaza.Takodje slikani su na dve razlicite podloge a i to za funte mi je sumnjivo mada za te prve parfeme nije rekla da su iz Austrije cini mi se nego da ih jednostavno poseduje. Takodje ovakve kolaz fotografije ne mozes pretraziti na guglu da proveris da li slika vec postoji na netu sto je jedna od opcija na desni klik. > Da, upravo sam i ja proverila poreklo fotografija desnim klikom na sliku, copy link i paste na google images ,identicne postoje samo ove od LadyBlye. Zato sto je uradila kolaz verovatno.Da nije,moguce je da ih ima na netu.
2019 07 02
> NinuNana2: > > Maculi: > > > Esperansa: > > > Meni samo jedno nije jasno LadyBlye je koliko se secam rekla da joj se izgubio paket vredan 300 e, zasto se menjala u vrednosti za 10 000 dinara? Stvarno ne branim nikoga , Ivana je u pravu trazi svoje, LadyBlye kuka za izgubljenim paketom i nema je da se oglasi. Vi se prepucavate bzv, a resenja i dalje nema na vidiku :( > > O tome i ja pišem.. Vro rado bih se menjala s nekim za Amouage + Chanel parfem, šaljem paket u vrednosti ne 10000 već 30000. :) :) > > Momentalno !!! Šalim se, jer znam da niko neće.. > > Meni i dalje nije jasna ova nerealna razmena , bez namere da uvredim ni jednu ni drugu stranu. :( > > Ok sve i da se izgubio. Ali Vi, ja, a verujem i ovde bilo ko ma koliko da mi je teško baš zbog vrednosti paketa, a i neke obaveze prema toj osobi bih smogla snage i obavila jedan poziv i rekla takva i takva situacija je, ne mogu i nemam vremena sada da vijam paket da li možeš da me sačekaš neko vreme pa ćemo rešiti. Uverena sam da bi Ivana pristala na to samo da je primila taj poziv. Zar ne? Ne znam, ali mislim da nije mogla da odgovori na poziv ako je tad bila u bolnici, na primer .. Iskreno , ovde mi je sve nelogično ali menjati 80 e paket za 300 e mi je van pameti. Da pođem od tog-to je svima promaklo. Ja bih rekla da sam prevarena da je neko pokušao da se tako menja sa mnom uz dužno poštovanje obe strane jer je stvar dogovora ali ko bi se još ovako dogovarao..? Vi sigurno ne ? Razgovor treba svakako. Ali njih dve. a ne mi ovde. :")
2019 07 02
Maculi nije promaklo...Ja sam pitanje tog tipa samo malo drugacije,imala ovde u temi,ali da se ne ponavljam....
2019 07 02
> Maculi: > > NinuNana2: > > > Maculi: > > > > Esperansa: > > > > Meni samo jedno nije jasno LadyBlye je koliko se secam rekla da joj se izgubio paket vredan 300 e, zasto se menjala u vrednosti za 10 000 dinara? Stvarno ne branim nikoga , Ivana je u pravu trazi svoje, LadyBlye kuka za izgubljenim paketom i nema je da se oglasi. Vi se prepucavate bzv, a resenja i dalje nema na vidiku :( > > > O tome i ja pišem.. Vro rado bih se menjala s nekim za Amouage + Chanel parfem, šaljem paket u vrednosti ne 10000 već 30000. :) :) > > > Momentalno !!! Šalim se, jer znam da niko neće.. > > > Meni i dalje nije jasna ova nerealna razmena , bez namere da uvredim ni jednu ni drugu stranu. :( > > > > Ok sve i da se izgubio. Ali Vi, ja, a verujem i ovde bilo ko ma koliko da mi je teško baš zbog vrednosti paketa, a i neke obaveze prema toj osobi bih smogla snage i obavila jedan poziv i rekla takva i takva situacija je, ne mogu i nemam vremena sada da vijam paket da li možeš da me sačekaš neko vreme pa ćemo rešiti. Uverena sam da bi Ivana pristala na to samo da je primila taj poziv. Zar ne? > Ne znam, ali mislim da nije mogla da odgovori na poziv ako je tad bila u bolnici, na primer .. > Iskreno , ovde mi je sve nelogično ali menjati 80 e paket za 300 e mi je van pameti. Da pođem od tog-to je svima promaklo. > Ja bih rekla da sam prevarena da je neko pokušao da se tako menja sa mnom uz dužno poštovanje obe strane jer je stvar dogovora ali ko bi se još ovako dogovarao..? Vi sigurno ne ? > Razgovor treba svakako. Ali njih dve. a ne mi ovde. :") Jel sam je bila po usima da se menja sa mnom? Ne znam o cemu vi pisete sad.. Ja sam joj ponudila pna je izabrala.. Nisam mogla razmenu sama sa sobom da odradim.
2019 07 02
> HMgadreroba: > Zanimljivo sto je Lady pravila kolaz fotografije parfema.Ja obicno kad slikam i saljem u pp nekoliko dodatnih fotografija,slikam iz vise uglova bez pravljenja kolaza.Takodje slikani su na dve razlicite podloge a i to za funte mi je sumnjivo mada za te prve parfeme nije rekla da su iz Austrije cini mi se nego da ih jednostavno poseduje. Takodje ovakve kolaz fotografije ne mozes pretraziti na guglu da proveris da li slika vec postoji na netu sto je jedna od opcija na desni klik. Moja nije duznost nista da trazim, ja sam nju ispostovala, NA NJOJ JE DA TRAZI PAKET I DA JA BUDEM ZADOVOLJNA I ISPOSTOVANA KAO sto je ona :-))
2019 07 02
> Maculi: > > NinuNana2: > > > Maculi: > > > > Esperansa: > > > > Meni samo jedno nije jasno LadyBlye je koliko se secam rekla da joj se izgubio paket vredan 300 e, zasto se menjala u vrednosti za 10 000 dinara? Stvarno ne branim nikoga , Ivana je u pravu trazi svoje, LadyBlye kuka za izgubljenim paketom i nema je da se oglasi. Vi se prepucavate bzv, a resenja i dalje nema na vidiku :( > > > O tome i ja pišem.. Vro rado bih se menjala s nekim za Amouage + Chanel parfem, šaljem paket u vrednosti ne 10000 već 30000. :) :) > > > Momentalno !!! Šalim se, jer znam da niko neće.. > > > Meni i dalje nije jasna ova nerealna razmena , bez namere da uvredim ni jednu ni drugu stranu. :( > > > > Ok sve i da se izgubio. Ali Vi, ja, a verujem i ovde bilo ko ma koliko da mi je teško baš zbog vrednosti paketa, a i neke obaveze prema toj osobi bih smogla snage i obavila jedan poziv i rekla takva i takva situacija je, ne mogu i nemam vremena sada da vijam paket da li možeš da me sačekaš neko vreme pa ćemo rešiti. Uverena sam da bi Ivana pristala na to samo da je primila taj poziv. Zar ne? > Ne znam, ali mislim da nije mogla da odgovori na poziv ako je tad bila u bolnici, na primer .. > Iskreno , ovde mi je sve nelogično ali menjati 80 e paket za 300 e mi je van pameti. Da pođem od tog-to je svima promaklo. > Ja bih rekla da sam prevarena da je neko pokušao da se tako menja sa mnom uz dužno poštovanje obe strane jer je stvar dogovora ali ko bi se još ovako dogovarao..? Vi sigurno ne ? > Razgovor treba svakako. Ali njih dve. a ne mi ovde. :") Aha, a Spotter i ostalim clanicama je mogla da odgovori? A meni kojoj je DUZNA da odgovori, mene da blokira jel ?:-)
2019 07 02
> jelena2606: > Maculi nije promaklo...Ja sam pitanje tog tipa samo malo drugacije,imala ovde u temi,ali da se ne ponavljam.... Vala ni meni jasno nije poslala sam obuću, neku dm kozmetiku i kardigane.. Hoću dva parfema.. Pa ko je lud jbt? Ko daje dva parfema za to?
2019 07 02
Maculi mozda su u pitanju testeri pa joj se i isplatilo,evo na primer na kupindu ima za 4500 da se kupi coco shanel mademoiselle 100ml,a njoj ako donosi rodbina iz austrije verovatno nabavljaju i jeftinije.Osim u slucaju da je ipak prevara u pitanju i da ona takve parfeme nikada nije ni posedovala...
2019 07 02
> Ivana19999: > > Maculi: > > > NinuNana2: > > > > Maculi: > > > > > Esperansa: > > > > > Meni samo jedno nije jasno LadyBlye je koliko se secam rekla da joj se izgubio paket vredan 300 e, zasto se menjala u vrednosti za 10 000 dinara? Stvarno ne branim nikoga , Ivana je u pravu trazi svoje, LadyBlye kuka za izgubljenim paketom i nema je da se oglasi. Vi se prepucavate bzv, a resenja i dalje nema na vidiku :( > > > > O tome i ja pišem.. Vro rado bih se menjala s nekim za Amouage + Chanel parfem, šaljem paket u vrednosti ne 10000 već 30000. :) :) > > > > Momentalno !!! Šalim se, jer znam da niko neće.. > > > > Meni i dalje nije jasna ova nerealna razmena , bez namere da uvredim ni jednu ni drugu stranu. :( > > > > > > Ok sve i da se izgubio. Ali Vi, ja, a verujem i ovde bilo ko ma koliko da mi je teško baš zbog vrednosti paketa, a i neke obaveze prema toj osobi bih smogla snage i obavila jedan poziv i rekla takva i takva situacija je, ne mogu i nemam vremena sada da vijam paket da li možeš da me sačekaš neko vreme pa ćemo rešiti. Uverena sam da bi Ivana pristala na to samo da je primila taj poziv. Zar ne? > > Ne znam, ali mislim da nije mogla da odgovori na poziv ako je tad bila u bolnici, na primer .. > > Iskreno , ovde mi je sve nelogično ali menjati 80 e paket za 300 e mi je van pameti. Da pođem od tog-to je svima promaklo. > > Ja bih rekla da sam prevarena da je neko pokušao da se tako menja sa mnom uz dužno poštovanje obe strane jer je stvar dogovora ali ko bi se još ovako dogovarao..? Vi sigurno ne ? > > Razgovor treba svakako. Ali njih dve. a ne mi ovde. :") > Aha, a Spotter i ostalim clanicama je mogla da odgovori? A meni kojoj je DUZNA da odgovori, mene da blokira jel ?:-) Blokira će i mene koliko kakim.. Ali nije smak sveta..
2019 07 02
Jelena, promaklo mi je .. Mnogo pisanja ovde .. Ma o tome i pričam, verovatno je ispao nesporazum , možda nije znala pravu vrednost tih parfema ili .. ko zna.. .. Verujem da će se uskoro rešiti i da ćete jedna drugu ispoštovati i završiti priču na najbolji naćin za obe. :)
2019 07 02
> MiciZara: > > jelena2606: > > Maculi nije promaklo...Ja sam pitanje tog tipa samo malo drugacije,imala ovde u temi,ali da se ne ponavljam.... > Vala ni meni jasno nije poslala sam obuću, neku dm kozmetiku i kardigane.. Hoću dva parfema.. Pa ko je lud jbt? > Ko daje dva parfema za to? Meni Mici nije jasno,.Kako neko ko je u tako nezavidnoj finansijiskoj situaciji kao sto je Lady,koja sama to spominje i vrlo javno prica o tome..ima u posedu tako skupe parfeme.....To je ono sto meni nije jasno...
2019 07 02
> Maculi: > Jelena, promaklo mi je .. Mnogo pisanja ovde .. > Ma o tome i pričam, verovatno je ispao nesporazum , možda nije znala pravu vrednost tih parfema ili .. ko zna.. .. Verujem da će se uskoro rešiti i da ćete jedna drugu ispoštovati i završiti priču na najbolji naćin za obe. :) Kad smo kod vrednosti parfema.. Ksd smo pocele dopisivsnje i dogovorile zamenu, i izabrala sta hoce za parfeme, javila mi se da se predomislila jer nije znala vrednost parfema i da je pogledala na netu to je jos na pocetku bilo.. I onda sam joj ja naknadno jos slikala i ona je izabrala.. Znaci znala je vrednost parfema pre mesec dana ;-)))
2019 07 02
Ja mislim da nista ovako necemo resiti. Sve smo imale dobru volju i nameru da pomognemo da se situacija iskristalise. Najbolje da njih dve to same rese kako znaju i umeju. Nemam vise zivaca, docekasmo jutro a nismo se pomerile sa mrtve tacke. Dok se Lady ne pojavi, mozemo ovako do prekosutra kao Ivkova slava :(
2019 07 02
> HMgadreroba: > Maculi mozda su u pitanju testeri pa joj se i isplatilo,evo na primer na kupindu ima za 4500 da se kupi coco shanel mademoiselle 100ml,a njoj ako donosi rodbina iz austrije verovatno nabavljaju i jeftinije.Osim u slucaju da je ipak prevara u pitanju i da ona takve parfeme nikada nije ni posedovala... To su sve fejkovi tamo.To za 3000- 4500... Nigde veze s originalom. A čini mi se da je članica očekivala originale, ispravite me ako grešim.. Čak ni rodbina ne može da mi kupi original ispod 300 e i više.. verujte mi. Nema Amouage ispod ruke. A ni Chanel nije Chanel ako mu cena nije chanelovska. Decenijsko parfesko iskustvo.. Jedine srećnice smo mi koje ovde upecamo nešto originalno , ali polovno od pouzdanih prodavaca. Na ebay takođe može polovnjak da se nađe, ali ne i novo, upakovano. Probala sam ja .. ;)
2019 07 02
> jelena2606: > > MiciZara: > > > jelena2606: > > > Maculi nije promaklo...Ja sam pitanje tog tipa samo malo drugacije,imala ovde u temi,ali da se ne ponavljam.... > > Vala ni meni jasno nije poslala sam obuću, neku dm kozmetiku i kardigane.. Hoću dva parfema.. Pa ko je lud jbt? > > Ko daje dva parfema za to? > Meni Mici nije jasno,.Kako neko ko je u tako nezavidnoj finansijiskoj situaciji kao sto je Lady,koja sama to spominje i vrlo javno prica o tome..ima u posedu tako skupe parfeme.....To je ono sto meni nije jasno... Ma bre možda je dobila na poklon... Jelena i ja dobijam poklone od rođenog brata koji radi u Cirihu.. I imam ovlašćenje na njegove kartice.. Pa opet nemam nikad para.. Dobila je od jetrve..
2019 07 02
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 70