Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> MinaMasa: > @Borovnica, volim taj film, dokazuje da je sve moguce, ovaj nas na Mk mi se nimalo ne dopada...Nadam se da ce se sve resiti, mada je ovde uveliko eskaliralo, i to u pogresnom pravcu...31 strana sa mnostvom upadica koje ne pomazu, potpaljivanje Ivane da uradi neke veoma ruzne stvari koje bi devojka u afektu i mogla da uradi a kasnije da se kaje nikuda ne vodi...Ivana, ne znam da li si pokusala da kontaktiras postu u Landolu, mozda potrazis neku clanicu iz tog mesta koja bi ti pomogla da sama pronadjes paket? Ljudi moji molim vas da shvatite, paket se posle 5 dana vraca posiljaocu ukoliko se ne podigne..Drugo, ja ne mogu nikako da podignem jer mi je Emina rekla da po postonoj proceduri mora njoj paket da se vrati.. Mesec dana je proslo ni traga od paketa, a pritom me optuzuju da sam ja paket podigla.. Paketa nema u sistemu uopste.. Nikad nije ni poslat
2019 07 02
> Spotter: > > NinuNana2: > > > Borovniica: > > > Izvinjavam se na upadu ali ovo je gore od 12 gnevnih ljudi 😂 > > Bujrum na našu divnu zabavu ☺️. Ali pazite se sve se Posmatra, skrinšotuje i podvlači crvenim plajvazom! 😅 > Tako je > Olga aka Soljicakafe 2 aka ninunana 2 Eto sad si izreklamirala pogrešan profil. Al svaka reklama je dobra reklama. Tako da drage članice i ako se nisam očešala o profil Soljicakafe2 vi posetite profil i kupujte sa tog profila u što većem broju. Ja se članici izvinjavam ali nadam se da će joj ova reklama dobro doći.
2019 07 02
> MinaMasa: > @Borovnica, volim taj film, dokazuje da je sve moguce, ovaj nas na Mk mi se nimalo ne dopada...Nadam se da ce se sve resiti, mada je ovde uveliko eskaliralo, i to u pogresnom pravcu...31 strana sa mnostvom upadica koje ne pomazu, potpaljivanje Ivane da uradi neke veoma ruzne stvari koje bi devojka u afektu i mogla da uradi a kasnije da se kaje nikuda ne vodi...Ivana, ne znam da li si pokusala da kontaktiras postu u Landolu, mozda potrazis neku clanicu iz tog mesta koja bi ti pomogla da sama pronadjes paket? I da, i dalje se nadam da ce Lady ovo resiti. Mozda se preokrene na bolje do kraja. Ovo ostalo potpisujem.
2019 07 02
@Ivana...Da li mozete da postavite fotografije parfema,koje ste dobili kao dokaz da postoje.?...
2019 07 02
I DA JE STVARNO ZAGUBLJEN PAKET NA NA NJOJ JE DA GANJA POSTU I DA TUZI, A MENE DA ISPOSTUJE.. SVE UKAZUJE NA TO DA JE SVE SLAGALA
2019 07 02
> Esperansa: > Meni samo jedno nije jasno LadyBlye je koliko se secam rekla da joj se izgubio paket vredan 300 e, zasto se menjala u vrednosti za 10 000 dinara? Stvarno ne branim nikoga , Ivana je u pravu trazi svoje, LadyBlye kuka za izgubljenim paketom i nema je da se oglasi. Vi se prepucavate bzv, a resenja i dalje nema na vidiku :( Tako je..
2019 07 02
Miciako je tebi ovo validna potvrda bez ikakvog potpisa i drugog rukopisa sem Ladynog ond astvarno ne znam...
2019 07 02
> NinuNana2: > Miciako je tebi ovo validna potvrda bez ikakvog potpisa i drugog rukopisa sem Ladynog ond astvarno ne znam... Nisam rekla da je validna nego da ni moja iz pošte nema pečat.. Ja tako ne šaljem to je ručno pisano... A nek je prijavi ako dokaze ima.. Iskreno da ti kažem ona najbolje zna..
2019 07 02
> Esperansa: > Meni samo jedno nije jasno LadyBlye je koliko se secam rekla da joj se izgubio paket vredan 300 e, zasto se menjala u vrednosti za 10 000 dinara? Stvarno ne branim nikoga , Ivana je u pravu trazi svoje, LadyBlye kuka za izgubljenim paketom i nema je da se oglasi. Vi se prepucavate bzv, a resenja i dalje nema na vidiku :( O tome i ja pišem.. Vro rado bih se menjala s nekim za Amouage + Chanel parfem, šaljem paket u vrednosti ne 10000 već 30000. :) :) Momentalno !!! Šalim se, jer znam da niko neće.. Meni i dalje nije jasna ova nerealna razmena , bez namere da uvredim ni jednu ni drugu stranu. :( Meni sutra stiže parfem, već skačem od sreće i razumem Ivanu da su joj izneverena očekivanja , ali izgleda da je i Lady shvatila da nešto nije ok .. Mi možemo samo da nagađamo. :Možda je ona u bolnici, ako je imala sve ono , blokirali joj mob lekari da je niko ne uznemirava .. Ko zna šta se dešava? Nemamo pojma. Ja bih sačekala još malo i verujem da će Lady sve objasniti i rešiti. Nemojte opet po forumu onako bzv.. :( ps Ja sve potvrde o slanju imam bez pečata kad mi kurir dođe na adresu. Oni tek u pošti udaraju pečat na druga dva primerka. Tamo ih i mere. A kurir je već nekoliko puta grešio ,napisao broj manje u broju pošiljke pa se isto izgubio i vratio nakon 3 meseca , slao mi dva paketa na pomešane adrese , srećom obe članice iz BG, našle se i razmenile pakete. Trajalo je ali sve srećno završeno, baš ovde na mk. I nikad nisam imala reči s članicama sve smo pregurale ljudski, korektno. :)
2019 07 02
> Maculi: > > Esperansa: > > Meni samo jedno nije jasno LadyBlye je koliko se secam rekla da joj se izgubio paket vredan 300 e, zasto se menjala u vrednosti za 10 000 dinara? Stvarno ne branim nikoga , Ivana je u pravu trazi svoje, LadyBlye kuka za izgubljenim paketom i nema je da se oglasi. Vi se prepucavate bzv, a resenja i dalje nema na vidiku :( > O tome i ja pišem.. Vro rado bih se menjala s nekim za Amouage + Chanel parfem, šaljem paket u vrednosti ne 10000 već 30000. :) :) > Momentalno !!! Šalim se, jer znam da niko neće.. > Meni i dalje nije jasna ova nerealna razmena , bez namere da uvredim ni jednu ni drugu stranu. :( > Meni sutra stiže parfem, već skačem od sreće i razumem Ivanu da su joj izneverena očekivanja , ali izgleda da je i Lady shvatila da nešto nije ok .. Mi možemo samo da nagađamo. > :Možda je ona u bolnici, ako je imala sve ono , blokirali joj mob lekari da je niko ne uznemirava .. Ko zna šta se dešava? Nemamo pojma. > Ja bih sačekala još malo i verujem da će Lady sve objasniti i rešiti. > Nemojte opet po forumu onako bzv.. :( > ps > Ja sve potvrde o slanju imam bez pečata kad mi kurir dođe na adresu. Oni tek u pošti udaraju pečat na druga dva primerka. Tamo ih i mere. A kurir je već nekoliko puta grešio ,napisao broj manje u broju pošiljke pa se isto izgubio i vratio nakon 3 meseca , slao mi dva paketa na pomešane adrese , srećom obe članice iz BG, našle se i razmenile pakete. Trajalo je ali sve srećno završeno, baš ovde na mk. I nikad nisam imala reči s članicama sve smo pregurale ljudski, korektno. :) Ok sve i da se izgubio. Ali Vi, ja, a verujem i ovde bilo ko ma koliko da mi je teško baš zbog vrednosti paketa, a i neke obaveze prema toj osobi bih smogla snage i obavila jedan poziv i rekla takva i takva situacija je, ne mogu i nemam vremena sada da vijam paket da li možeš da me sačekaš neko vreme pa ćemo rešiti. Uverena sam da bi Ivana pristala na to samo da je primila taj poziv. Zar ne?
2019 07 02
Bokte, parfem koji kosta kao jedna plata, necija i jedna i po...Ivana, razumela sam sve, znam da se paket vraca posiljaocu, samo, da sam ja na tvom mestu i da je zagubljen paket koji meni treba da stigne (ili koji sam ja poslala) trazila bih broj i Svetog Petra samo da ga nadjem. Nista te ne kosta da pozoves postu u Landolu, mozda i u forumu TRAZIM potrazis ima li clanica iz tog mesta, ako je manje kao sto sam skontala iz price, sigurno se zna neko sa nekim iz poste pa ce ti reci da li je iko trazio paket koji je tamo zaglavio.
2019 07 02
Zanimljivo sto je Lady pravila kolaz fotografije parfema.Ja obicno kad slikam i saljem u pp nekoliko dodatnih fotografija,slikam iz vise uglova bez pravljenja kolaza.Takodje slikani su na dve razlicite podloge a i to za funte mi je sumnjivo mada za te prve parfeme nije rekla da su iz Austrije cini mi se nego da ih jednostavno poseduje. Takodje ovakve kolaz fotografije ne mozes pretraziti na guglu da proveris da li slika vec postoji na netu sto je jedna od opcija na desni klik.
2019 07 02
> HMgadreroba: > Zanimljivo sto je Lady pravila kolaz fotografije parfema.Ja obicno kad slikam i saljem u pp nekoliko dodatnih fotografija,slikam iz vise uglova bez pravljenja kolaza.Takodje slikani su na dve razlicite podloge a i to za funte mi je sumnjivo mada za te prve parfeme nije rekla da su iz Austrije cini mi se nego da ih jednostavno poseduje. Takodje ovakve kolaz fotografije ne mozes pretraziti na guglu da proveris da li slika vec postoji na netu sto je jedna od opcija na desni klik. Da, upravo sam i ja proverila poreklo fotografija desnim klikom na sliku, copy link i paste na google images ,identicne postoje samo ove od LadyBlye.
2019 07 02
Da samo je zanimljivo da ispod cene pise sitnim slovima Tom Ford...Mislim moguce je da je slucajno cena ostala,vrv ima i Tom Forda,pa se u nekoj kesi,eto tako izmuljalo...
2019 07 02
> HMgadreroba: > Zanimljivo sto je Lady pravila kolaz fotografije parfema.Ja obicno kad slikam i saljem u pp nekoliko dodatnih fotografija,slikam iz vise uglova bez pravljenja kolaza.Takodje slikani su na dve razlicite podloge a i to za funte mi je sumnjivo mada za te prve parfeme nije rekla da su iz Austrije cini mi se nego da ih jednostavno poseduje. Takodje ovakve kolaz fotografije ne mozes pretraziti na guglu da proveris da li slika vec postoji na netu sto je jedna od opcija na desni klik. Pa to joj je valjda poslato i zagubljeno... Ako nema parfema nek traži svoju robu..
2019 07 02
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 70