Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> NinuNana2: > Ko zna koliko je ova Posmatračica ljudi prevarila pa im uterivala strah u kosti da ne smeju da je prijave. Sve lopov do lopova, a ovamo fine i poštene . Ja sam poštena živim blizu pošte😭
2019 07 02
> MiciZara: > > jovaniccca: > > Zar nisu poruke i njihovi dogovori dokaz? > Pa to i kažem ako ima potvrdu na kojoj piše roba i kozmetika npr to nije dokaz.. Ako ima poruku u kojoj joj ta Ledy je napisala 10.000 onda ok.. > Ovako mogu ja tebi npr za paket poklon tražiti 500e . > Bez dokza ti ništa ne mogu.. > Tebe uzeh samo za primer.. > Ako ima dokaze onda ok nek je prijavi.. > Nemam potrebu nikoga da branim.. > Ali tražiti pare nekome bez dokaza jeste iznuda... Ako Ivana ima dokaz onda nema potrebe da brine... > Svakako njenu robu neka traži... Pa neka me prijave za iznudu 😂 Opet kazem jedva cekam takve kao sto su one ..
2019 07 02
> MiciZara: > > NinuNana2: > > Ko zna koliko je ova Posmatračica ljudi prevarila pa im uterivala strah u kosti da ne smeju da je prijave. Sve lopov do lopova, a ovamo fine i poštene . > Ja sam poštena živim blizu pošte😭 Ko živi blizu pošte njemu se oprašta 😅
2019 07 02
> Ivana19999: > > jovaniccca: > > Zar nisu poruke i njihovi dogovori dokaz? > Ma vidis da su pristrasne i drugarice od doticne .. Ženska ja drugarica ničija nisam i briga me i za Ledy i za Sportter samo sam realna. A ti je tuži...
2019 07 02
Mudovilka ,osobetina ....kalastura .......cuh to sve jednom davno ... :') ... Ako zelis da ides inkognito ....moras da znas da treba da budes drugacija od svog originala ...Osim kod psihopata ,ne znam da je neko uspeo .
2019 07 02
> NinuNana2: > > MiciZara: > > > NinuNana2: > > > Ko zna koliko je ova Posmatračica ljudi prevarila pa im uterivala strah u kosti da ne smeju da je prijave. Sve lopov do lopova, a ovamo fine i poštene . > > Ja sam poštena živim blizu pošte😭 > Ko živi blizu pošte njemu se oprašta 😅 A tu je blizu i muzej Dositeja i Vuka😭🤣
2019 07 02
> MiciZara: > > NinuNana2: > > Ko zna koliko je ova Posmatračica ljudi prevarila pa im uterivala strah u kosti da ne smeju da je prijave. Sve lopov do lopova, a ovamo fine i poštene . > Ja sam poštena živim blizu pošte😭 Elem, kad smo kod poste i tog zagubljenog paketa. Pre nekoliko meseci sam imala problem gde mi je devojka u razmeni slala paket i u posti su joj automatski pogresno adresirali (to sam naknadno saznala). Posta je mene zvala i isporucili su mi paket, ali je proslo nekoliko dana. Dok se to nije desilo, pisala sam Spotteru i ona me je savetovala da odmah dam negativnu! Ne znam kako sad na jednom promena stava...
2019 07 02
> jovaniccca: > > MiciZara: > > > NinuNana2: > > > Ko zna koliko je ova Posmatračica ljudi prevarila pa im uterivala strah u kosti da ne smeju da je prijave. Sve lopov do lopova, a ovamo fine i poštene . > > Ja sam poštena živim blizu pošte😭 > Elem, kad smo kod poste i tog zagubljenog paketa. Pre nekoliko meseci sam imala problem gde mi je devojka u razmeni slala paket i u posti su joj automatski pogresno adresirali (to sam naknadno saznala). Posta je mene zvala i isporucili su mi paket, ali je proslo nekoliko dana. Dok se to nije desilo, pisala sam Spotteru i ona me je savetovala da odmah dam negativnu! Ne znam kako sad na jednom promena stava... Ma bre sve je slagala od prve nase poruke.. Vidi se iz aviona .. Vidis da spotter brani eminu, samo ispada smesna i ista kao ona
2019 07 02
> jovaniccca: > > MiciZara: > > > NinuNana2: > > > Ko zna koliko je ova Posmatračica ljudi prevarila pa im uterivala strah u kosti da ne smeju da je prijave. Sve lopov do lopova, a ovamo fine i poštene . > > Ja sam poštena živim blizu pošte😭 > Elem, kad smo kod poste i tog zagubljenog paketa. Pre nekoliko meseci sam imala problem gde mi je devojka u razmeni slala paket i u posti su joj automatski pogresno adresirali (to sam naknadno saznala). Posta je mene zvala i isporucili su mi paket, ali je proslo nekoliko dana. Dok se to nije desilo, pisala sam Spotteru i ona me je savetovala da odmah dam negativnu! Ne znam kako sad na jednom promena stava... Pa nek joj da negativnu.. A za tužbu, prijavu mora imati dokaz.. A taj papir iz pošte na kome piše garderoba ili kozmetika svakajo nije.. Da li me razumete? A 10.000 tražiti tek tako jeste iznuda.. Ako mala ima dokaz nek je tuži... Ali bojim se da Ledy već ima dokaze za iznudu.. Nije to samo odeš i prijaviš moraš i dokaze imati... Uz to paket joj je sama poslala nije joj ga ova otela... Opet kažem Ivani da traži svoje svakako..
2019 07 02
> MiciZara: > > jovaniccca: > > > MiciZara: > > > > NinuNana2: > > > > Ko zna koliko je ova Posmatračica ljudi prevarila pa im uterivala strah u kosti da ne smeju da je prijave. Sve lopov do lopova, a ovamo fine i poštene . > > > Ja sam poštena živim blizu pošte😭 > > Elem, kad smo kod poste i tog zagubljenog paketa. Pre nekoliko meseci sam imala problem gde mi je devojka u razmeni slala paket i u posti su joj automatski pogresno adresirali (to sam naknadno saznala). Posta je mene zvala i isporucili su mi paket, ali je proslo nekoliko dana. Dok se to nije desilo, pisala sam Spotteru i ona me je savetovala da odmah dam negativnu! Ne znam kako sad na jednom promena stava... > Pa nek joj da negativnu.. > A za tužbu, prijavu mora imati dokaz.. > A taj papir iz pošte na kome piše garderoba ili kozmetika svakajo nije.. Da li me razumete? > A 10.000 tražiti tek tako jeste iznuda.. > Ako mala ima dokaz nek je tuži... > Ali bojim se da Ledy već ima dokaze za iznudu.. > Nije to samo odeš i prijaviš moraš i dokaze imati... Uz to paket joj je sama poslala nije joj ga ova otela... > Opet kažem Ivani da traži svoje svakako.. Ma neka me tuziiii ljudiii, sve me stra’ sto bi se reklo.. OBRUKACU JE ZA CEO ZIVOT, pa neka se zali u FBI sto se mene tice, sve moje podatke ima, samo neka piciiiiii 🤣🤣🤣
2019 07 02
Ivana..odgovori mi u privatnu
2019 07 02
> moja.prodaja96: > Ivana..odgovori mi u privatnu Nista mi stiglo nije
2019 07 02
Molim samo jedno objašnjenje: 1. tačka: Ivanin paket vredan je 10 000 din (odeća+ polovna kozmetika , dosta stvari + stvari od neke devojke... ) . 2. tačka : Eminin paket vredan je 300 evra ( Orihinal Amouage i Chanel parfemi, novi ) + vraća Ivanine oštećene čizme. Razmena , paket za paket ? Unapred hvala na objašnjenju i molim Vas bez vređanja, nikog ne vređam, samo pitam da li je ovako tekla razmena ?
2019 07 02
> Ivana19999: > > MiciZara: > > > jovaniccca: > > > > MiciZara: > > > > > NinuNana2: > > > > > Ko zna koliko je ova Posmatračica ljudi prevarila pa im uterivala strah u kosti da ne smeju da je prijave. Sve lopov do lopova, a ovamo fine i poštene . > > > > Ja sam poštena živim blizu pošte😭 > > > Elem, kad smo kod poste i tog zagubljenog paketa. Pre nekoliko meseci sam imala problem gde mi je devojka u razmeni slala paket i u posti su joj automatski pogresno adresirali (to sam naknadno saznala). Posta je mene zvala i isporucili su mi paket, ali je proslo nekoliko dana. Dok se to nije desilo, pisala sam Spotteru i ona me je savetovala da odmah dam negativnu! Ne znam kako sad na jednom promena stava... > > Pa nek joj da negativnu.. > > A za tužbu, prijavu mora imati dokaz.. > > A taj papir iz pošte na kome piše garderoba ili kozmetika svakajo nije.. Da li me razumete? > > A 10.000 tražiti tek tako jeste iznuda.. > > Ako mala ima dokaz nek je tuži... > > Ali bojim se da Ledy već ima dokaze za iznudu.. > > Nije to samo odeš i prijaviš moraš i dokaze imati... Uz to paket joj je sama poslala nije joj ga ova otela... > > Opet kažem Ivani da traži svoje svakako.. > Ma neka me tuziiii ljudiii, sve me stra’ sto bi se reklo.. OBRUKACU JE ZA CEO ZIVOT, pa neka se zali u FBI sto se mene tice, sve moje podatke ima, samo neka piciiiiii 🤣🤣🤣 Ma što se mene tiče tuži i ti nju ako dokaz imaš.. Ja ti kažem kako jeste.. Dokaz nije papir tj potvrda od slanja paketa... A svoje svakako traži..
2019 07 02
Mici, mislim da su dokaz i poruke gde joj ona obecava da ce joj poslati parfeme u zamenu za krpice i sminku. To je prevara, obmana, kako vec. Uglavnom, ja sam vec nestrpljiva da saznam epilog cele price. 😂
2019 07 02
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 70