Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Esperansa: > Ja mislim da nista ovako necemo resiti. Sve smo imale dobru volju i nameru da pomognemo da se situacija iskristalise. Najbolje da njih dve to same rese kako znaju i umeju. Nemam vise zivaca, docekasmo jutro a nismo se pomerile sa mrtve tacke. Dok se Lady ne pojavi, mozemo ovako do prekosutra kao Ivkova slava :( Baš tako.. Ali pojaviće se ,verujem, rešite to na pp, lepo , nije potrebno živciranje nikom. Laku noć . :")
2019 07 02
> Maculi: > > HMgadreroba: > > Maculi mozda su u pitanju testeri pa joj se i isplatilo,evo na primer na kupindu ima za 4500 da se kupi coco shanel mademoiselle 100ml,a njoj ako donosi rodbina iz austrije verovatno nabavljaju i jeftinije.Osim u slucaju da je ipak prevara u pitanju i da ona takve parfeme nikada nije ni posedovala... > To su sve fejkovi tamo.To za 3000- 4500... Nigde veze s originalom. A čini mi se da je članica očekivala originale, ispravite me ako grešim.. Čak ni rodbina ne može da mi kupi original ispod 300 e i više.. verujte mi. Nema Amouage ispod ruke. A ni Chanel nije Chanel ako mu cena nije chanelovska. Decenijsko parfesko iskustvo.. Jedine srećnice smo mi koje ovde upecamo nešto originalno , ali polovno od pouzdanih prodavaca. Na ebay takođe može polovnjak da se nađe, ali ne i novo, upakovano. Probala sam ja .. ;) Da originale, jer je gospodja rekla da su originali.. I pristala na razmenu
2019 07 02
Ne znam Mici.Sve je moguce naravno,. Tebe i nju ne mogu nikako da poredim...Ali zena ovde trazi polovne sapune i rolonove,stalno prica o besparici,pa valjda jetrva zna da joj treba lova ili osnovna sredstav za zivot i hogijenu,a ne parfem od 150e???!!Nema mi logike jednostavno...
2019 07 02
> jelena2606: > Ne znam Mici.Sve je moguce naravno,. Tebe i nju ne mogu nikako da poredim...Ali zena ovde trazi polovne sapune i rolonove,stalno prica o besparici,pa valjda jetrva zna da joj treba lova ili osnovna sredstav za zivot i hogijenu,a ne parfem od 150e???!!Nema mi logike jednostavno... Razumem... Ali ženska meni se dešava da nemam 1000 din u novčaniku.. A mogu ti na pp poslati koliko vredan sat imam i da ga proveriš ima ime moje da sam vlasnik... I sliku njegiva može da se proveri da li je sa neta ili lično moja... Mogu slikati i nakit istog brenda dobijen na poklon.. To ne znači da mi u trenutku poklanjanja istog više ne bi više dobro došle pare ali jbg famlija mi je to poklonila... A ja kažem ti ni 1000 din nekad nemam jel ne znam sa parama... Nek Ivana traži tu njenu garderobu i završi priču... Od vrtenja teme u krug nema ništa.. A Ledy kad bude bila u mogućnosti valjda će se javiti njoj... Hajde da mislimo pozitivno...
2019 07 02
:o :o :o :o Kakav olos
2019 07 02
Opaaaa
2019 07 02
ZNALA SAM HVALA TI BOZEEE STO JE OVA GNJIDA OTKRIVENA
2019 07 02
GNJIDA JE I MUZU OBRISALA PROFIL I IMA STRANICU NA FB GDE PRODAJE PARFEME, NECE NA OVOME OSTATI, SVA TVOJA RODBINA I PRIJATELJI CELA GROCKA CE DA SAZNAJU KAKAV SI SMRAD I OLOS!
2019 07 02
.Kako znate da je to ona?
2019 07 02
Kako mi je drago zbog ovih clanica sto su je branile, sazaljevale i trazile opravdanja sto si ovo nasla
2019 07 02
Ja nisam sigurna da je ovo njena stranica, ali imamo dokaz da je slala slike sa neta i predstavljala ih kao svoje...
2019 07 02
> Piglet993: > Kako mi je drago zbog ovih clanica sto su je branile, sazaljevale i trazile opravdanja sto si ovo nasla Ovo sam cekala, PRAVDA je dostignuta..
2019 07 02
Malo mi je cudno da je ovo njena stranica jer ima dosta ovih pratilaca, ne mislim da vodi tako jaku stranicu s obzirom na njenu finansijsku situaciju.... A ima i vise ovih eminy luksuzni parfemi stranica, neverovatno mi je da je sve njeno... Ali mozda gresim Cinjenica je da je slala slike sa neta, u tome je razotkrivena i vise nema nikakve sumnje da je u pitanju bila prevara
2019 07 02
Ni ja ne verujem da je stranica njena, išla sam kod nje kući, znam gde živi, šta puši itd, tako da ne verujem da zarađuje neku opasnu lovu varajući sa parfemima, a i mislim da i ne deluje mi toliko inteligentni da moće dugo da vara, a da je ne nagaze, kao što si ti
2019 07 02
DD, posto izgleda najbolje poznajete clanicu ( i na forumu ste jedno vreme pokazivale da ste jako bliske), kakvo je Vase licno misljenje? Da li je Lady prevarant ili je ovo vise neki “ispad” ? Ja i dalje ne mogu da verujem da je sve planski i smisljeno odradjeno. Prosto mi se ne uklapa u “ psiholoski profil” doticne. Na stranu sto mi se u celoj ovoj prici vise toga nekako ne uklapa......
2019 07 02
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 70