Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Spotter: > Pazi kakav recnik upotrebljavas ,pravim screen shotove Alo prostakušo. Oladi... Jel ti jasno. Proverno je i lopurda nije poslala nikakav paket. SMIRUŠA!!!
2019 07 02
Ojacala si Ivana sa podrskom sto je ok ...u inboxu si me molila kao Boga da ti pomognem u tvojoj bespomocnosti .. Samo napred ,daleko ces dogurati ;)
2019 07 02
> Spotter: > Ojacala si Ivana sa podrskom sto je ok ...u inboxu si me molila kao Boga da ti pomognem u tvojoj bespomocnosti .. Samo napred ,daleko ces dogurati ;) Pa ja se ne stidim sto sam te MOLILA KAO BOGA TO JE TVOJA SRAMOTA NE MOJA ..
2019 07 02
> NinuNana2: > > Spotter: > > Pazi kakav recnik upotrebljavas ,pravim screen shotove > Alo prostakušo. Oladi... Jel ti jasno. Proverno je i lopurda nije poslala nikakav paket. SMIRUŠA!!! Pali Olga ....Ne nije mi jasno .Moraces da me posetis ili da ja dodjem u tvoje selo da mi objasnis . Ili bolje da JA TEBI nesto objasnim ... Smradu . 8-)
2019 07 02
10 000 je dužna ? :( Uhh... Nije malo. Pročitala sam da joj se izgubio paket u vrednosti 300 e, tj 36 000 din. Amouage i Chanel ? Pa to , ako je original može vredeti i više. U parfeme se razumem ali lično nemam Amouage, preskup mi je , kupim samo dekant po nekad. Razmena je bila ? Nekako mi tu nešto ne štima, nije kompatibilna razmena , ali ako je to bio vaš dogovor, nije na meni da procenjujem. Možda su testeri-oni su jeftini. Ako moje mišljenje vredi.. rekla bih da je nesporazum. Blokirala je možda ako je u bolnici i treba joj mir, , prima lekove.. ko zna.. Ako joj se ono stvarno desilo s bebom, sigurno je u bolnici .. ko zna šta još.. . Sigurno nije lepo ni prijatno, zna svako ko je to preživeo. Kao i Esperansa i još mnoge druge žene odavde , nekako verujem da će to rešiti. :) Da je ovo samo splet nesrećnih okolnosti. Čitam da ste i Vi Ivana fina i korektna osoba. :) Ja bih predložila da Vam vrati sve stvari , doda još nešto za Vaše izgubljeno vreme , nerviranje.. da nekako ublaži Vaša izneverena očekivanja. Drage volje ću Vam i ja nešto poslati , a znam da će i još neke devoke pomoći da se uspostavi mir i da pomognemo i Vama Ivana , a i Lady ako je u tako teškoj životnoj situaciji. Novac, na žalost trenutno ne mogu slati, ali se možemo na pp dogovoriti, imam mnogo toga neobjavljenog a možda bi želeli nešto od odeće, kozmetike... :) * Okamova oštrica- najjednostavnije rešenje je uvek i najbolje. Sačekajmo da joj bude bolje, mislim da sigurno nije ok ( nisam na pp s njom ,a vidim da nije na forumu), ali znam, osećam da će se uskoro javiti Vama na pp , sigurno neće ovde na ovoj temi ... i da ćete sve rešiti. :) Sarađivale smo i bila je izuzetno korektna. Ne verujem da čovek može da odglumi toliko puta, zaista bih se i ja razočarala ako grešim. ..:( Držim fige da sve bude ok i zaista se javite, rado ću učestvovati u pomoći. :) Neću se više mešati niti pisati. Ovo je dobronamerno.:)
2019 07 02
> Spotter: > Ojacala si Ivana sa podrskom sto je ok ...u inboxu si me molila kao Boga da ti pomognem u tvojoj bespomocnosti .. Samo napred ,daleko ces dogurati ;) I samo da znaš prostakušo... Proganja je je isto keivično delo. Pa kada bi se ovde par članica zainatulo fasovala bi ti dobru robiju. Poremećena osobo. Dozvoljavaš lopovluk onome ko ti glanca bulju...
2019 07 02
> Spotter: > > NinuNana2: > > > Spotter: > > > Pazi kakav recnik upotrebljavas ,pravim screen shotove > > Alo prostakušo. Oladi... Jel ti jasno. Proverno je i lopurda nije poslala nikakav paket. SMIRUŠA!!! > Pali Olga ....Ne nije mi jasno .Moraces da me posetis ili da ja dodjem u tvoje selo da mi objasnis . Ili bolje da JA TEBI nesto objasnim ... Smradu . 8-) Idi i dalje cvili i moli da budeš admin😂😂😂 a ovako ništa ne možeš... Ni admin ne obraća pažnju više na poremećene budale 🤣
2019 07 02
> Ivana19999: > > Spotter: > > Nisam ovde da te plasim ...sama sebi stvaras probleme i uplices se u kriminal > Nebitna si, ti i doticna ste kriminal, zelim da me prijavis ajde molim te.. Smesna si zaista, zao mi je ovih 20 min potrosenih na tebe.. Umislila si da si sila neka brate, to si mozda sa Eminu, za mene si nebitna posmatracica. Evo da te i ja pitam imaš li ikakav dokaz da ti ta Ledy dugije 10.000??? Ta potvrda o pošiljci koju imaš posle slanja paketa dotičnoj Ledy šta piše na njoj??? Kozmetika, čizme ili? Moraš imati dokaz da je vrednost paketa 10.000 uz to ti si joj svojevoljno poslala isti... Hoću reči ako sve dokaze imaš pravac mup ne čekaj više.. Ali bojim se da su joj njene drugarice već poslale kako iznosiš njene lične podatke i pljuješ je... Pritom objavljuješ poruku u kojoj joj tražiš novac... Čisto sumnjam da će ti se posle ovoga i javiti.. I ne branim je, nemam zašto i tebi sam rekla da to nije uredu.. Da treba da ti vrati tvoje.. Ali za sve što uradiš prijaviš moraš imati dokaz... Ti si mogla nama reći da je vrednost paketa i 900 e... A dokaz nije parče papira na kome piše kozmetika... I 10.000 koje tražiš jeste iznuda, sem ako za suprotno imaš dokaz... A to svakako nije papir koji dobijaš prilikom slanja na kome piše kozmezika ili roba... I kao što rekoh pravac sup samo bez dokaza nažalost bojim se da ti je đžaba... Dobro se raspitaj koje su ti mogućnosti, i opet kažem traži svoju robu...
2019 07 02
> Ivana19999: > > Spotter: > > Ojacala si Ivana sa podrskom sto je ok ...u inboxu si me molila kao Boga da ti pomognem u tvojoj bespomocnosti .. Samo napred ,daleko ces dogurati ;) > Pa ja se ne stidim sto sam te MOLILA KAO BOGA TO JE TVOJA SRAMOTA NE MOJA .. Ja ne pomazem iznudjivacicama novca . Pogotovo za DZ . Pogresna adresa . Plati pa se klati . Sve sto sam radila do sada bila je dobra volja i zelja da pomognem ali ne za ovo sto ti radis .
2019 07 02
'Ajde sto trazi 10.000 nego i preti jos .. Vidi Boga ti .Ocelicila se mala .
2019 07 02
> Spotter: > > Ivana19999: > > > Spotter: > > > Ojacala si Ivana sa podrskom sto je ok ...u inboxu si me molila kao Boga da ti pomognem u tvojoj bespomocnosti .. Samo napred ,daleko ces dogurati ;) > > Pa ja se ne stidim sto sam te MOLILA KAO BOGA TO JE TVOJA SRAMOTA NE MOJA .. > Ja ne pomazem iznudjivacicama novca . Pogotovo za DZ . Pogresna adresa . Plati pa se klati . Sve sto sam radila do sada bila je dobra volja i zelja da pomognem ali ne za ovo sto ti radis . NEBITNA SI
2019 07 02
> Spotter: > > Ivana19999: > > > Spotter: > > > Ojacala si Ivana sa podrskom sto je ok ...u inboxu si me molila kao Boga da ti pomognem u tvojoj bespomocnosti .. Samo napred ,daleko ces dogurati ;) > > Pa ja se ne stidim sto sam te MOLILA KAO BOGA TO JE TVOJA SRAMOTA NE MOJA .. > Ja ne pomazem iznudjivacicama novca . Pogotovo za DZ . Pogresna adresa . Plati pa se klati . Sve sto sam radila do sada bila je dobra volja i zelja da pomognem ali ne za ovo sto ti radis . Kod kurvi se uvek plaća...
2019 07 02
> NinuNana2: > > Spotter: > > > NinuNana2: > > > > Spotter: > > > > Pazi kakav recnik upotrebljavas ,pravim screen shotove > > > Alo prostakušo. Oladi... Jel ti jasno. Proverno je i lopurda nije poslala nikakav paket. SMIRUŠA!!! > > Pali Olga ....Ne nije mi jasno .Moraces da me posetis ili da ja dodjem u tvoje selo da mi objasnis . Ili bolje da JA TEBI nesto objasnim ... Smradu . 8-) > Idi i dalje cvili i moli da budeš admin😂😂😂 a ovako ništa ne možeš... Ni admin ne obraća pažnju više na poremećene budale 🤣 Olga ...pali .
2019 07 02
> Spotter: > 'Ajde sto trazi 10.000 nego i preti jos .. Vidi Boga ti .Ocelicila se mala . Aha mala je uvek celicna bila ;-)
2019 07 02
> NinuNana2: > > Spotter: > > > Ivana19999: > > > > Spotter: > > > > Ojacala si Ivana sa podrskom sto je ok ...u inboxu si me molila kao Boga da ti pomognem u tvojoj bespomocnosti .. Samo napred ,daleko ces dogurati ;) > > > Pa ja se ne stidim sto sam te MOLILA KAO BOGA TO JE TVOJA SRAMOTA NE MOJA .. > > Ja ne pomazem iznudjivacicama novca . Pogotovo za DZ . Pogresna adresa . Plati pa se klati . Sve sto sam radila do sada bila je dobra volja i zelja da pomognem ali ne za ovo sto ti radis . > Kod kurvi se uvek plaća... Na nivou si ...fantasticna si . Otkrij svoj identitet pre nego ja to uradim i to javno . Nemas petlju bre ,smradino
2019 07 02
1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 70