Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Esperansa: > Koliko Vam LadyBlye duguje novca za Vasu garderobu? Vi ste strpljivi i korektni, to je i ona rekla sa zaljenjem u prosloj temi. Ipak verujem da ce se javiti, shvatam i Vas problem ali strpite se jos malo, kada ste toliko cekali. Nemojte se blamirati , rekla Vam je jako lepo devojka svejezauzeto3, strpite se jos samo malo, ja zaista mislim da je LadyBlue u velikom problemu :( Ovo uopste ne lici na nju :( 10000 sve ukupno.. Uopste ne smatram ovo “blamiranjem”, zna se ko se ovde IZBLAMIRAO za ceo zivot. Dokle vise da cekam ? Godinu dana ? Vise mi je prekipelo, niti imam tolerancije niti razumevanja vise .. ionako ne vredi ni sto sam imala do sad prema njoj i sto sam ispala COVEK prema njoj..
2019 07 01
Nisam mislila bukvalno da se blamirate, nego da ne radite to po facebook-u i slicno o cemu ste pricali. Ufff velika je suma u pitanju, ja sam mislila da Vam platim ali to je za mene previse :(
2019 07 01
> Esperansa: > Nisam mislila bukvalno da se blamirate, nego da ne radite to po facebook-u i slicno o cemu ste pricali. Ufff velika je suma u pitanju, ja sam mislila da Vam platim ali to je za mene previse :( Nije mala suma uopste .. Ona je duzna da ispostuje mene, ne vi! Pokusajte da je kontaktirate ako ste ok s njom, uradicu ono sto sam naumila samo zato sto je NECOVEK! A svet je mali.. Obrukacu je za ceo zivot.. Da vidim hoce li joj pasti na pamet ikad vise da uradi ovo nekome! Mozda sam ja dala njoj poslednji novac, mozda sam uzajmila, mozda sam joj sve sto sam imala od kozmetike poslala za jebene parfeme.. kako je nije stid i sram !!!
2019 07 01
Sad bas gledam nema njenih tema uopste, sve je pobrisala.
2019 07 01
> MARIJANA832: > Sad bas gledam nema njenih tema uopste, sve je pobrisala. Pa nece da se vraca ocigledno
2019 07 01
Ja sam samo izasla dva puta u susret porodici za koju je trazila pomoc. Jednom u vidu garderobe jednom novcano , onako skromno da bi se skupile pare i kupile sandalice za devojku maturantkinju. Kroz forum sam stekla utisak da je pravedna , humana i da nije prevarant. Nista vise ne znam o njoj da bih je kontaktirala. Ako Vas prevari i ostane ovako obrukace se za novac koji je nece izvaditi u zivotu. Do tada cu se nadati da ce skupiti snagu i reci Vam pravu istinu. Eto, obavestite nas da znamo kako se zavrsilo :(
2019 07 01
> Ivana19999: > Zaista ne znam sta uraditi.. Nasla sam joj supruga na fejsu, pisao mu je moj suprug, ali nema odgovora.. Jedino da istampam njihove slike i da izlepim u njuhovom mestu sa natpisom PREVARANTI, i da objavim sve na fb da se deli, i da saljem njihovim prijateljima poruke.. Jedino mi to preostaje Kompromitujete sebe i spustate se jako nisko sa ovim sto radite i pisete . Kukate javno ,jaucete ,pretite ,trazite 10.000 koje pretpostavljam da necete dobiti. Tuzite je i dokazite da Vam duguje 10.000 rsd . Platite advokata i krenite sa slucajem ,od pricanja jednog te istog na forumu i trazenja utehe nema nista .
2019 07 01
> Spotter: > > Ivana19999: > > Zaista ne znam sta uraditi.. Nasla sam joj supruga na fejsu, pisao mu je moj suprug, ali nema odgovora.. Jedino da istampam njihove slike i da izlepim u njuhovom mestu sa natpisom PREVARANTI, i da objavim sve na fb da se deli, i da saljem njihovim prijateljima poruke.. Jedino mi to preostaje > Kompromitujete sebe i spustate se jako nisko sa ovim sto radite i pisete . Kukate javno ,jaucete ,pretite ,trazite 10.000 koje pretpostavljam da necete dobiti. Tuzite je i dokazite da Vam duguje 10.000 rsd . Platite advokata i krenite sa slucajem ,od pricanja jednog te istog na forumu i trazenja utehe nema nista . Jel ti imas neki problem mozda sa mnom? Vidi se da branis doticnu, zar ne rece da se iskljucujes iz teme ?
2019 07 01
Nemam ja sa TOBOM problem , ti imas problem sa samom sobom . Ja cu da branim ko mi se brani ,posle tvog nastupa od pocetka ,tebe necu sigurno . Ja se iskljucujem kada ja to hocu . Sad sam tu ,sad me nema . Kontas ?
2019 07 01
> Spotter: > Nemam ja sa TOBOM problem , ti imas problem sa samom sobom . Ja cu da branim ko mi se brani ,posle tvog nastupa od pocetka ,tebe necu sigurno . Ja se iskljucujem kada ja to hocu . Sad sam tu ,sad me nema . Kontas ? Takvi kao ti i ne zelim da me brane veruj mi.. Dok podrzavate ovakve kao sto je Emina svaki dan ce se prevaranti razmnozavati.. Ljudski sam te zamolila za pomoc ti si odbila.. Upstalom ne znam sta si umislila da si ? Zasto bi mene trebalo tvoje misljenje da zanima? TRAZIM SVOJE, NISTA DRUGO. Hvala na saslusanju
2019 07 01
Tvojih 10.000 nije ,bavis se iznudom novca sto je jako kaznjivo
2019 07 01
> Spotter: > Tvojih 10.000 nije ,bavis se iznudom novca sto je jako kaznjivo Sram te bilo! A sta trebam da uzmem svoje stvari nazad posle mesec i nesto dana ??? Smesna si zaista, to sto se lizes sa doticnom to je tvoj problem, ne zalazim u to opet kazem TRAZIM SVOJE ! A ocigledno je da si na strani prevaranta, tako da ne znam uopste sto trosim vreme na tebe trenutno..
2019 07 02
Kakvom saslusanju .Ti bi trebala da budes saslusana u policiji jer iznudjujes 10.000 ,a neces svoj paket nazad .
2019 07 02
Tvojih nije 10.000
2019 07 02
Pazi kakav recnik upotrebljavas ,pravim screen shotove
2019 07 02
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 70