Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ladalu, mislim da,, na kraju krajeva, nije više reč ni o paketu ni o malo kozmetike i krpica, koliko o lažnom moralu i licemerju, o odvratnom ponašanju još dok su komunicirale oko realizacije i jpš ovo na kraju
2019 07 01
Nego, jel ima neko recept za ovaj odmor duše i tela, ave me živo boli , spavam brzo svaku noć i ustajem rano
2019 07 01
Jako mi je zao sto se radi o clanici LadyBlye. Ne slazem se da je svesno prevarila Ivanu jer je u startu bila zabrinuta i trazila je paket koji se izgubio. Ne deluje mi kao osoba koja je bas toliko drska i bezobrazno planirala prevaru. Ja sam poslala pomoc toj ugrozenoj porodici tezak 18, 5 kg ona nije znala sta je u njemu. Niti se bilo koja stvar a bilo je i sa etiketama nasla u daljoj prodaji. Takodje smo joj nudile gratis stvari za devojku, uljudno se zahvaljivala i nije htela da uzme jer se dobilo ono sto je mislila da je zadovoljavajuce. Propratite temu, clanice su davale na poklon i nakit i sminku i haljine, da je prevarant uzela bi zasto da ne? Samo molim za malo strpljenja vidim da je zena u teskom psihickom stanju, izgubila je bebu :( P.S. bila sam na moru i tek sada citam i ne verujem sta se desava. Ivana, ja zaista smatram da neces biti ostecena, ukoliko se to dogodi bicu veoma razocarana.
2019 07 01
Ne mogu da nadjem lanice, to je bilo pre vise od mesec dana, ali ima dosta clanica koje su ispratile tu temu. LadyBlye se jako nasekirala oko tog paketa, trazila je pomoc od clanica, trcala po posti i MUP-u iako je imala rizicnu trudnocu. X puta je naglasila da clanica Ivana ne sme biti ostecena. Sama je odmah otvorila temu cim se desio problem. Ne bi ona svoj obraz dala sigurna sam zbog krpica. Nisam sigurna da je izgubila bebu, neko je to spomenuo ako je tacno, nije ni cudo od tolikog stresa. Vreme ce pokazati sta ce se desiti, nadam se da ce se na kraju ipak zavrsiti na obostrano zadovoljstvo. Spotter sigurno ne bi bila ostra i zamolila clanice da je ostave na miru i povrati od stresa i soka.
2019 07 01
> Esperansa: > Jako mi je zao sto se radi o clanici LadyBlye. Ne slazem se da je svesno prevarila Ivanu jer je u startu bila zabrinuta i trazila je paket koji se izgubio. Ne deluje mi kao osoba koja je bas toliko drska i bezobrazno planirala prevaru. Ja sam poslala pomoc toj ugrozenoj porodici tezak 18, 5 kg ona nije znala sta je u njemu. Niti se bilo koja stvar a bilo je i sa etiketama nasla u daljoj prodaji. Takodje smo joj nudile gratis stvari za devojku, uljudno se zahvaljivala i nije htela da uzme jer se dobilo ono sto je mislila da je zadovoljavajuce. Propratite temu, clanice su davale na poklon i nakit i sminku i haljine, da je prevarant uzela bi zasto da ne? Samo molim za malo strpljenja vidim da je zena u teskom psihickom stanju, izgubila je bebu :( P.S. bila sam na moru i tek sada citam i ne verujem sta se desava. Ivana, ja zaista smatram da neces biti ostecena, ukoliko se to dogodi bicu veoma razocarana. Nista od toga ne mogu da razumem, jer me je slagala za sve sto je rekla.. Ako je stvarno bebu izgubila, zao mi je mnogo.. Ali ona je meni posle pobacaja javila da salje paket 21/22 juna.. Znaci znala je sta joj se desilo, i dalje je tvrdila da salje paket.. Nadam se da si procitala x puta sam napisala, kad je dan za slanje dosao GOSPODJA ME JE BLOKIRALA. Nije se udostojila da mi pusti poruku i da odlozi slanje.. Sve je LAZ bila.. Ionako je posle mesec dana mog cekanja na parfeme izjavila da ona smatra da treba moje stvari da mi vrati a ne parfeme, jer se njen paket nije pojavio.. Ja zaista ne zelim svoje stvari nazad, mogla je i odmah da mi vrati a ne mesec dana da cekam!
2019 07 01
Ako je vec preživela sve to, onda nije trebala ni da se javlja ni da obecava da ce poslati pakete 21/22 juna kad vec, a ako je vec obecala onda nije trebala da pogazi rec po drugi put uz izgovor da ONA smatra da ne treba da ih salje. To je apsolutno neozbiljno i dovodi u pitanje svaki njen postupak i reč, zato joj niko ne veruje i zato mislimo da je sve laz
2019 07 01
Ivana, kao sto rekoh ako se situacija ne razresi na obostrano zadovoljstvo bicu jako razocarana. Ne znam sta drugo da kazem, LadyBlye vazi za izuzetno korektnu osobu, bas bi mi bilo zao da se to lepo misljenje o njoj srusi kod dosta clanica :(
2019 07 01
Zaista ne znam sta uraditi.. Nasla sam joj supruga na fejsu, pisao mu je moj suprug, ali nema odgovora.. Jedino da istampam njihove slike i da izlepim u njuhovom mestu sa natpisom PREVARANTI, i da objavim sve na fb da se deli, i da saljem njihovim prijateljima poruke.. Jedino mi to preostaje
2019 07 01
> Ivana19999: > Zaista ne znam sta uraditi.. Nasla sam joj supruga na fejsu, pisao mu je moj suprug, ali nema odgovora.. Jedino da istampam njihove slike i da izlepim u njuhovom mestu sa natpisom PREVARANTI, i da objavim sve na fb da se deli, i da saljem njihovim prijateljima poruke.. Jedino mi to preostaje Ivana, to će možda vama dati trenutno zadovoljstvo ali se problem neće rešiti na žalost. Dok se ona ne javi, ništa se neće desiti. 😭😭😭
2019 07 01
> AppleRed: > > Ivana19999: > > Zaista ne znam sta uraditi.. Nasla sam joj supruga na fejsu, pisao mu je moj suprug, ali nema odgovora.. Jedino da istampam njihove slike i da izlepim u njuhovom mestu sa natpisom PREVARANTI, i da objavim sve na fb da se deli, i da saljem njihovim prijateljima poruke.. Jedino mi to preostaje > Ivana, to će možda vama dati trenutno zadovoljstvo ali se problem neće rešiti na žalost. Dok se ona ne javi, ništa se neće desiti. 😭😭😭 Ona se svakako ne javlja.. Niti ce se javiti
2019 07 01
> Ivana19999: > Zaista ne znam sta uraditi.. Nasla sam joj supruga na fejsu, pisao mu je moj suprug, ali nema odgovora.. Jedino da istampam njihove slike i da izlepim u njuhovom mestu sa natpisom PREVARANTI, i da objavim sve na fb da se deli, i da saljem njihovim prijateljima poruke.. Jedino mi to preostaje To je jako ruzno.. Videla sam da su Vam clanice to predlagale. Ako joj se desilo to sto joj se desilo, bilo bi jako gresno uraditi tako nesto. Nisam ni na cijoj strani, ali neka Vasa dusa ostane cista i neuprljana. Nemojte je gresiti nekim ulicarskim postupcima. Dajte vremenu vremena, ne verujem da ce ona odustati od sajta tako lako, samo mudro. 😑 Pozz
2019 07 01
> svejezauzeto3: > > Ivana19999: > > Zaista ne znam sta uraditi.. Nasla sam joj supruga na fejsu, pisao mu je moj suprug, ali nema odgovora.. Jedino da istampam njihove slike i da izlepim u njuhovom mestu sa natpisom PREVARANTI, i da objavim sve na fb da se deli, i da saljem njihovim prijateljima poruke.. Jedino mi to preostaje > To je jako ruzno.. Videla sam da su Vam clanice to predlagale. Ako joj se desilo to sto joj se desilo, bilo bi jako gresno uraditi tako nesto. Nisam ni na cijoj strani, ali neka Vasa dusa ostane cista i neuprljana. Nemojte je gresiti nekim ulicarskim postupcima. Dajte vremenu vremena, ne verujem da ce ona odustati od sajta tako lako, samo mudro. 😑 Pozz Ne znam da l bi tako razmisljali da se vama ovo desi? Dovoljno sam strpljenja i tolerancije imala.. Jel pita mene neko jel imam problem neki u zivotu ? Najbolje da ovako ostane i da ona zadrzi moje stvari, bez da se slucajno njen dusevni mir ne poremeti.
2019 07 01
> Ivana19999: > > svejezauzeto3: > > > Ivana19999: > > > Zaista ne znam sta uraditi.. Nasla sam joj supruga na fejsu, pisao mu je moj suprug, ali nema odgovora.. Jedino da istampam njihove slike i da izlepim u njuhovom mestu sa natpisom PREVARANTI, i da objavim sve na fb da se deli, i da saljem njihovim prijateljima poruke.. Jedino mi to preostaje > > To je jako ruzno.. Videla sam da su Vam clanice to predlagale. Ako joj se desilo to sto joj se desilo, bilo bi jako gresno uraditi tako nesto. Nisam ni na cijoj strani, ali neka Vasa dusa ostane cista i neuprljana. Nemojte je gresiti nekim ulicarskim postupcima. Dajte vremenu vremena, ne verujem da ce ona odustati od sajta tako lako, samo mudro. 😑 Pozz > Ne znam da l bi tako razmisljali da se vama ovo desi? Dovoljno sam strpljenja i tolerancije imala.. Jel pita mene neko jel imam problem neki u zivotu ? Najbolje da ovako ostane i da ona zadrzi moje stvari, bez da se slucajno njen dusevni mir ne poremeti. Ma ne kazem... Samo mislim da postoji lepsi nacin... Vama Vase mora biti namireno.. Da li clanice imaju neki savet, neka se oglase, nemoguce da se resenje ne moze naci. .
2019 07 01
> svejezauzeto3: > > Ivana19999: > > > svejezauzeto3: > > > > Ivana19999: > > > > Zaista ne znam sta uraditi.. Nasla sam joj supruga na fejsu, pisao mu je moj suprug, ali nema odgovora.. Jedino da istampam njihove slike i da izlepim u njuhovom mestu sa natpisom PREVARANTI, i da objavim sve na fb da se deli, i da saljem njihovim prijateljima poruke.. Jedino mi to preostaje > > > To je jako ruzno.. Videla sam da su Vam clanice to predlagale. Ako joj se desilo to sto joj se desilo, bilo bi jako gresno uraditi tako nesto. Nisam ni na cijoj strani, ali neka Vasa dusa ostane cista i neuprljana. Nemojte je gresiti nekim ulicarskim postupcima. Dajte vremenu vremena, ne verujem da ce ona odustati od sajta tako lako, samo mudro. 😑 Pozz > > Ne znam da l bi tako razmisljali da se vama ovo desi? Dovoljno sam strpljenja i tolerancije imala.. Jel pita mene neko jel imam problem neki u zivotu ? Najbolje da ovako ostane i da ona zadrzi moje stvari, bez da se slucajno njen dusevni mir ne poremeti. > Ma ne kazem... Samo mislim da postoji lepsi nacin... Vama Vase mora biti namireno.. Da li clanice imaju neki savet, neka se oglase, nemoguce da se resenje ne moze naci. . Najgore je sto se ona uopste ne oglasava, ja ne vidim drugi nacin
2019 07 01
Koliko Vam LadyBlye duguje novca za Vasu garderobu? Vi ste strpljivi i korektni, to je i ona rekla sa zaljenjem u prosloj temi. Ipak verujem da ce se javiti, shvatam i Vas problem ali strpite se jos malo, kada ste toliko cekali. Nemojte se blamirati , rekla Vam je jako lepo devojka svejezauzeto3, strpite se jos samo malo, ja zaista mislim da je LadyBlye u velikom problemu :( Ovo uopste ne lici na nju :(
2019 07 01
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 70