Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Gabi i Debela,malo je reći da Vas obožavam,prepisujem Vas svaki dan 3 puta na 8 sati:))))))
2019 06 30
> plava16: > Gabi i Debela,malo je reći da Vas obožavam,prepisujem Vas svaki dan 3 puta na 8 sati:)))))) :* :D
2019 06 30
> MlleSanja: > > Debela_devojka: > > Ma, ovaj forum je postao psihijatrijski kauč. > Pa da zalegnem 😁 > U pravu si. Ja sam posle tebe... 😭
2019 06 30
> NinuNana2: > Ja sam Lady nazvala, mislim, crvenokarminušom zbog njene prošle slike na profilu. Eto 😅 Tako je kumooo, da ne bude posle da sam ja kumovala :D :D
2019 06 30
> NinuNana2: > Ja sam Lady nazvala, mislim, crvenokarminušom zbog njene prošle slike na profilu. Eto 😅 Kumice može li nadimak i za mene? Uzmi u obzir moju dijagnozu, krvnu sliku i klimaks🤣😭
2019 06 30
> Debela_devojka: > Ma, ovaj forum je postao psihijatrijski kauč. Leče se kompleksi, patološki slučajevi, zarđali mozgovi, samo ne radi dobro ono zbog čega smo svi tu. Sajt broji hiljade članica, svaki dan bar njih 100 ima temperaturu, neko blizak im napusti ovaj svet, razboli im se dete, posvađaji se sa mužem,ispeku se na peglu, saznaju da im je dečko gej... pa ipak, spakuju paket, pošalju, uplate novac, odu na lično preuzimanje, jer ovo je vrsta posla, ostvaruje se određeni profit, a na svakom poslu i gazdu i klijente i mušterije i kolege zabole đoka da li je radnica dobila, pa je boli, da li se napila prethodno veče, da li joj je dete palo u vrtiću...da se razumemo. Koliko volim ovaj izraz "zabole đoka", i sama ga vrlo često koristim 😄😄
2019 06 30
> MiciZara: > > NinuNana2: > > Ja sam Lady nazvala, mislim, crvenokarminušom zbog njene prošle slike na profilu. Eto 😅 > Kumice može li nadimak i za mene? > Uzmi u obzir moju dijagnozu, krvnu sliku i klimaks🤣😭 x-) x-) x-)
2019 06 30
Meni jos uvek doticna nije odgovorila.. E Ivana mozes da se oprostis od para i parfema.. Tragedija.. Da nije tuzno bilo bi smesno svega mi
2019 06 30
Ivana,zaista saosećam s tobom.
2019 06 30
> plava16: > Ivana,zaista saosećam s tobom. Jos je rano da izjavljujemo saucesce zbog parfema. Nije kraj kad kaze Ivana vec kad to bude rekla Emina. Onda cemo znati da li je vreme za plakanje i ko ce da place.
2019 06 30
Da li možete da saznate sa kim zivi? Ko su joj prijatelji? Da probate preko njih
2019 06 30
> moja.prodaja96: > Da li možete da saznate sa kim zivi? Ko su joj prijatelji? Da probate preko njih Mislim da sa suprugom zivi samo
2019 06 30
Ivana ja da sam na vasem mestu podnela bih krivicnu prijavu protiv nje. Ipak nije mali iznos u pitanju,ko zna koliko je njih osteceno pa izmanipulisano da odustanu od isterivanja pravde(ne mislim konkretno na ovaj slucaj nego uopsteno) ili nisu bili dovoljno upuceni u to kako mogu da nadoknade svoje gubitke oslanjajuci se na zakon.Vase je da podnesete prijavu a nakon toga javni tuzilac je goni po sluzbenoj duznosti jer je iznos veci od 15 000 u pitanju (za manje iznose ide po privatnoj tuzbi ukoliko se osteceni odluce na to). Imate rok za podnosenje tri meseca od dana kada ste prevareni.
2019 06 30
> HMgadreroba: > Ivana ja da sam na vasem mestu podnela bih krivicnu prijavu protiv nje. Ipak nije mali iznos u pitanju,ko zna koliko je njih osteceno pa izmanipulisano da odustanu od isterivanja pravde(ne mislim konkretno na ovaj slucaj nego uopsteno) ili nisu bili dovoljno upuceni u to kako mogu da nadoknade svoje gubitke oslanjajuci se na zakon.Vase je da podnesete prijavu a nakon toga javni tuzilac je goni po sluzbenoj duznosti jer je iznos veci od 15 000 u pitanju (za manje iznose ide po privatnoj tuzbi ukoliko se osteceni odluce na to). Imate rok za podnosenje tri meseca od dana kada ste prevareni. Izgleda da cu da podnesem.. Nego me zanima dal ce da reaguju, jer sam joj slala predmete nije samo novac ..
2019 06 30
> GabiProdaja: > > plava16: > > Ivana,zaista saosećam s tobom. > Jos je rano da izjavljujemo saucesce zbog parfema. Nije kraj kad kaze Ivana vec kad to bude rekla Emina. Onda cemo znati da li je vreme za plakanje i ko ce da place. hahahaha nisam tako mislila,ali nema veze. Ja sam i ranije pisala o klanovima na krpicama.Odustala sam od bilo kakvih prepucavanja.Svakom svoje,a sve dođe na naplatu kad tad.Jest da do tad nećemo mrdati:))))
2019 06 30
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 70