Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Debela_devojka: > Ova situacija= Šredingerova mačka :D 😂😂😂😂
2019 06 29
Nje nema uopste da se oglasi, najgore mi je sto ne znam na cemu sam
2019 06 29
> Piglet993: > Pa ako ovo moze ovako i na ovome da ostane, hajde onda svi da zaradjujemo na taj nacin, najlakse je, uzmem 300 € i nikome ne odgovaram, ako me neko nesto pita samo kazem ne uznemiravajte me, imala sam rizicnu trudnocu, odmaram dusu i telo Pa nije samo to, gde je tu razumevanje ;) zena pored rizicne trudnoce, koliko sam bar ja ispratila, ima problem sa stitnom zlezdom, ima troskove oko lekova, ratu za kredit, usla joj voda u predsoblje, crko joj TV, bila zrtva teskog fizickog nasilja, tu je i neplaceni rad na sajtu i upozoravanja na multije i nepravilnosti, nazivali su je pogrdnim imenima kao karminusa i dijareja, sudija... bilo uvreda i stresova ihahaj , pa svekrvi otkazao bubreg, pa briga o siromasnim devojcicama (evo iz Ivaninog paketa im je vec po nesto poklonila), pa jurcanje po posti i driblanje od upravnice zbog cega joj je pozlilo pa zavrsila kod lekara, pa sad spontani i fizicki i dusevni bol, pa paket bez PE nekim cudom zavrsio u Landolu selu koje nema postu i tamo neko nekako treba da ga pronadje i vrati njoj na adresu.... Ljudiiii, sto je mnogo, mnogo je.....
2019 06 29
> GabiProdaja: > > Piglet993: > > Pa ako ovo moze ovako i na ovome da ostane, hajde onda svi da zaradjujemo na taj nacin, najlakse je, uzmem 300 € i nikome ne odgovaram, ako me neko nesto pita samo kazem ne uznemiravajte me, imala sam rizicnu trudnocu, odmaram dusu i telo > Pa nije samo to, gde je tu razumevanje ;) zena pored rizicne trudnoce, koliko sam bar ja ispratila, ima problem sa stitnom zlezdom, ima troskove oko lekova, ratu za kredit, usla joj voda u predsoblje, crko joj TV, bila zrtva teskog fizickog nasilja, tu je i neplaceni rad na sajtu i upozoravanja na multije i nepravilnosti, nazivali su je pogrdnim imenima kao karminusa i dijareja, sudija... bilo uvreda i stresova ihahaj , pa svekrvi otkazao bubreg, pa briga o siromasnim devojcicama (evo iz Ivaninog paketa im je vec po nesto poklonila), pa jurcanje po posti i driblanje od upravnice zbog cega joj je pozlilo pa zavrsila kod lekara, pa sad spontani i fizicki i dusevni bol, pa paket bez PE nekim cudom zavrsio u Landolu selu koje nema postu i tamo neko nekako treba da ga pronadje i vrati njoj na adresu.... > Ljudiiii, sto je mnogo, mnogo je..... Joj, kako popamti sve ovo😂😂😂
2019 06 29
Zene imam potrebu da vam se zahvalim, hvala vam na podrsci koju mi pruzate, sto prozivljavate na nekin nacin sve ovo sa mnom.. Kad god vam neka usluga ili podrska treba slobodno javite pomocicu uvek ukoliko je u mojoj moci ❤️
2019 06 29
> NinuNana2: > > MlleSanja: > > Kad smo vec kod Spotter, sta ona kaze? > Pa rekla je svima da se Lady ostavi na miru jer oporavlja dušu i telo i da od paketa nema ništa! Pretpostavimo da nije znala celu situaciju, sada zna. Bilo bi lepo da se oglasi.
2019 06 29
Hahahahaha , Gabi, umirem XD
2019 06 29
> irenasara: > > GabiProdaja: > > > Piglet993: > > > Pa ako ovo moze ovako i na ovome da ostane, hajde onda svi da zaradjujemo na taj nacin, najlakse je, uzmem 300 € i nikome ne odgovaram, ako me neko nesto pita samo kazem ne uznemiravajte me, imala sam rizicnu trudnocu, odmaram dusu i telo > > Pa nije samo to, gde je tu razumevanje ;) zena pored rizicne trudnoce, koliko sam bar ja ispratila, ima problem sa stitnom zlezdom, ima troskove oko lekova, ratu za kredit, usla joj voda u predsoblje, crko joj TV, bila zrtva teskog fizickog nasilja, tu je i neplaceni rad na sajtu i upozoravanja na multije i nepravilnosti, nazivali su je pogrdnim imenima kao karminusa i dijareja, sudija... bilo uvreda i stresova ihahaj , pa svekrvi otkazao bubreg, pa briga o siromasnim devojcicama (evo iz Ivaninog paketa im je vec po nesto poklonila), pa jurcanje po posti i driblanje od upravnice zbog cega joj je pozlilo pa zavrsila kod lekara, pa sad spontani i fizicki i dusevni bol, pa paket bez PE nekim cudom zavrsio u Landolu selu koje nema postu i tamo neko nekako treba da ga pronadje i vrati njoj na adresu.... > > Ljudiiii, sto je mnogo, mnogo je..... > Joj, kako popamti sve ovo😂😂😂 Hahaha, verovatno ima toga jos, ovoliko sam ja zapamtila za tri meseca koliko sam ovde i aktivna.
2019 06 29
Ima Gabi :D
2019 06 29
> GabiProdaja: > > Piglet993: > > Pa ako ovo moze ovako i na ovome da ostane, hajde onda svi da zaradjujemo na taj nacin, najlakse je, uzmem 300 € i nikome ne odgovaram, ako me neko nesto pita samo kazem ne uznemiravajte me, imala sam rizicnu trudnocu, odmaram dusu i telo > Pa nije samo to, gde je tu razumevanje ;) zena pored rizicne trudnoce, koliko sam bar ja ispratila, ima problem sa stitnom zlezdom, ima troskove oko lekova, ratu za kredit, usla joj voda u predsoblje, crko joj TV, bila zrtva teskog fizickog nasilja, tu je i neplaceni rad na sajtu i upozoravanja na multije i nepravilnosti, nazivali su je pogrdnim imenima kao karminusa i dijareja, sudija... bilo uvreda i stresova ihahaj , pa svekrvi otkazao bubreg, pa briga o siromasnim devojcicama (evo iz Ivaninog paketa im je vec po nesto poklonila), pa jurcanje po posti i driblanje od upravnice zbog cega joj je pozlilo pa zavrsila kod lekara, pa sad spontani i fizicki i dusevni bol, pa paket bez PE nekim cudom zavrsio u Landolu selu koje nema postu i tamo neko nekako treba da ga pronadje i vrati njoj na adresu.... > Ljudiiii, sto je mnogo, mnogo je..... Jao boze al sam se ismejala sad, mene je to podsetilo na jednu clanicu sa preko 300 pozitivnih utisaka koja me je prevarila, i nije mi poslala paket, a izgovor je bio da su joj odsekli struju i telefon pa nije mogla da posalje paket (ko da to ima neke veze), ali zato je imala internet da se prepucava sa mnom za sve pare 😂😂
2019 06 29
Nije jasna jedna stvar. Svi smo manje vise upoznati sa njenom "situacijom", tuznom pricom, neverovatnim stvarima koje joj se dogadjaju itd, zasto je i dalje nema da bar u 2-3 recenice objasni i kaze svoju stranu price? Ako vec znamo sve od zacetka njene licnosti do danas, zasto nam sada uskracuje pravo da cujemo i nju, a ne da vrtimo istu pricu na 20+ strana? Verujem da prati temu sa nekog profila, ja ne bih mogla da se ne oglasim, posebno ako sam sigurna da sam ispravna, sto ona, ocigledno nije. Otvorila je onu temu, dobila sazaljenje, nudili su i pomoc da Ivani nadoknade stetu samo da se ona ne potresa, pa zasto sada ne napise nesto bar u znak zahvalnosti svoj podrsci koju je tamo dobila. Zar da prodas obraz za kesu kozmetike, neshvatljivo je potpuno. Zalosno je ako je stvarno imala spontani, ne znam ni u kom je mesecu bila, stresno je i nije lako, ali njoj je ovaj sajt i forum bio druga kuca, cudno je da ne podeli tu vest sa clanicama? Kazacete da je to intima, ok, slazem se, ali ona je vec svu svoju intimu podelila ovde, zasto ne bi napisala bilo sta na ovu temu?
2019 06 29
> irenasara: > Nije jasna jedna stvar. Svi smo manje vise upoznati sa njenom "situacijom", tuznom pricom, neverovatnim stvarima koje joj se dogadjaju itd, zasto je i dalje nema da bar u 2-3 recenice objasni i kaze svoju stranu price? > Ako vec znamo sve od zacetka njene licnosti do danas, zasto nam sada uskracuje pravo da cujemo i nju, a ne da vrtimo istu pricu na 20+ strana? > Verujem da prati temu sa nekog profila, ja ne bih mogla da se ne oglasim, posebno ako sam sigurna da sam ispravna, sto ona, ocigledno nije. > Otvorila je onu temu, dobila sazaljenje, nudili su i pomoc da Ivani nadoknade stetu samo da se ona ne potresa, pa zasto sada ne napise nesto bar u znak zahvalnosti svoj podrsci koju je tamo dobila. Zar da prodas obraz za kesu kozmetike, neshvatljivo je potpuno. > Zalosno je ako je stvarno imala spontani, ne znam ni u kom je mesecu bila, stresno je i nije lako, ali njoj je ovaj sajt i forum bio druga kuca, cudno je da ne podeli tu vest sa clanicama? Kazacete da je to intima, ok, slazem se, ali ona je vec svu svoju intimu podelila ovde, zasto ne bi napisala bilo sta na ovu temu? Ma bre PREVARILA ME JE, opravdanja NEMA.. Pomiricu se sa tim da sam izgubila.. Ne zelim ni vas vise da zamaram ni sebe.. Sramota da je bude godina njenih, mogu sa 19 godine da joj drzim casove kulture i ponasanja.. Ja se osiromasiti necu, ali njoj ce zauvek obraz okaljan da bude.
2019 06 29
Nema opravdanja, naravno, i zalosno je sto si joj verovala, a jos vise bila toliko strpljiva, koliko god da zvuci kao fraza, bar ces izvuci neku pouku iz ovoga, mlada si, sretaces u zivotu mnogo takvih ljudi, neka ovo bude najgore iskustvo koje si imala. Zaradices i za parfeme i za garderobu, a ona ce i dalje da kamci od drugih sta moze i gde moze. Ona najbolje zna sta je istina i ako moze tako da zivi, da laze i vara ljude, njoj na cast.
2019 06 29
> irenasara: > Nema opravdanja, naravno, i zalosno je sto si joj verovala, a jos vise bila toliko strpljiva, koliko god da zvuci kao fraza, bar ces izvuci neku pouku iz ovoga, mlada si, sretaces u zivotu mnogo takvih ljudi, neka ovo bude najgore iskustvo koje si imala. Zaradices i za parfeme i za garderobu, a ona ce i dalje da kamci od drugih sta moze i gde moze. Ona najbolje zna sta je istina i ako moze tako da zivi, da laze i vara ljude, njoj na cast. Tako je, iz svega se neka pouka izvuce.. Naravno da hocu, ona ce zauvek ukaljan obraz da ima.. Hvala vam na podrsci ❤️
2019 06 29
Tema moze da se prati i čitaju postovi iako niste ulogovani, samo ne može komentar, normalno.
2019 06 29
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 70