Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Nije bitan samo novac nego i vrednost za koju ste osteceni. Vi navedite sve u prijavi(i novac i vrednost stvari i postarine koje ste platili) ona moze biti optuzena za prisvajanje tudjih stvari zarad sticanja licne dobiti na vasu stetu. Te stvari svakako ne pripadaju njoj jer nije ispunila svoju obavezu prema vama i ukoliko to ne moze da dokaze bice optuzena za prevaru. Primera radi da pronadjete nesto na ulici sto vam ne pripada na pr telefon/novcanik itd vi ste duzni da prijavite da ste to pronasli,u suprotnom ukoliko se dokaze da ste to prisvojili zarad licne koristi mozete da budete optuzeni za utaju. Ovo je malo drugacija prica ali svakako zakon je na vasoj strani ukoliko se dokaze da ima elemenata prevare sa njene strane.
2019 06 30
Poslednji pokusaj, ako se u roku sat vremena ne javi ili oglasi, idem u policijsku stanicu da podnesem prijavu.
2019 06 30
> plava16: > > GabiProdaja: > > > plava16: > > > Ivana,zaista saosećam s tobom. > > Jos je rano da izjavljujemo saucesce zbog parfema. Nije kraj kad kaze Ivana vec kad to bude rekla Emina. Onda cemo znati da li je vreme za plakanje i ko ce da place. > hahahaha nisam tako mislila,ali nema veze. > Ja sam i ranije pisala o klanovima na krpicama.Odustala sam od bilo kakvih prepucavanja.Svakom svoje,a sve dođe na naplatu kad tad.Jest da do tad nećemo mrdati:)))) Znam da niste tako mislili :) al' eto, da se makar malo i nasalimo
2019 06 30
> HMgadreroba: > Nije bitan samo novac nego i vrednost za koju ste osteceni. Vi navedite sve u prijavi(i novac i vrednost stvari i postarine koje ste platili) ona moze biti optuzena za prisvajanje tudjih stvari zarad sticanja licne dobiti na vasu stetu. Te stvari svakako ne pripadaju njoj jer nije ispunila svoju obavezu prema vama i ukoliko to ne moze da dokaze bice optuzena za prevaru. Primera radi da pronadjete nesto na ulici sto vam ne pripada na pr telefon/novcanik itd vi ste duzni da prijavite da ste to pronasli,u suprotnom ukoliko se dokaze da ste to prisvojili zarad licne koristi mozete da budete optuzeni za utaju. Ovo je malo drugacija prica ali svakako zakon je na vasoj strani ukoliko se dokaze da ima elemenata prevare sa njene strane. E, ja više ništa ne vraćam što nađem, šta god da vratim, ni za kafu da me časte, zadnji put sam ceo dan izgubila bazajući po gradu da vratim telefon, jedva dobih hvala. Neka čuvaju svoje stvari :D
2019 06 30
DD pa ti i jesi blesava,lepo sacekas da pozovu na taj tel sto si pronasla i kazes im da dodju po njega,a za ostalo odneses u mup i mirna glava.Moj suprug je pronasao samsung galaxy S9,kontaktirala ga vlasnica i castila ga sa 10e.Nije neka nagrada s obzirom na vrednost telefona ali nama mirna glava :) Jos se ona silno obradovala jer nije stigla da izradi slike bebice koje je imala samo u telefonu. Nego sta bi za onaj dodatak za dete sto navodno nemas prava?Da li si uspela ista da resis?
2019 06 30
Nisam joštrenutno, moraju mi prvo poslati rešenje, pa čekam. Ma,i oni su debili, SUP, MUP, vlada, Vučić, Dinkić :D :D
2019 06 30
Inače, stranac je izgubio fontele, u klubu gde sam radila. Nije ga zvao niko živ ili nije imao kredita XD
2019 06 30
> GabiProdaja: > > plava16: > > > GabiProdaja: > > > > plava16: > > > > Ivana,zaista saosećam s tobom. > > > Jos je rano da izjavljujemo saucesce zbog parfema. Nije kraj kad kaze Ivana vec kad to bude rekla Emina. Onda cemo znati da li je vreme za plakanje i ko ce da place. > > hahahaha nisam tako mislila,ali nema veze. > > Ja sam i ranije pisala o klanovima na krpicama.Odustala sam od bilo kakvih prepucavanja.Svakom svoje,a sve dođe na naplatu kad tad.Jest da do tad nećemo mrdati:)))) > Znam da niste tako mislili :) al' eto, da se makar malo i nasalimo Naravno :*
2019 06 30
@DebelaDevojka U pravu si, ni ja vise nista ne vracam, neka cuvaju svoje stvari, a evo zasto.. Pre mozda petnaestak godina u Herceg Novom u blizini plaze, u zbunju, primetim zensku torbu i razbacane stvari a medju njima i kompletna dokumenta, samo novca nema. Sve uredno pokupim i odnesem u njihov Mup , Sup, misleci to je to, predam i kraj...Kad tamo, ispitivanje do 9. kolena unazad, ispituju kao da sam ja lopov i to traje i traje , kazu da cekam a ne kazu sta. U nekom trenutku pojavi se jedan gospodin u pratnji devojcurka. On bogami zgodan, visok, naocit, a ona jedna drusnica niska, nabijena, u ledjima ima hektar sigurno. Obrve nacmurila, ma kao rotvajler pa samo sto ne ujede, strize pogledom i po policajcima i po meni, rec ne progovara. Ma to besno, neotesano, zgrabi one stvari, okrenu mi gu*icu i ni hvala ne rece :D Da ne duzim, tata je pokusao da ispegla stvar .....ajde da ne kazem bas sve :D :D Eee, mislim se, ozbiljna si zena, alo, sta ce ti sve to, momak ti ne treba, ni nagrada, ni hvala, ni pandursko izivljavanje. Pa neces ti vise da gledas sa strane... i, resim da nosim naocare ne samo zato sto mi lepo stoje, vec da budu od koristi i na pametan nacin. I tako, u njih lepo sa strane gurnem papirne maramice, pa kao konj, pogled samo pravo, ma ne vidim ni da li je neko nesto izgubio, ispustio, ko je prosao, dal' je zgodan ili nezgodan, jel go ili nije, ma ne vidim ni decu ni muza samo pravo cepam ...pa i muz i deca, ako se gube i izgube neka se sami snalaze i pronalaze, nista vise ne primecujem i tako je najbolje :D
2019 06 30
Ulepsa mi popodne😂
2019 06 30
Gabi, pa ti si kao Sandokanka! Opet priča koja me nasmejala do suza. To volim! Muž i deca nek se sami snalaze, ma hit!!! Moraću i ja bez cvikera od sad.
2019 06 30
> Elenahana: > > GabiProdaja: > > > Piglet993: > > > Pa ako ovo moze ovako i na ovome da ostane, hajde onda svi da zaradjujemo na taj nacin, najlakse je, uzmem 300 € i nikome ne odgovaram, ako me neko nesto pita samo kazem ne uznemiravajte me, imala sam rizicnu trudnocu, odmaram dusu i telo > > Pa nije samo to, gde je tu razumevanje ;) zena pored rizicne trudnoce, koliko sam bar ja ispratila, ima problem sa stitnom zlezdom, ima troskove oko lekova, ratu za kredit, usla joj voda u predsoblje, crko joj TV, bila zrtva teskog fizickog nasilja, tu je i neplaceni rad na sajtu i upozoravanja na multije i nepravilnosti, nazivali su je pogrdnim imenima kao karminusa i dijareja, sudija... bilo uvreda i stresova ihahaj , pa svekrvi otkazao bubreg, pa briga o siromasnim devojcicama (evo iz Ivaninog paketa im je vec po nesto poklonila), pa jurcanje po posti i driblanje od upravnice zbog cega joj je pozlilo pa zavrsila kod lekara, pa sad spontani i fizicki i dusevni bol, pa paket bez PE nekim cudom zavrsio u Landolu selu koje nema postu i tamo neko nekako treba da ga pronadje i vrati njoj na adresu.... > > Ljudiiii, sto je mnogo, mnogo je..... + koliko se secam, i otac joj je bio na ozbiljnoj operaciji, trazila je svw sto je potrebno za boravak tamo. Clanice su joj većinom i poklanjale. Inace 70% njenih prvih ocena je na poklanjanje, tako sam je odmah i primetila, dosta ocena je dobijala jer je ljudima slala poklone, ostatak je na razmene i vrv neki mali jednocifreni procenat na kupoprodaju. Zato ocene nisu nikakvo merilo. Da ne pisem da znam tri nove clanice koje su odustale od ovog sajta, jer se nisu snasle, a bile su pod presijom od nekih jer nisu neke 'prebitne' stvari znale na sajtu.
2019 06 30
A jel moze meni neko da objasni kako ona salje ove silne poklone ako je vec u teskoj materijalnoj situaciji?
2019 07 01
> Piglet993: > A jel moze meni neko da objasni kako ona salje ove sline poklone ako je vec u teskoj materijalnoj situaciji? Ko bi ga znao.. Ako je sutra prvi verovatno joj muzzu poata, valjda se bude udostojila da mi uplati ono sto mi duguje..
2019 07 01
Ja iskreno pretpostavljam da ce izmiriti dug. Ne mogu da verujem da je dve godine ( ili cak vise) spremala teren da bi nekog “ojadila” za paket kozmetike i par krpica....... U svakom slucaju, javite epilog!
2019 07 01
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 70