Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

I ja bih prijavila policiji, nije mala suma novca u pitanju, imas sve prepiske, broj telefona i podatke, pa vredi pokusati... Jos ako imas neku vezu da se sve to malo pogura
2019 06 29
Pa ako ovo moze ovako i na ovome da ostane, hajde onda svi da zaradjujemo na taj nacin, najlakse je, uzmem 300 € i nikome ne odgovaram, ako me neko nesto pita samo kazem ne uznemiravajte me, imala sam rizicnu trudnocu, odmaram dusu i telo
2019 06 29
Izvini Ivana ako si sigurna da paket nije ni bio u sistemu ne znam sta ocekujes onda...
2019 06 29
Kao što su neke članice ranije predlagale kada su prevaranti u pitanju, proverite da li dotična ima profil na fb-u pa lepo svim njenim prijateljima pošaljite ovu temu da vide sa kakvom pacijentkinjom imaju posla.
2019 06 29
Jedino ti policija preostaje. I nemoj nikog da žališ ko žali tebe. Niko ovde ne pita nikog ne pita da li ima problema ili ne, a nađite mi nekoga ko ih nema. Ako i dok možeš kupuj/prodaj kad ne možeš prestani pa kad budeš mogla opet vrati se. Prosto ko pasulj. A ti Posmatračice...SRAM TE BILO. Štitiš običnog prevaranta. Eto vam je sve vi što ste je podržavale. Zamislite da je ona došla na mesto admina,!? Alii Bog, karma, sudbina...nešto postoji pa joj se nije dalo. Eto kako Posmatračica deli pravdu. Kad joj neka licka guzicu onda može sve, a čim joj se neko suprostavi onda bude šikaniran i oteran sa sajta! Sada si pokazala pravo lice... I hvala ti što si se sama odala. 😘
2019 06 29
NinuNana2, Vama je Spotter bas trn u oku......Mislim da je u svakoj poruci nevezano za temu spomenete? :D
2019 06 29
> Piglet993: > Pa ako ovo moze ovako i na ovome da ostane, hajde onda svi da zaradjujemo na taj nacin, najlakse je, uzmem 300 € i nikome ne odgovaram, ako me neko nesto pita samo kazem ne uznemiravajte me, imala sam rizicnu trudnocu, odmaram dusu i telo Pa vratice se njoj sve, na ovaj ili onaj nacin
2019 06 29
> ladalu: > NinuNana2, Vama je Spotter bas trn u oku......Mislim da je u svakoj poruci nevezano za temu spomenete? :D Bože sačuvaj. Meni je trn u oko selektivno sprovođenje pravde. Tipičan balkanski sindrom...
2019 06 29
Kad smo vec kod Spotter, sta ona kaze?
2019 06 29
> MlleSanja: > Kad smo vec kod Spotter, sta ona kaze? Pa rekla je svima da se Lady ostavi na miru jer oporavlja dušu i telo i da od paketa nema ništa!
2019 06 29
Ali Spotter ne sprovodi "pravdu" na ovom sajtu, ovde nazalost izgleda niko ne sprovodi "pravdu" :D Samo komentarisemo, prepucavamo se i ubijamo dosadu!
2019 06 29
> ladalu: > Ali Spotter ne sprovodi "pravdu" na ovom sajtu, ovde nazalost izgleda niko ne sprovodi "pravdu" :D > Samo komentarisemo, prepucavamo se i ubijamo dosadu! Kad smo kod toga, gde je admin za ovakve slucajeve ?
2019 06 29
> ladalu: > Ali Spotter ne sprovodi "pravdu" na ovom sajtu, ovde nazalost izgleda niko ne sprovodi "pravdu" :D > Samo komentarisemo, prepucavamo se i ubijamo dosadu! Ona je ta koja "označava " prevarante i upozorava na njih. Takođe i kad neko stavi pogrešan tag ili krši pravila ona je tu da ih "lazni" negativnom. A gde je sada?
2019 06 29
Ova situacija= Šredingerova mačka :D
2019 06 29
Izvinjavam sese Ivani, žao mi je što je izvisila, ali čoveku ne ostane ništa na kraju osim da se nasmeje :D
2019 06 29
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 70