Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Ivana19999: > > ladalu: > > Ivana, zasto joj ne ostavite negativnu? Trebaju valjda i ostale clanice koje nisu stalno na forumu da znaju za ovu saradnju. Od pisanja na temi, nemate puno koristi.... > Ostavicu, mada ako joj ostavim samo moze jos vise da se zainati i da ne dobijem novac.. Mada i ovako ne verujem dq cu da dobijem I onda se pitamo kako toliko pozitivnih, a prevaranti...pe eto kako, ljudi se plase da daju negativnu! I sta, ako se smiluje da vrati- pojeo vuk magarca! Iskreno se nadam da ces dobiti svoj novac nazad, a za clanicu koja je ovako postupila, nemam vise komentara! I da dodam, da to sto neko ima viska vremena ili voli da komentarise po forumima NIKAKO ne znaci da je popularan, niti da ima neku "moc"
2019 06 29
A posta nadlezna za slanje, Grocka Vrčin sta bese, pozovi njih i pitaj da li imaju u evidenciji neku posiljku? Dobro proveri sve kao da se paket izgubio stvarno pa ako ti potvrde da nikad nije poslat videces dalje. Jer kako je on poslat s tim nevazecim brojem, kako je otisao iz glavne poste?
2019 06 29
Nisam htala uopste da se oglasavam na ovoj temi..Ali prica o spontanom u vreme "one teme",mi je vrhunac morbidnosti..Iskreno mi se povraca...Bez obzira na razmirice Lady mi je bila cak i smesna..Do poslednjih par meseci!.Gde su pocele da se otvaraju teme sa mnostvom nelogicnosti.Verujem da je tema o izgubljenom paketu bila"pranje",i nada da ce clanice da se sazale pa da one pokriju iznos...Medjtim nije upalilo @Ivana...Verujem da ce Vam vratiti novac nekako...A onda se u velikom svetlu vraca na forum kao velika mucenica.. Nikome ovde niti verujem nesto posebno niti ne verujem,nemam bas neki odnos...Trudim se da se zabavim na forumu. Citajuci ovu temu,a vracajuci film,smatram da je clanica jedna velika laz.I da se sluzi najodvratnijim stvarima da bi privukla paznju i samilost clanica. Istinu,sta god druga strana kazala,verovatno necemo saznati,jer kao sto je vise puta na ovom forumu receno.mozema da se krijemo iza tastature i da predstavljamo sliku i pricu o sebi kakavu hocemo.Sve opusteno mozemo da laziramo.Jer ovo je virtuelni svet,nista opipljivo...Tako da je uzalud trud da se nesto shvati.
2019 06 29
> jelena2606: > Nisam htala uopste da se oglasavam na ovoj temi..Ali prica o spontanom u vreme "one teme",mi je vrhunac morbidnosti..Iskreno mi se povraca...Bez obzira na razmirice Lady mi je bila cak i smesna..Do poslednjih par meseci!.Gde su pocele da se otvaraju teme sa mnostvom nelogicnosti.Verujem da je tema o izgubljenom paketu bila"pranje",i nada da ce clanice da se sazale pa da one pokriju iznos...Medjtim nije upalilo > @Ivana...Verujem da ce Vam vratiti novac nekako...A onda se u velikom svetlu vraca na forum kao velika mucenica.. > Nikome ovde niti verujem nesto posebno niti ne verujem,nemam bas neki odnos...Trudim se da se zabavim na forumu. > Citajuci ovu temu,a vracajuci film,smatram da je clanica jedna velika laz.I da se sluzi najodvratnijim stvarima da bi privukla paznju i samilost clanica. > Istinu,sta god druga strana kazala,verovatno necemo saznati,jer kao sto je vise puta na ovom forumu receno.mozema da se krijemo iza tastature i da predstavljamo sliku i pricu o sebi kakavu hocemo.Sve opusteno mozemo da laziramo.Jer ovo je virtuelni svet,nista opipljivo...Tako da je uzalud trud da se nesto shvati. Bravo Jelena :) A ovo je kljucna recenica: "Verujem da ce Vam vratiti novac nekako...A onda se u velikom svetlu vraca na forum kao velika mucenica..
2019 06 29
> jelena2606: > Nisam htala uopste da se oglasavam na ovoj temi..Ali prica o spontanom u vreme "one teme",mi je vrhunac morbidnosti..Iskreno mi se povraca...Bez obzira na razmirice Lady mi je bila cak i smesna..Do poslednjih par meseci!.Gde su pocele da se otvaraju teme sa mnostvom nelogicnosti.Verujem da je tema o izgubljenom paketu bila"pranje",i nada da ce clanice da se sazale pa da one pokriju iznos...Medjtim nije upalilo > @Ivana...Verujem da ce Vam vratiti novac nekako...A onda se u velikom svetlu vraca na forum kao velika mucenica.. > Nikome ovde niti verujem nesto posebno niti ne verujem,nemam bas neki odnos...Trudim se da se zabavim na forumu. > Citajuci ovu temu,a vracajuci film,smatram da je clanica jedna velika laz.I da se sluzi najodvratnijim stvarima da bi privukla paznju i samilost clanica. > Istinu,sta god druga strana kazala,verovatno necemo saznati,jer kao sto je vise puta na ovom forumu receno.mozema da se krijemo iza tastature i da predstavljamo sliku i pricu o sebi kakavu hocemo.Sve opusteno mozemo da laziramo.Jer ovo je virtuelni svet,nista opipljivo...Tako da je uzalud trud da se nesto shvati. Ja se nadam iskreno da cu dobiti novac.. Sad ne znam koliko da trazim za sve ono.. Jer samo su 3500 haljina(1500) novcanik(1000)+1000 sto sam u paket poslala.. A gde je sve ostalo plus postarina.. Nisam pametna vise, poludela sam
2019 06 29
> GabiProdaja: > > jelena2606: > > Nisam htala uopste da se oglasavam na ovoj temi..Ali prica o spontanom u vreme "one teme",mi je vrhunac morbidnosti..Iskreno mi se povraca...Bez obzira na razmirice Lady mi je bila cak i smesna..Do poslednjih par meseci!.Gde su pocele da se otvaraju teme sa mnostvom nelogicnosti.Verujem da je tema o izgubljenom paketu bila"pranje",i nada da ce clanice da se sazale pa da one pokriju iznos...Medjtim nije upalilo > > @Ivana...Verujem da ce Vam vratiti novac nekako...A onda se u velikom svetlu vraca na forum kao velika mucenica.. > > Nikome ovde niti verujem nesto posebno niti ne verujem,nemam bas neki odnos...Trudim se da se zabavim na forumu. > > Citajuci ovu temu,a vracajuci film,smatram da je clanica jedna velika laz.I da se sluzi najodvratnijim stvarima da bi privukla paznju i samilost clanica. > > Istinu,sta god druga strana kazala,verovatno necemo saznati,jer kao sto je vise puta na ovom forumu receno.mozema da se krijemo iza tastature i da predstavljamo sliku i pricu o sebi kakavu hocemo.Sve opusteno mozemo da laziramo.Jer ovo je virtuelni svet,nista opipljivo...Tako da je uzalud trud da se nesto shvati. > Bravo Jelena :) > A ovo je kljucna recenica: > "Verujem da ce Vam vratiti novac nekako...A onda se u velikom svetlu vraca na forum kao velika mucenica.. 👏👏👏👏
2019 06 29
Stavite sve na papir pa sracunajte stavku po stavku objektivno.
2019 06 29
> jelena2606: > Nisam htala uopste da se oglasavam na ovoj temi..Ali prica o spontanom u vreme "one teme",mi je vrhunac morbidnosti..Iskreno mi se povraca...Bez obzira na razmirice Lady mi je bila cak i smesna..Do poslednjih par meseci!.Gde su pocele da se otvaraju teme sa mnostvom nelogicnosti.Verujem da je tema o izgubljenom paketu bila"pranje",i nada da ce clanice da se sazale pa da one pokriju iznos...Medjtim nije upalilo > @Ivana...Verujem da ce Vam vratiti novac nekako...A onda se u velikom svetlu vraca na forum kao velika mucenica.. > Nikome ovde niti verujem nesto posebno niti ne verujem,nemam bas neki odnos...Trudim se da se zabavim na forumu. > Citajuci ovu temu,a vracajuci film,smatram da je clanica jedna velika laz.I da se sluzi najodvratnijim stvarima da bi privukla paznju i samilost clanica. > Istinu,sta god druga strana kazala,verovatno necemo saznati,jer kao sto je vise puta na ovom forumu receno.mozema da se krijemo iza tastature i da predstavljamo sliku i pricu o sebi kakavu hocemo.Sve opusteno mozemo da laziramo.Jer ovo je virtuelni svet,nista opipljivo...Tako da je uzalud trud da se nesto shvati. Jelena, ti mislis da nije poslala paket uopšte?
2019 06 29
Sta sve ''ljudi" rade... :s Ivana19999 od para nema nista,s muzem u auto pa kod nje.Jedino resenje . I obavezno negativna sa obrazlozenjem da znaju i drugi ljudi ovde .
2019 06 29
Ma ona moze da se zakljuca u stan, i dzabe da idem.. Moze i u policiju da me prijavi ako odem.. Neka mi je Bog Gospod u pomoci
2019 06 29
@Mile Sanja...Ne znam,ne mislim nista.Iz ove perspektive ne mogu da sudim.Mogu samo da kazem da mi dosta stvari nema smisla.Ali ako saberem dva i dva...Pitam se trenutno,odakle clanici koja trazi polovne sapune i rolonove,pricamo o sredstvima za OSNOVNU higijenu,koja veoma cesto govori sama o svojoj losoj finansijiskoj situaciji ,parfem od 150e pa puta 2?I jos na to mogu da postavim ,odnosno da se nadovezem sa jos 100 pitanja,koja mi ama bas nemaju nikakvog smisla...E sada lupati glavu oko toga je besmisleno Mislim da ce vratiti neki novac svakako....Kao sto sam rekla u gornjem postu
2019 06 29
Slozicu se s tobom i jeste besmisleno lupati glavu kad kad nje nema. Ivana, sacekajte jos par dana, Exit pocinje u cetvrtak. Ako se posle toga ne javi, onda ne znam majke mi.
2019 06 29
> Debela_devojka: > > mmikalacki: > > Ja mislim da je članica bila dovoljno strpljiva i da većina ne bi bila na toliko. > > Šta ćemo sada? Za neke imati beskrajno strpljenja a druge odmah etiketirati kao prevarante? > > Baš sada je našla da odmara dušu i telo, a pre toga je 24/7 visila i pametovala na svim temama, svaki dan je nešto tražila za razmenu. Čisto sumnjam i da su one stvari koje je, pod izgovorom, da ih sakuplja sa komšinicu, otišle u prave ruke. > > Zapamtila sam je, osim ove aktivnosti na sajtu, i po tome što je u nekoliko tema iskoristila priliku da kaže kako boluje od ne znam ni ja kakve bolesti...a gle čuda, onda je odjednom trudna. Ma ajte, molim vas! Koga to ovde zanima?! Pa ovo je sajt sa kupoprodaju. Da ima bar malo savesti i da je poštena kao što se pokušavala predstaviti, brže bolje bi se potrudila da reši ovu situaciju a ne da se povuče sa sajta pod izgovorom da odmara dušu i telo. > > I u situaciji kada sam imala smrtni slučaj najužeg člana porodice, otišla sam da se nađem sa članicom zbog ličnog preuzimanja, jer je dogovor-dogovor i moj stav je da moji privatni problemi ne treba da se tiču ikoga na sajtu. > Od A do Š si u pravu 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
2019 06 29
I ja svuda pokakim po malo, pa hajd i ovde U nekim trenucima sam gledala "optuzenu" kroz razumevanje i sazaljenje. Ali sam skontala kroz pricu da je ona razvedena i ima dete, a iz ovog teksta skontam da opet ceka dete i ima i svekrvu i da se seli iz drzave, tj.vec je otisla. Ili sam ja pobrkala. No, privatne stvari su privatne. Razumela sam i njeno piskaranje i smaranje, jer je kriticna i usamljena izgledala. Mislim da nije poslala paket u startu. Mislim da je zavlacila. Mislim da jedna Ivanina negativna nista ne bi toliko znacila. Ja to ne gledam, npr, jer ni sama nemam nikakve ocene. Mislim da ako Ivana ode na tu adresu navedenu, nece ni naci tu osobu na toj adresi. I ako je nadje, nista nece postici. Treba neko da je blokira i mane se toga. Admin, npr. A u medjuvremenu, 10000 din, otprilike na tvoj racun da se uplati. Ali novac ne kupuje obraz. To sto je taj uznos je zato sto si gubila vreme mesec dana. Obraz nikad nece oprati
2019 06 29
Pratim temu danima već. I jedino što ću ti reći je svaka ti čast. Toliko strpljenja i tolerancije na nečiji bezobrazluk.. U početku mi je bilo žao, jer kao rizična trudnoća, blabla, pa šta? Je l' jedina sa rizičnom trudnoćom? Ako nije u mogućnosti da se bavi sajtom i saradnjama, neka se mane toga dok se ne porodi, a ne da neko ispašta zbog toga. I mislim da se izvlači na to, Bože mi oprosti, ali to je moje mišljenje. Na svaku temu je imala neki komentar, vrlo često osuđivala, pa čak kad sam otvorila temu, počela da mi drži neka predavanja, jer Bože moj, ona ima mnogo utisaka, pa je umislila da je nešto na ovom sajtu, kao i još pojedine članice. I, posle toga sam htela da poklonim novu haljinu i sandale za njenu komšinicu(bile su male na kraju)ako uopšte i postoji, koja nema novca za maturu. I više mi je bilo žao što je ona pričala 'ja ću joj kupiti, iako nisam okej sa parama, meni je žao, blabla, trudna sam'. A evo, šta ispade na kraju od te žene sa mnogo utisaka, koja je mnogo njih osuđivala. Ispade težak manipulator. Lupila bih joj negativnu, bez razmišljanja. Prijavila bih policiji, makar ne reagovali, postoji mogućnost da je kontaktiraju. Znam da je prošle godine jedna članica prijavila i oni su kontaktirali tu neku ženu, upozorili je. A ako ništa, otišla bih joj na vrata, takođe bez razmišljanja. Ma veruj mi, ne zbog stvari i novca, to je trenutno najmanje bitno, nego zbog njenog bezobrazluka. Sasula bih joj sve u lice, toliko da je bude sramota njenog postojanja, ne mora da ti vrati stvari, samo da je pogledaš u oči, da se stidi. Ja ti se divim, i još na sve to budeš divna prema njoj, iako te zavlači mesec dana, blokira i laže. .
2019 06 29
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 70