Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ima njenu adresu, slala joj je paket.
2019 06 29
Ja lično mislim da će se sve rešiti, samo strpljenja
2019 06 29
Daj bre Zlatana celi mesec je prosao, ocigledno da se nista nece resiti.Ta kozmetika je vrv vec naceta i trosena, ali se uvek moze kupiti nova i mislim da je to jedino sto moze da se izvuce i to u najboljem slučaju. Clanicina greska je sto nije odmah trazila svoj paket nazad, kakvo cekanje nekih virtuelnih ljudi.
2019 06 29
Ja mislim da je članica bila dovoljno strpljiva i da većina ne bi bila na toliko. Šta ćemo sada? Za neke imati beskrajno strpljenja a druge odmah etiketirati kao prevarante? Baš sada je našla da odmara dušu i telo, a pre toga je 24/7 visila i pametovala na svim temama, svaki dan je nešto tražila za razmenu. Čisto sumnjam i da su one stvari koje je, pod izgovorom, da ih sakuplja sa komšinicu, otišle u prave ruke. Zapamtila sam je, osim ove aktivnosti na sajtu, i po tome što je u nekoliko tema iskoristila priliku da kaže kako boluje od ne znam ni ja kakve bolesti...a gle čuda, onda je odjednom trudna. Ma ajte, molim vas! Koga to ovde zanima?! Pa ovo je sajt sa kupoprodaju. Da ima bar malo savesti i da je poštena kao što se pokušavala predstaviti, brže bolje bi se potrudila da reši ovu situaciju a ne da se povuče sa sajta pod izgovorom da odmara dušu i telo. I u situaciji kada sam imala smrtni slučaj najužeg člana porodice, otišla sam da se nađem sa članicom zbog ličnog preuzimanja, jer je dogovor-dogovor i moj stav je da moji privatni problemi ne treba da se tiču ikoga na sajtu.
2019 06 29
> MiciZara: > Iskreno ne javlja se tebi, meni a javlja li se toj njenoj drugarici? Javlja se
2019 06 29
Ne znam sta da mislim i jednostavno briga me da sudim ja o bilo kome, sa Lady sam sarađivala dosta puta i znam da je bila uvek iskrena i poštena i uvek sam dobijala poklone, takodje i slala iste, a za ovu situaciju ne znam sta se zapravo desilo, tu sam da saslušam i Ivanu i verujem da joj nije lako, nije to mala stvar, možda je Lady pogrešila a možda je i pošta zajebala stvar. Samo ona zna šta se desilo,a mi svi da nagadjamo. I opet ponavljam, nadam se da će se rešiti, makar nek uzme novac nazad i izbegne veće probleme.
2019 06 29
> mmikalacki: > Ja mislim da je članica bila dovoljno strpljiva i da većina ne bi bila na toliko. > Šta ćemo sada? Za neke imati beskrajno strpljenja a druge odmah etiketirati kao prevarante? > Baš sada je našla da odmara dušu i telo, a pre toga je 24/7 visila i pametovala na svim temama, svaki dan je nešto tražila za razmenu. Čisto sumnjam i da su one stvari koje je, pod izgovorom, da ih sakuplja sa komšinicu, otišle u prave ruke. > Zapamtila sam je, osim ove aktivnosti na sajtu, i po tome što je u nekoliko tema iskoristila priliku da kaže kako boluje od ne znam ni ja kakve bolesti...a gle čuda, onda je odjednom trudna. Ma ajte, molim vas! Koga to ovde zanima?! Pa ovo je sajt sa kupoprodaju. Da ima bar malo savesti i da je poštena kao što se pokušavala predstaviti, brže bolje bi se potrudila da reši ovu situaciju a ne da se povuče sa sajta pod izgovorom da odmara dušu i telo. > I u situaciji kada sam imala smrtni slučaj najužeg člana porodice, otišla sam da se nađem sa članicom zbog ličnog preuzimanja, jer je dogovor-dogovor i moj stav je da moji privatni problemi ne treba da se tiču ikoga na sajtu. Najgore od svega sto doticna nema ni trunku tolerancije i strpljenja, videla sam u par situacija tokom dopisivanja.. Kad nisam mogla da joj posaljem paket jos na pocetku kad smo se dogovorile, a pritom sam joj na vreme javila da ne salje vec da odlozimo za sutra dan, ona mi sve svasta napisala.. Kako sam neozbiljna, ne postujem dogovor, ja ovakvu zenu nikad u zivotu srela nisam.
2019 06 29
> Zlatana: > Ne znam sta da mislim i jednostavno briga me da sudim ja o bilo kome, sa Lady sam sarađivala dosta puta i znam da je bila uvek iskrena i poštena i uvek sam dobijala poklone, takodje i slala iste, a za ovu situaciju ne znam sta se zapravo desilo, tu sam da saslušam i Ivanu i verujem da joj nije lako, nije to mala stvar, možda je Lady pogrešila a možda je i pošta zajebala stvar. Samo ona zna šta se desilo,a mi svi da nagadjamo. I opet ponavljam, nadam se da će se rešiti, makar nek uzme novac nazad i izbegne veće probleme. Pa ja hocu novac, ali doticna mi ne odgovara... Jer sam blokirana verovatno.. Pa tebi je poslala poklone, meni cak nije ni moj paket.. Ma sve i da je posta pogresila kako kazes, zar nije njena duznost jer je toliko POSTENA, da mene ispostuje a ona dalje sa postom da se ganja ? Ili je resenje da me blokira i ja da precutim a njoj sve da ostane ? ;-)
2019 06 29
> irenasara: > Da saceka tu famoznu platu pa ako ne dobije novac do 5-og da ide direktno kod nje, ako vec nece da se bakce sa policijom. Ako odem sta da radim, ona moze u lice da mi kaze sa nece da mi da, ili da pozove policiju..
2019 06 29
> Ivana19999: > > Zlatana: > > Ne znam sta da mislim i jednostavno briga me da sudim ja o bilo kome, sa Lady sam sarađivala dosta puta i znam da je bila uvek iskrena i poštena i uvek sam dobijala poklone, takodje i slala iste, a za ovu situaciju ne znam sta se zapravo desilo, tu sam da saslušam i Ivanu i verujem da joj nije lako, nije to mala stvar, možda je Lady pogrešila a možda je i pošta zajebala stvar. Samo ona zna šta se desilo,a mi svi da nagadjamo. I opet ponavljam, nadam se da će se rešiti, makar nek uzme novac nazad i izbegne veće probleme. > Pa ja hocu novac, ali doticna mi ne odgovara... Jer sam blokirana verovatno.. Pa tebi je poslala poklone, meni cak nije ni moj paket.. Ma sve i da je posta pogresila kako kazes, zar nije njena duznost jer je toliko POSTENA, da mene ispostuje a ona dalje sa postom da se ganja ? Ili je resenje da me blokira i ja da precutim a njoj sve da ostane ? ;-) Normalno da nije ni to rešenje. Bas nezgodna situacija
2019 06 29
> mmikalacki: > Ja mislim da je članica bila dovoljno strpljiva i da većina ne bi bila na toliko. > Šta ćemo sada? Za neke imati beskrajno strpljenja a druge odmah etiketirati kao prevarante? > Baš sada je našla da odmara dušu i telo, a pre toga je 24/7 visila i pametovala na svim temama, svaki dan je nešto tražila za razmenu. Čisto sumnjam i da su one stvari koje je, pod izgovorom, da ih sakuplja sa komšinicu, otišle u prave ruke. > Zapamtila sam je, osim ove aktivnosti na sajtu, i po tome što je u nekoliko tema iskoristila priliku da kaže kako boluje od ne znam ni ja kakve bolesti...a gle čuda, onda je odjednom trudna. Ma ajte, molim vas! Koga to ovde zanima?! Pa ovo je sajt sa kupoprodaju. Da ima bar malo savesti i da je poštena kao što se pokušavala predstaviti, brže bolje bi se potrudila da reši ovu situaciju a ne da se povuče sa sajta pod izgovorom da odmara dušu i telo. > I u situaciji kada sam imala smrtni slučaj najužeg člana porodice, otišla sam da se nađem sa članicom zbog ličnog preuzimanja, jer je dogovor-dogovor i moj stav je da moji privatni problemi ne treba da se tiču ikoga na sajtu. Od A do Š si u pravu
2019 06 29
Ivana, zasto joj ne ostavite negativnu? Trebaju valjda i ostale clanice koje nisu stalno na forumu da znaju za ovu saradnju. Od pisanja na temi, nemate puno koristi....
2019 06 29
> ladalu: > Ivana, zasto joj ne ostavite negativnu? Trebaju valjda i ostale clanice koje nisu stalno na forumu da znaju za ovu saradnju. Od pisanja na temi, nemate puno koristi.... Ostavicu, mada ako joj ostavim samo moze jos vise da se zainati i da ne dobijem novac.. Mada i ovako ne verujem dq cu da dobijem
2019 06 29
Ivana jel si zvala postu u tom selu da vidis da li postoji paket naslovljen na tebe? Jel si dobila ispravan pe broj na kraju?
2019 06 29
> MARIJANA832: > Ivana jel si zvala postu u tom selu da vidis da li postoji paket naslovljen na tebe? Jel si dobila ispravan pe broj na kraju? Zvala je clanica jedna, paket nije poslat nikad od strane nje na moje ime..
2019 06 29
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 70