Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

> Piglet993: > > Ivana19999: > > > MlleSanja: > > > Mozda je uz pobacaj dozivela i nervni slom npr. > > Kakav nervni slom? Kako je mogla sa Spotter i sa ostalima da se dopisuje ? Mogla je jednu jebenu poruku da mi pusti uz objasnjenje, ne Samo da se nije javila, vec me je blokirala.. > To i ja kazem ali sam izbrisala post slucajno, makar u tri-cetiri reci - imala sam spontani, nisam u mogucnosti da se javim, cujemo se kada budem u situaciji... Evo, meni je trebalo 4 sekunde da napisem to Slazem se, ali i dalje mi je sve ovo neverovatno.
2019 06 29
> Ejndzi: > I da te je blokirala na kraju krajeva, neka.. Verujem da bi i preko toga prešla da je samo napisala iskreno "e ovakva i ovakva je stvar.. Javljam se tad i tad" i to je to. Naravno da bih, osetljiva sam mnogo, trpela sam njene ispade bas zbog trudnoce, a mogla sal da je iznapusavam 100x.. Ne, gospodja se nije udostojila ni poruku da pusti.
2019 06 29
> Piglet993: > > Ivana19999: > > > MlleSanja: > > > Mozda je uz pobacaj dozivela i nervni slom npr. > > Kakav nervni slom? Kako je mogla sa Spotter i sa ostalima da se dopisuje ? Mogla je jednu jebenu poruku da mi pusti uz objasnjenje, ne Samo da se nije javila, vec me je blokirala.. > To i ja kazem ali sam izbrisala post slucajno, makar u tri-cetiri reci - imala sam spontani, nisam u mogucnosti da se javim, cujemo se kada budem u situaciji... Evo, meni je trebalo 4 sekunde da napisem to Kako da se javi kad je sve slagala, mislila je da cu da cutim zbog njenih pozitivnih ocena i zbog toga jer je “popularna” na sajtu.
2019 06 29
> Ivana19999: > > MlleSanja: > > Mozda je uz pobacaj dozivela i nervni slom npr. > Kakav nervni slom? Kako je mogla sa Spotter i sa ostalima da se dopisuje ? Mogla je jednu jebenu poruku da mi pusti uz objasnjenje, ne Samo da se nije javila, vec me je blokirala.. Zenska koji su ti ostali??? Ko je ta njena drugarica koja Vama prenosi informacije o njoj? To joj drugarica nikako nije već tračara.. Garantujem Vam da je ta njena drugarica to zakuvala.. Evo iskreno da Vam kazem ja sam joj napisala pp ovde i nije mi odgovorila... Nije aktivna uopšte.. Možda je i Vama prenešena pogrešna poruka od Ledu.. U smislu da bi se ovo ovako zakuvalo.. Možda Vam je prenešen samo deo onog što je ona rekla.. I sami kažete da Vam je ponudila da Vam vrati novac kad primi platu.. To beše oko prvog.. Ja sam sigurna da je u nekoj frci, i da će Vam se javiti i da nećete ostati oštećeni...
2019 06 29
Kao što smo mogli da pročitamo, uopšte nije popularna. Nelogično mi je da je planirala prevaru jer se to desilo pre mesec dana, a mislim da joj je ovaj forum dosta značio da bi namerno to uradila. Nemam logično objašnjenje, i da me pogrešno ne shvatite, Vi ste oštećeni i nadam se da će Vam to nadoknaditi.
2019 06 29
> MlleSanja: > To uopšte ne opravdavam, ja se sve vreme nadam da ce Vam se javiti. Meni i dalje nije jasno šta je ona mislila i uradila, jednostavno mi to ponašanje ne ide uz ono kako je nastupala na forumu. > A nisam čitala tu temu o paketu, skontala sam iz ove da je vezana. Kako je nastupala?? Dajte bre, nemojte da se lažemo. Napadala je devojke redovno, posebno one nove.. Za razne gluposti i sitnice. Redovno se oglašavala u svakoj temi, pozivala na pravilnosti i regularnosti. O čemu mi pričamo ovde, nemoguće da smo toliko naivni pa nasedamo i sad na priču da ipak ima izgovora i objašnjenja??
2019 06 29
> Ivana19999: > > Piglet993: > > > Ivana19999: > > > > MlleSanja: > > > > Mozda je uz pobacaj dozivela i nervni slom npr. > > > Kakav nervni slom? Kako je mogla sa Spotter i sa ostalima da se dopisuje ? Mogla je jednu jebenu poruku da mi pusti uz objasnjenje, ne Samo da se nije javila, vec me je blokirala.. > > To i ja kazem ali sam izbrisala post slucajno, makar u tri-cetiri reci - imala sam spontani, nisam u mogucnosti da se javim, cujemo se kada budem u situaciji... Evo, meni je trebalo 4 sekunde da napisem to > Kako da se javi kad je sve slagala, mislila je da cu da cutim zbog njenih pozitivnih ocena i zbog toga jer je “popularna” na sajtu. Pa i to je tacno, nego pricamo sta je mogla da uradi da je sve to bila istina, ali izgleda da je svaka prica u vezi nje laz... Ne razumem sta se u necijoj glavi desi pa da se potpuno promeni, jer kada je neko dobar i posten (kako su nju hvalili ovde) neshvatljivo mi je da se onda tek tako igra necijim zivcima, novcem, osecanjima... Pa ja bih crkla da znam da je nekome tesko zbog mene (Jos je sve to radila dok je bila trudna i jos u rizicnoj trudnoci?!?!?!) kako nije razmisljala da moze nesto lose da joj se vrati
2019 06 29
> Ejndzi: > > MlleSanja: > > To uopšte ne opravdavam, ja se sve vreme nadam da ce Vam se javiti. Meni i dalje nije jasno šta je ona mislila i uradila, jednostavno mi to ponašanje ne ide uz ono kako je nastupala na forumu. > > A nisam čitala tu temu o paketu, skontala sam iz ove da je vezana. > Kako je nastupala?? Dajte bre, nemojte da se lažemo. Napadala je devojke redovno, posebno one nove.. Za razne gluposti i sitnice. Redovno se oglašavala u svakoj temi, pozivala na pravilnosti i regularnosti. O čemu mi pričamo ovde, nemoguće da smo toliko naivni pa nasedamo i sad na priču da ipak ima izgovora i objašnjenja?? Jeste, zato kažem da mi je nelogično da je s namerom ušla u prevaru. Ne tražim opravdanje, nego ne mogu da shvatim šta joj se dogodilo, u glavi da budem precizna.
2019 06 29
> MiciZara: > > Ivana19999: > > > MlleSanja: > > > Mozda je uz pobacaj dozivela i nervni slom npr. > > Kakav nervni slom? Kako je mogla sa Spotter i sa ostalima da se dopisuje ? Mogla je jednu jebenu poruku da mi pusti uz objasnjenje, ne Samo da se nije javila, vec me je blokirala.. > Zenska koji su ti ostali??? > Ko je ta njena drugarica koja Vama prenosi informacije o njoj? > To joj drugarica nikako nije već tračara.. > Garantujem Vam da je ta njena drugarica to zakuvala.. > Evo iskreno da Vam kazem ja sam joj napisala pp ovde i nije mi odgovorila... Nije aktivna uopšte.. > Možda je i Vama prenešena pogrešna poruka od Ledu.. > U smislu da bi se ovo ovako zakuvalo.. > Možda Vam je prenešen samo deo onog što je ona rekla.. > I sami kažete da Vam je ponudila da Vam vrati novac kad primi platu.. > To beše oko prvog.. > Ja sam sigurna da je u nekoj frci, i da će Vam se javiti i da nećete ostati oštećeni... Dobila sam skrinsot, znam o cemu pricam.. Nisam mentol..KAKVA FRKA, PA ZBOG FRKE JE MORALA I DA ME BLOKIRA JEL?! Nemoj da se lazemo za dzabe.. POKAZALA JE ONA SVOJE LICE, PRAVEDNA EMINA.
2019 06 29
Eto Piglet, isto mislimo.
2019 06 29
> Ivana19999: > > MiciZara: > > > Ivana19999: > > > > MlleSanja: > > > > Mozda je uz pobacaj dozivela i nervni slom npr. > > > Kakav nervni slom? Kako je mogla sa Spotter i sa ostalima da se dopisuje ? Mogla je jednu jebenu poruku da mi pusti uz objasnjenje, ne Samo da se nije javila, vec me je blokirala.. > > Zenska koji su ti ostali??? > > Ko je ta njena drugarica koja Vama prenosi informacije o njoj? > > To joj drugarica nikako nije već tračara.. > > Garantujem Vam da je ta njena drugarica to zakuvala.. > > Evo iskreno da Vam kazem ja sam joj napisala pp ovde i nije mi odgovorila... Nije aktivna uopšte.. > > Možda je i Vama prenešena pogrešna poruka od Ledu.. > > U smislu da bi se ovo ovako zakuvalo.. > > Možda Vam je prenešen samo deo onog što je ona rekla.. > > I sami kažete da Vam je ponudila da Vam vrati novac kad primi platu.. > > To beše oko prvog.. > > Ja sam sigurna da je u nekoj frci, i da će Vam se javiti i da nećete ostati oštećeni... > Dobila sam skrinsot, znam o cemu pricam.. Nisam mentol..KAKVA FRKA, PA ZBOG FRKE JE MORALA I DA ME BLOKIRA JEL?! Nemoj da se lazemo za dzabe.. POKAZALA JE ONA SVOJE LICE, PRAVEDNA EMINA. Ženska pokušavaju članice da ti pomognu nema potrebe za skakanjem.. Šta ima ko tebe da laže od nas??? Ja ti kažem da će ti se javiti i tako će biti... Ako je tebe blokirala, a navodno ulazi i čita temu, zašto ne odgovori ostalima.. Toj njenoj drugarici npr koju pominješ??
2019 06 29
Iskreno ne javlja se tebi, meni a javlja li se toj njenoj drugarici?
2019 06 29
Ko ima predlog za resenje neko, da se pomognem ovoj devojci? Pisati mozemo jos 10 dana....
2019 06 29
Da saceka tu famoznu platu pa ako ne dobije novac do 5-og da ide direktno kod nje, ako vec nece da se bakce sa policijom.
2019 06 29
Najgore je sto ni policija ni zakon ne mogu da je zastitie, tuzba se ne isplati, da se ide licno ne znam koliko se isplati,ja bih recimo nasla njenu adresu pa bih isla od komisije do komisije da ispricam kakvog prevaranta imaju pa bih izlepila svuda natpise i jos sa njenom slikom ako bih mogla da je nabavim, pa bih saznala da li radi negde pa bih i tamo otisla pa bih je nasla na fbu ili instagramu pa bi slala njenim prijateljima da i oni znaju i tako dalje
2019 06 29
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 70