Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ako je to ova LadyJustice
2019 06 28
Ne, LadyBlye
2019 06 28
Secam se da je u svojoj temi o ovom slucaju pricala kako je isla u postu da proveri status posiljke jer ga nije pronasla na sajtu gde se prate posiljke, pa su joj rekli da dodje sutradan ujutru kod upravnice koja je bila i drska prema njoj da je zaglavila i na hitnoj, koliko se secam. Uglavnom, upravnica joj je rekla da se javi za 9 radnih dana i ako se paket ne pronadje da ce joj nadoknaditi stetu( u nekom malom iznosu jer nije navela vrednost posiljke). Prosto jos uvek ne mogu da verujem da je sve to izmislila. A jos vise jer je trudna, nekako mi to ne ide uz to stanje. Clanicu ne poznajem, nisam saradjivala sa njom, prosto saosecas kao zena, i kao neko kome isto to moze da se desi. Sada se dovodi u pitanje i da li je paket uopste poslat? Ne znam, ja bih joj otisla na adresu, jeste trosak i put, ali si na velikom gubitku. Ako drugog resenja nema, put pod noge. Nemoj da odustanes, sve i da je manji iznos, princip je u pitanju. Definitivno ocene vise nemaju nikakvo merilo.
2019 06 28
Tužna je priča. I ja sam imala jednu divnu saradnju sa njom ali očigledno se nešto desilo. Vi ste definitivno debelo oštećeni i to je činjenica. Ostalo verovatno nećemo saznati.
2019 06 28
> irenasara: > Secam se da je u svojoj temi o ovom slucaju pricala kako je isla u postu da proveri status posiljke jer ga nije pronasla na sajtu gde se prate posiljke, pa su joj rekli da dodje sutradan ujutru kod upravnice koja je bila i drska prema njoj da je zaglavila i na hitnoj, koliko se secam. Uglavnom, upravnica joj je rekla da se javi za 9 radnih dana i ako se paket ne pronadje da ce joj nadoknaditi stetu( u nekom malom iznosu jer nije navela vrednost posiljke). > Prosto jos uvek ne mogu da verujem da je sve to izmislila. A jos vise jer je trudna, nekako mi to ne ide uz to stanje. > Clanicu ne poznajem, nisam saradjivala sa njom, prosto saosecas kao zena, i kao neko kome isto to moze da se desi. Sada se dovodi u pitanje i da li je paket uopste poslat? > Ne znam, ja bih joj otisla na adresu, jeste trosak i put, ali si na velikom gubitku. Ako drugog resenja nema, put pod noge. Nemoj da odustanes, sve i da je manji iznos, princip je u pitanju. Definitivno ocene vise nemaju nikakvo merilo. Paket nije poslat 99%.. I da, manipulisala je uvek, a videla da sam ja DOBAR DEBIL.. Te siromasne devojcice, te rizicna trudnoca, te joj nije dobro.. A KAKO JE MENI? Dal se nekad to zapitala.. Sebicno stvorenje, za svoje bi drugom glavu orkinula i da su 10 dinara u pitanju.
2019 06 28
A nije mi jasno kako to da svaki put kada se desi neka prevara ta članica obavezno bude trudna, u drugom stanju i neuracunljiva i uvek se za njih trazi neko opravdanje... A drugi najcesci izgovor je smrtni slucaj
2019 06 29
A kakve siromasne devojcice? Nisam u toku
2019 06 29
> Ivana19999: > > irenasara: > > Secam se da je u svojoj temi o ovom slucaju pricala kako je isla u postu da proveri status posiljke jer ga nije pronasla na sajtu gde se prate posiljke, pa su joj rekli da dodje sutradan ujutru kod upravnice koja je bila i drska prema njoj da je zaglavila i na hitnoj, koliko se secam. Uglavnom, upravnica joj je rekla da se javi za 9 radnih dana i ako se paket ne pronadje da ce joj nadoknaditi stetu( u nekom malom iznosu jer nije navela vrednost posiljke). > > Prosto jos uvek ne mogu da verujem da je sve to izmislila. A jos vise jer je trudna, nekako mi to ne ide uz to stanje. > > Clanicu ne poznajem, nisam saradjivala sa njom, prosto saosecas kao zena, i kao neko kome isto to moze da se desi. Sada se dovodi u pitanje i da li je paket uopste poslat? > > Ne znam, ja bih joj otisla na adresu, jeste trosak i put, ali si na velikom gubitku. Ako drugog resenja nema, put pod noge. Nemoj da odustanes, sve i da je manji iznos, princip je u pitanju. Definitivno ocene vise nemaju nikakvo merilo. > Paket nije poslat 99%.. I da, manipulisala je uvek, a videla da sam ja DOBAR DEBIL.. Te siromasne devojcice, te rizicna trudnoca, te joj nije dobro.. A KAKO JE MENI? Dal se nekad to zapitala.. Sebicno stvorenje, za svoje bi drugom glavu orkinula i da su 10 dinara u pitanju. Jel ona otvarala temu da trazi pomoc za siromasnu komsinicu za matursko vece???? Nisi u zavidnoj situaciji, ali nemoj da odustanes, to je cist bezobrazluk! Da ne veruje covek!
2019 06 29
> Piglet993: > A kakve siromasne devojcice? Nisam u toku Skupljala je stvari za neku dece, valjda se njoj slalo pa je ona njima prosleđivala.
2019 06 29
Ahaaahahhahaha kakva manipulacija decom i tuznim pricama, neka mi Bog oprosti sto se smejem
2019 06 29
> Piglet993: > A kakve siromasne devojcice? Nisam u toku Pa navodno onq nekim siromasnim devojcicama pomaze, i kad je trebala paket sa vrati, onda kad nije ispostovala, pisala mi je kao “ Kupicu ti kozmetiku koju sam dala devojcicama iz komsiluka”, ocekivala je da se sazalim i da kazem da ne treba da mi vraca, TAMAN BI KOMPLETNO NJEN PLAN UPALIO. Malo je falilo to da uradim, ali sam razmislila, gde je dokaz, koje devojcice ? Cak sta vise, kad je trebala ove parfeme da mi posalje napisala sam joj da ne treba postarinu ona da placa, kao sto je dogovor, da dotira tih 240 dinara nekoj devojcici za haljinu.. ETO TOLIKO O POSTENOJ EMINI!
2019 06 29
Pa moglo je da se salje toj deci direktno na adresu nije moralo preko nje
2019 06 29
Meni je najsmesnije na početku kad je napisano da Lady oporavlja dusu i telo, pa kao da je Neretvu gazila ili bar Isla na iskrcavanje u Normandiji. Iskreno, ako je isplela takvu mrezu Kajzer Soze joj ne bi bio ravan.
2019 06 29
> LjubicaPezos: > Sramota velika. > Evo sada prilika da sve one zene koje su je molile da se ne nervira uplate za tih sto stvari koje ste poslali. > Svaka Vama cast na strpljenju I Molim Vas, ne ponizavajte I ne kritikujte sada sebe,time nista necete resiti. > Vec ste pokazali koliki ste covek posle svega ovoga. Hvala vam puno, gospodja je pricala da je ona ČOVEK sa velikim Č.. Stvarno mi je lose, zivce pogubih..
2019 06 29
Ispratila sam temu o siromasnim devojcicama, htedoh i sama da ponudim haljinu, ali joj je trebala XL velicina, pa nisam. Srebrna joj je poslala prelepu haljinu, koliko se secam, pa ni ona nije odgovarala, a vreme mature se blizilo. Poslale devojke i tasnicu i nakit, sve u fullu. Onda je ponovo apelovala da se nadje druga haljina jer ova nije odgovarala. Neko je ponudio i da svi uplatimo koliko ko moze pa da ta devojcica kupi adekvatnu haljinu. Neverovatno na sta je sve neko spreman da dobije dzaba stvari😁 Ocigledno je da neces dobiti novac nazad, iznos je dovoljno veliki da je prijavis u policiju. Imas sve podatke, pa pokusaj .
2019 06 29
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 70