Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Cula sam da je pre 10,15 dana pobacila, zaista i iskreno mi je zao.... Ali ona se meni pre 6 dana javila i rekla da salje parfeme u ponedeljak/utorak.. Zasto mi odmah nije rekla Ivana treba mi vreme i ja bih RAZUMELA! Pobacaj mi nije spomenula.. NEGO ME JE BLOKIRALA KAO NAJVECA FUNJARA, DOK SA SPOTER I OSTALIMA SE MOGLA DOPISIVATI A MENE KO JEBE! Mada bre sve je LAZ.. Kakva Austrija kakva jetrva kakvi parfemi! Prekjuce mi je napisala da smatra da ne trwba da ih salje, vec da mi vrati moje nazad kad bude muzevljeva plata i opet me blokirala! Ne zelim nista nazad zelim novac ili parfeme.. HVALA VAM NA PODRSCI ZAISTA MI ZNACI, MADA BITNO DA SMO ZIVI I ZDRAVI SVEGA OSTALOG CE BITI ❤️ ONA JE POKAZALA KAKAV JE NEČOVEK SA VELIKIM N!
2019 06 29
Meni jedna stvar nije jasna.. Ako je gotovo ceo sajt bio upoznat sa njenom trudnoćom i stanjem, ne znam zašto joj onda ne bi rekla i to da je imala pobačaj te će joj se javiti kroz par dana?
2019 06 29
Mozda je uz pobacaj dozivela i nervni slom npr.
2019 06 29
Da me pogrešno ne razumete, ne branim je, ne bih volela da sam na mestu članice koja je otvorila temu, jedino imam problem da razumem sta se desilo sa članicom. Bilo bi super kad bi se oglasila i objasnila, kao i kad bi devojka koja je otvorila temu dobila odgovor.
2019 06 29
Okej, dopisujem se sama sa sobom, odgovorila sam članici koja je obrisala post.
2019 06 29
Ja ne mogu da shvatim da se devojka/zena u rizicnoj trudnoci bavi prevarama i slicnim stvarima
2019 06 29
Slucajno je izbrisano, ali sam procitala svakako odgovor, izvinjavam se
2019 06 29
Ma nema potrebe za izvinjavanjem, sve je okej, volim ja I da popričam sama sa sobom.
2019 06 29
> MlleSanja: > Mozda je uz pobacaj dozivela i nervni slom npr. Kakav nervni slom? Kako je mogla sa Spotter i sa ostalima da se dopisuje ? Mogla je jednu jebenu poruku da mi pusti uz objasnjenje, ne Samo da se nije javila, vec me je blokirala..
2019 06 29
To se ponekad i preporucuje, jer ko moze bolje da nas razume osim nas samih
2019 06 29
> Ejndzi: > Meni jedna stvar nije jasna.. Ako je gotovo ceo sajt bio upoznat sa njenom trudnoćom i stanjem, ne znam zašto joj onda ne bi rekla i to da je imala pobačaj te će joj se javiti kroz par dana? Ne da mi nije javila vec me je blokirala kad je dosao dan da salje.. Znaci ona se meni posle pobacaja javila da mi salje parfeme 21/22 juna
2019 06 29
I da te je blokirala na kraju krajeva, neka.. Verujem da bi i preko toga prešla da je samo napisala iskreno "e ovakva i ovakva je stvar.. Javljam se tad i tad" i to je to.
2019 06 29
> Ivana19999: > > MlleSanja: > > Mozda je uz pobacaj dozivela i nervni slom npr. > Kakav nervni slom? Kako je mogla sa Spotter i sa ostalima da se dopisuje ? Mogla je jednu jebenu poruku da mi pusti uz objasnjenje, ne Samo da se nije javila, vec me je blokirala.. To i ja kazem ali sam izbrisala post slucajno, makar u tri-cetiri reci - imala sam spontani, nisam u mogucnosti da se javim, cujemo se kada budem u situaciji... Evo, meni je trebalo 4 sekunde da napisem to
2019 06 29
To uopšte ne opravdavam, ja se sve vreme nadam da ce Vam se javiti. Meni i dalje nije jasno šta je ona mislila i uradila, jednostavno mi to ponašanje ne ide uz ono kako je nastupala na forumu. A nisam čitala tu temu o paketu, skontala sam iz ove da je vezana.
2019 06 29
> Piglet993: > To se ponekad i preporucuje, jer ko moze bolje da nas razume osim nas samih Dabome.
2019 06 29
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 70