Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOC HITNO

Ja sam trenutno popenila, i iznervirana kao da se meni desilo. A Spotter, bez komentara, pristrasna prema mnogo članica, ovoga puta prema Lady, iako treba Spotter sada njoj da lupiš negativnu, umesto što je braniš ovde i odvratno se obraćaš prema Ivani. Strašno. Ovo je klasična prevara. Da je poslala ikada paket na tvoje ime, bilo kada, pre godinu dana, pre pola godine, ostalo bi u sistemu. Tako da..
2019 06 29
> MlleSanja: > Slozicu se s tobom i jeste besmisleno lupati glavu kad kad nje nema. > Ivana, sacekajte jos par dana, Exit pocinje u cetvrtak. Ako se posle toga ne javi, onda ne znam majke mi. Ma dzabe i Exit cekam, jer ona se izjasnila da je jetrva kupila parfeme ali ona smatra da ne treba da ih salje jer se njen paket nije pojavio, eej posle medec dana cekanja na nju i njenu jetrvu ona meni da napise da smatra da ne treba da ih salje ? Dno dna
2019 06 29
> Aleksandrarara: > Ja sam trenutno popenila, i iznervirana kao da se meni desilo. A Spotter, bez komentara, pristrasna prema mnogo članica, ovoga puta prema Lady, iako treba Spotter sada njoj da lupiš negativnu, umesto što je braniš ovde i odvratno se obraćaš prema Ivani. Strašno. Ovo je klasična prevara. Da je poslala ikada paket na tvoje ime, bilo kada, pre godinu dana, pre pola godine, ostalo bi u sistemu. Tako da.. Da, tačno je da ostaje u sistemu. Zato i postoji tracking
2019 06 29
> Zlatana: > > Aleksandrarara: > > Ja sam trenutno popenila, i iznervirana kao da se meni desilo. A Spotter, bez komentara, pristrasna prema mnogo članica, ovoga puta prema Lady, iako treba Spotter sada njoj da lupiš negativnu, umesto što je braniš ovde i odvratno se obraćaš prema Ivani. Strašno. Ovo je klasična prevara. Da je poslala ikada paket na tvoje ime, bilo kada, pre godinu dana, pre pola godine, ostalo bi u sistemu. Tako da.. > Da, tačno je da ostaje u sistemu. Zato i postoji tracking Što znači da Lejdi nikada nije poslala paket, nažalost
2019 06 29
@Aleksandrarara Veruj da mi nije lako, ni malo.. Najvise me boli jer sam ispala covek prema njoj, a ona me je posteno ujebala.. Ljudi moji vi da citate moje poruke s njom, vi ne bi verovali kako sam se ja ponasala prema njoj, kao prema majci, doduse majka i moze po godinama da mi bude.. Sve da se ona ne bi nervirala, zbog rizicne trudnoce, cak sam je smirivala za celu situaciju u vezi paketa, na svaki njen predlog pristala, i ona ovo da mi uradi na kraju? BOG BAVI ALI NE ZABORAVI ..
2019 06 29
Videla sam i one poruke što si kačila, dovoljno se vidi koliko si poštovanja, strpljenja i ljubaznosti imala posle svega. Ja to ne bih mogla, ali zaista. Tolerantna sam, ali ovoliko? Ma nema šanse..
2019 06 29
> jelena2606: > @Mile Sanja...Ne znam,ne mislim nista.Iz ove perspektive ne mogu da sudim.Mogu samo da kazem da mi dosta stvari nema smisla.Ali ako saberem dva i dva...Pitam se trenutno,odakle clanici koja trazi polovne sapune i rolonove,pricamo o sredstvima za OSNOVNU higijenu,koja veoma cesto govori sama o svojoj losoj finansijiskoj situaciji ,parfem od 150e pa puta 2?I jos na to mogu da postavim ,odnosno da se nadovezem sa jos 100 pitanja,koja mi ama bas nemaju nikakvog smisla...E sada lupati glavu oko toga je besmisleno > Mislim da ce vratiti neki novac svakako....Kao sto sam rekla u gornjem postu Jetrva joj je navodno donela iz Beca..
2019 06 29
Ovo je kad je trebala da mi vrati paket nazad.. TOLIKO O RECI POSTENE EMINE ;-)
2019 06 29
Ovo nije u redu, to sto je paket izgubljen nije Vas problem, trebalo je da Vam odmah vrati Vas paket.
2019 06 29
> MlleSanja: > Ovo nije u redu, to sto je paket izgubljen nije Vas problem, trebalo je da Vam odmah vrati Vas paket. Bas vala.. A i ovo je ona predlozila, u sredu da mi vrati, jos ja debil da izadjem u susret napisem joj da cekamo da petka.. Kad dosao cetvrtak ona mi je ovo napisala.. MANIPULATOR
2019 06 29
Čas joj je paket stigao, čas nije. Ne zna više ni šta da slaže. Ma bez komentara..
2019 06 29
> Aleksandrarara: > Čas joj je paket stigao, čas nije. Ne zna više ni šta da slaže. Ma bez komentara.. Nisam pametna kako dalje i sta cu.. Jedino da se oprostim od parfema i para
2019 06 29
Ne povlacite se, isterajte pravdu. Nacin mora da postoji. Ja sam sokirana ovom porukom da joj se ne obracate zapovedackim tonom. Stvarno od nje to nisam ocekivala, koliko sam zapazila po forumu uvek je bila spremna da pomogne i da pokloni...
2019 06 29
> ubavkam: > Ne povlacite se, isterajte pravdu. Nacin mora da postoji. Ja sam sokirana ovom porukom da joj se ne obracate zapovedackim tonom. Stvarno od nje to nisam ocekivala, koliko sam zapazila po forumu uvek je bila spremna da pomogne i da pokloni... Sto je najgore bas sam joj se lepim tonom obratila.. Ni pomislila nisam da joj “zapovedam”
2019 06 29
Evo, ja bih ti opet predlozila da je prijavis policiji. Koliko god mislila da nema svrhe, veruj mi da ima. Posebno sto nije mala suma u pitanju i sto imas sve podatke o njoj. Ja sam imala situaciju preko sajta Lalafo, poslate mi muske radne pantalone umesto decije trenerke. I to umrljane uljem, pravo iz radionice. Cena u sustini mala, 1500 dinara plus postarina i otkup. Nesto sto mogu da prezalim. Ali nisam, iz principa. Prijavila sam u policiju, napisali zapisnik, uzeli podatke i rekli javice se. Nisam nesto verovala u sve to, ali mi je svakako bilo lakse sto to nisam tek tako pustila( posto sam isto bila blokirana od strane prodavca za dolazne pozive). Potrajalo je to nekia 3-4 meseca, vise ne mogu ni da se setim, i jednog jutra me pozove inspektor da me izvesti o slucaju i da vidim sta dalje. Nasli su lika, ostetio je mnoge na slican nacin, uhapsii ga za internet prevaru i korist. Isla sam u sup da potvrdim izjavu, pa u sud kod javnog tuzioca da ponovim sve to i potpisem. Jesam se iscimala, pravila citavu organizaciju ko ce da mi cuva cetvoro dece, vise para dala na autobuske karte nego sto je vrednostza koju sam ostecena, ali nije mi zao. Lik je dobio sta je trazio...Eto, pokusaj, ovako ne mozes nista da uradis bez necije pomoci, realno. U svakom slucaju, istraj, sta god da odlucis....
2019 06 29
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 70